Jump to content
reikkooo

Lihasmass ja jõud

Recommended Posts

Tere! Küsimus järgmine, et mis lisandeid ma peaksin tarbima, et tõsta lihasmassi ja jõunäitajaid nii et rasva % ei tõuseks?

Rasva % peaks praegu mul olema 9-10%. Näiteks kas mass + burner oleks hea variant?

Muudetud kasutaja reikkooo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasvaprotsent tõuseb igatahes, kui tahad lihasmassi ja jõudu. Kui seda piisavalt, siis hakka vaatama, kuidas rasvaprotsenti kahandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Küsimus järgmine, et mis lisandeid ma peaksin tarbima, et tõsta lihasmassi ja jõunäitajaid nii et rasva % ei tõuseks?

Rasva % peaks praegu mul olema 9-10%. Näiteks kas mass + burner oleks hea variant?

Oleneb sellest kui pikalt sa trenni oled teinud. Parim lisand on trenn selles suhtes ja tugifunktsioonid (toitumine , puhkus). Mingi pulber sind kasvama ei pane . Ja küsimuse asetuse järgi oled ka liiga noor (õigemini on sinu jaoks liiga vara)veel selliste lisandite jaoks mis seda teeksid. Mass + burner kõlab juba toidulisanditest mitte midagi teadva inimese jaoks arvatavasti tiba kentsakalt . Aga kui raha üle siis küsi näiteks personaalselt isand Kirbult , ta kindlasti nõustab sind hea meelega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Küsimus järgmine, et mis lisandeid ma peaksin tarbima, et tõsta lihasmassi ja jõunäitajaid nii et rasva % ei tõuseks?

Rasva % peaks praegu mul olema 9-10%. Näiteks kas mass + burner oleks hea variant?

Lisandid ei ole mingid imeravimid mis sulle kiiresti ja lihtsalt mingi teatud tulemuse kätte toovad.

Lihasmass kasvab siis kui sa sööd rohkem kui kulutad (ja toidus on palju valku), rasvaprotsendi kasv sõltub sellest kui täpselt sa suudad oma kaloraaži kontrollida. On täiesti võimalik (kuigi mitte just väga kerge) kasvatada lihast kuid jättes rasvaprotsendi samaks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasvaprotsent tõuseb igatahes, kui tahad lihasmassi ja jõudu. Kui seda piisavalt, siis hakka vaatama, kuidas rasvaprotsenti kahandada.

Igastahes nüüd küll ei tõuse ;)

Oleneb sinu toitumisest, mitte toidulisanditest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Küsimus järgmine, et mis lisandeid ma peaksin tarbima, et tõsta lihasmassi ja jõunäitajaid nii et rasva % ei tõuseks?

Rasva % peaks praegu mul olema 9-10%. Näiteks kas mass + burner oleks hea variant?

Toidukava oleks hea variant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Küsimus järgmine, et mis lisandeid ma peaksin tarbima, et tõsta lihasmassi ja jõunäitajaid nii et rasva % ei tõuseks?

Rasva % peaks praegu mul olema 9-10%. Näiteks kas mass + burner oleks hea variant?

Ega jah, toitumiskava tellides öeldi samuti ära kohe, et ega tegelt lihast dieediga ikka korralikult ei kasvata! Varem või hiljem pead nagunii yhe kahest valima... Esimesed 6 kuud treenides kasvab lihas ja rasva % väheneb päris hästi (mul vähemalt) kuid jah soovitan ka ikka toitumiskava tellida. Sinupuhul muidugi, et rasva % jääks samaks pead päris täpselt teadma palju mida suust päevajooksul sisse võid ajada, see on igal in. individuaalselt täiesti kinni palju energiat kulutad, kuidas elad/treenid, et foorumis vastust palju sa täpselt sööma, mida tarbima ja kuna öelda lihstalt ei ole võimalik.

Kui raha on siis burnereid ja muud rasva põletavat võid ju sisse laksida, iseasi on see palju sellest tolku on kui söömine korrast ära on.

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×