Jump to content
Bonsuna

Sõber ARNOLD "Märatses" Vabaduse väljaku parklas...

Recommended Posts

http://www.kroonika.ee/index.php?id=43965

Kui asjad kipuvad kokku jooksma või kisub lihtsalt kiireks kätte ära, hiilib ka pahandus majja. Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu president Arnold Tokko (45) läinud Tallinna Vabaduse väljaku aluses parklas endast sedavõrd välja, et visanud tema autot seganud ajutised plastist tähispostid lihtsalt vastu seina laiali…

Üks juhtunut pealt näinu pajatab, et tavaliselt on mainitud parklas ikka kaks kohta tähispostidega hõivatud. Kohad on mõeldud oma töötajatele.

«Tokko märatses ja omavolitses,» räägib tunnistaja. «Ta läks, võttis kõigepealt need torbikud eest ära ja parkis sinna. Parkla töötaja parkis siis enda auto tema oma taha. Kui Tokko auto juurde tagasi tuli, ei saanud ta lahkuda. Siis mindi aru pärima, miks ta omavolitseb. Ta vastas, et kohti ei olnud. Kohti oli aga küll ja veel. Seepeale ta vihastas ja viskas need torbikud vastu seina laiali. Kas mehel häbi ei ole?»

Tokko käitumine torganud õndsal jõulueelsel ajal, 21.detsembri keskpäeval parklas lihtsalt silma. Seda enam, et mees sõidab autoga, kus on peal tema nimi ja nägu…

«Mind ei koti. Kirjutage, mida tahate,» sõnab Tokko. «Ma ei kommenteeri. Mu auto blokeeriti ära, ma ei saanud välja sõita. Mul oli lapse jõuluõhtu, auto oli ära blokeeritud. Ühesõnaga, ma ei viitsi sel teemal rääkida. Head aega!»

post-7375-1294049915_thumb.jpg

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See nüüd küll eriline uudis ei ole, et Arnold rasketel aegadel sõnadelt tegudele üle läheb :P Ei tea, kas tegemist on 500 kroonise(31,96 eur) vihjerubriigiga, kus selliste uudiste eest raha teenitakse? Teinekord võib ju enne Eestis korraldatavaid võistluseid tigeda Arnoldiga(sõim, peks, seksuaalne alandamine) kollases ajakirjanduses erinevate vihjete eest päris korraliku papi kokku ajada ;)

Arnold! Pea vastu! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igatahes parem artikkel, kui et seltskonnatibi paris hilton rääkis telefoniga:D Tglt oli ka selline uudis ning paar pilti isegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igatahes parem artikkel, kui et seltskonnatibi paris hilton rääkis telefoniga:D Tglt oli ka selline uudis ning paar pilti isegi.

Beckham astus ka New Yorgi hotellist välja...Uudis mida ME kõik teadma peame...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja alles nüüd räägitakse sellest. Varem ei võinud ? Nii kahju, et nii hilja teada sain. Päris pikad juhtmed või midagi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausalt öelda ma ei mõista seda Tokko tegemiste õigustamist.

Nii peabki... Kas ikka peab?

Kui ma nüüd õieti mõistan KULTURISMI olemust, siis peaks just kulturism esindama mõtet: terves kehas terve VAIM. Pealegi. Kulturism on eesti keeles lähedane sõnaga kultuur,,,

Mind ei koti... see just väga terve ei ole, see vaim.

Ma ei taha inimese eksimuse üle irvitada. Meil kõigil juhtub. Pidada aga eksimust õigustatuks? Tean vaid üht Eesti parteid, mille struktuurides paistab selline suhtumine olema reegliks.

On see aga millegagi õigustatud? Milline on sellise keskkonna (alates üksikisiku, inimgrupi, kuni riigi tasandini välja) elujõulisus?

Ja kõige selle keskel rääkida eetilisest (puhtast) spordist... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ajakirjanikud võiks vahepeal midagi asjalikku ka kirjutada. Seda vist meie oma eluajal ei näe..

Mida tahad sa sealt lugeda ? Teaduslikku kirjatükki toitumisest ? Kollasest ajakirjandusest ?

Tule taevas appi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×