Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Jäi rahakotis selline münt näpu vahele, näeb ilus ja viisakas välja.

eesti_2_EUR.jpg

Tänud ilusa pildi eest!

Selliseid juubelieurosid on mul juba päris mitu tükki kõrvale pandud. Muide enam-vähem sama kujundusega on päris paljud riigid oma 2-e euroseid verminud. Selles suhtes palun olla kõigil tähelepanelik!

post-50-0-60735300-1333371773.jpg post-50-0-78783200-1333371777.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud ilusa pildi eest!

Selliseid juubelieurosid on mul juba päris mitu tükki kõrvale pandud. Muide enam-vähem sama kujundusega on päris paljud riigid oma 2-e euroseid verminud. Selles suhtes palun olla kõigil tähelepanelik!

post-50-0-60735300-1333371773.jpg post-50-0-78783200-1333371777.jpg

Olen ka neid oma 5-6 tk. kõrvale juba pannud, peaks üle vaatama ehk on mõni välismaa oma sisse juhtunud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka neid oma 5-6 tk. kõrvale juba pannud, peaks üle vaatama ehk on mõni välismaa oma sisse juhtunud :)

Minule endal on kahjuks ainult Eesti 2-sed, aga ikka parem kui mitte midagi! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minule endal on kahjuks ainult Eesti 2-sed, aga ikka parem kui mitte midagi! :P

Nendega tuleb välisriikidesse trippima minna ning usun, et sealsed kodanikud oleksid väga agarad nendega vahetuskaupa tegema!(oma maa juubelikate vastu) :) Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nendega tuleb välisriikidesse trippima minna ning usun, et sealsed kodanikud oleksid väga agarad nendega vahetuskaupa tegema!(oma maa juubelikate vastu) :)

Hmhm... Minu järgmine suurem reis on 24.aprill kuni 18 mai läbi Taani USA-sse... Seal vaevalt kellegagi euromünte vahetada saan :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore on vaadata, et vanad kalamehed Viska ja Jurik uurivad minu teemat ja ilmselt rohkem neid kalameeste videosid ning tunnevad elust rõõmu ja tahavad samuti suvel Endla järvele 2-e kiloseid linaskeid püüdma minna :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmhm... Minu järgmine suurem reis on 24.aprill kuni 18 mai läbi Taani USA-sse... Seal vaevalt kellegagi euromünte vahetada saan :rolleyes:

Ega jah, taanlastele vist see euro ei istu eriti, hääletasid referendumil euro kasutusele võtmise vastu. Kuid valitsus tahab neile seda ikka peale suruda, lubati mingi aeg uus referendum korralda. Loodame, et läheb õnneks (saab eurosid kogusse juurde) ^_^

Taani kroon(id) ja öör(id) muidu olemas? :)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah, taanlastele vist see euro ei istu eriti, hääletasid referendumil euro kasutusele võtmise vastu. Kuid valitsus tahab neile seda ikka peale suruda, lubati mingi aeg uus referendum korralda. Loodame, et läheb õnneks (saab eurosid kogusse juurde) ^_^

Taani kroon(id) ja öör(id) muidu olemas? :)

Taanis olen olnud oma elukese jooksul vist 8 korda, 2 korda olin 2-e nädalastel kursustel ja siis sain kokku kõik käibelolevad Taani mündid. Lisaks on mul ka päris palju vanasid Taani münte. Kuningriikides on ju iga valitsejaga uued mündid käibel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taanis olen olnud oma elukese jooksul vist 8 korda, 2 korda olin 2-e nädalastel kursustel ja siis sain kokku kõik käibelolevad Taani mündid. Lisaks on mul ka päris palju vanasid Taani münte. Kuningriikides on ju iga valitsejaga uued mündid käibel.

Mis kursus oli? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis kursus oli? :)

Mingid arvutikursused, kus õpetati erinevaid kastikesi aktiivseks tegema jne. Põnev kogemus igal juhul. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sain sellise mündi. Imre see sul olemas?

2e_2.gif

Jah, see on Belgia tavaline 2-e eurone. Belgias olime Eesti koondisega 2010 aasta kevadel ja siis olid seal juba eurod olemas. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3. aprill 2012

LEMMIKLOOMA KAITSMINE:

Ja jälle lumi maas ning suvekummidega autojuhtidel parajad kellad! Ma ütlen kohe ära, et kui siin soojemaks ei lähe, siis sõidan kuu lõpus ära soojale maale! Eile mõistsin, et minu aastakümnete jooksul omandatud looma jõud ja kiirus on lõpuks ära tasunud. Käisin eile oma pisikese bullterjeriga väljas jalutamas ning ta mul ju emane koer ja järsku nagu maa alt tormas meie juurde mingi segavereline suur isane koer ning üritas minu koera ahistada. Kui võtsin oma kasvandiku sülle, siis suur peni näitas mulle hambaid ning kuna ma olin raudtee ääres tühermaal, siis pidin võitluse vastu võtma. Sellises olukorras peab säilitama külma närvi ning tegutsema kiirelt ja konkreetselt. Nii suurt koera jala või käega lüüa ei ole mõtet. Esiteks, ei saa ilmselt pihta ja kui saabki, siis muudab see hullunud looma veel tigedamaks. Kuna lund oli veel vähe, siis suutsin kiiresti maast rabada suurema kivi ning elukale sellega lajatada. Oleme ausad- vastu kaalikat. Selle paugu peale suur loom eemaldus, aga hoidis meid silmapiiril kuni koduni. Püüan nüüd mitte naist ja last koeraga välja saata, sest nemad oleksid ilmselt väga-väga suures hädas olnud- see koer oli kasupojast kõrgem! Kujutan ette, mis see suur elukas õhtul enne magamajäämist mõtles: "Nõme päev oli. Tundsin juba emase lõhna ja oleks temaga müranud ja siis mingi idioot virutas mulle kiviga vastu pead!" Selles suhtes, et teistele koeraomanikele samuti hoiatus, et mõtleksite läbi, kuidas reageerite sellistel juhtudel. Mul perenaine arvas, et peaks gaasi muretsema, aga mina tegin selle plaani maha, sest olen saanud elukese jooksul ise gaasi muutliku suunaga tuulise ilmaga ning gaasi kasutamine on selles suhtes väga suure riskiga.

EILSEST TRENNIST:

Tegin eile jooksmist ja oma 91 kg keharaskuse juures jooksen üllatavalt kergelt ning võhma ikka on! Jõusaalis tegin ka eile suhteliselt korraliku trenni ning isegi lamades surumist tegin 140 kg x 7 ning ühe korra 170 kg, aga need jõunumbrid tekkisid võistlusmomendiga, kus üks mees trenni lõpus paugutas 140-ga 6 kordust ning proovis 170 kg suruda. Mulle meeldivad sellised võistlused!

TOIDULISANDID:

Praegu läheb mahe WHEY+ ja HT-R, Õhtul PUMP+, PRODE90 ja SHOCK!

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks mööda visanud, siis oleksid ikkagi pidanud maadlema hakkama :D

Mulle on ka koerad kallale tikkunud. Ütleme nii, et väga meeldiv olukord pole ja mõnusa adreka laksu lööb üles. Samas tunnistan, et olgu see koer nii suur ja tugev kui tahes, siis raisal kõrist kinni ja kägistab ära küll:)

Kõige ekstreemsem olukord oli, kui ma eelmisel kevadel trenni poole jalutasin ja 5 koera mind kimbutama tulid( 3 pisikest ja 2 kolakat). Õnneks ei rünnanud ja jooksid ümber minu ja haukusid, mõni üritas näksata ka, aga rohkem neil ei õnnestunud, kui ainult püksisäärest veidi sikutada. Korra tundsin taguotsa juures ka kellegi lähedust, aga ju siis oli kann nii trimmis, et seal ei olnud kõige kergem naksata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks mööda visanud, siis oleksid ikkagi pidanud maadlema hakkama :D

Mulle on ka koerad kallale tikkunud. Ütleme nii, et väga meeldiv olukord pole ja mõnusa adreka laksu lööb üles. Samas tunnistan, et olgu see koer nii suur ja tugev kui tahes, siis raisal kõrist kinni ja kägistab ära küll:)

Kõige ekstreemsem olukord oli, kui ma eelmisel kevadel trenni poole jalutasin ja 5 koera mind kimbutama tulid( 3 pisikest ja 2 kolakat). Õnneks ei rünnanud ja jooksid ümber minu ja haukusid, mõni üritas näksata ka, aga rohkem neil ei õnnestunud, kui ainult püksisäärest veidi sikutada. Korra tundsin taguotsa juures ka kellegi lähedust, aga ju siis oli kann nii trimmis, et seal ei olnud kõige kergem naksata :D

Jah, kõrist kinni haaramiseks oleks hea, kui on kaks vaba kätt, aga mul oli teises käes oma loll koer, kes ei saanud millestki aru ja veel vähem mõistis ta, miks ma tema uuele mängusõbrale kiviga virutasin. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, kõrist kinni haaramiseks oleks hea, kui on kaks vaba kätt, aga mul oli teises käes oma loll koer, kes ei saanud millestki aru ja veel vähem mõistis ta, miks ma tema uuele mängusõbrale kiviga virutasin. rolleyes.gif

Mõni bullterjer on küll paras elukas:

http://www.ohtuleht.ee/219787

Oleks sul selline, siis oleks see isane koer juba ilmselt mälestus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.aprill 2012.

Täna tegin siis jälle ainult jõusaali ning rõõmuga olen märganud, et raskused on hakanud kasvama ning enesetunne on järjest parem. Olen 100% kindel, et see puhkus kulub mulle ära. Tigedaks teeb kui mõni jälle kuskil pasundab, et Vähil ei ole olnud mingisugust arengut viimase 7 aasta jooksul, aga tahaks näha, kes suudab 7 aastat järjest igal hooajal võistelda? Eriti lame on kuulda sellist pasundamist nende poolt, kes ise avalikult keelatud ainete otsas istuvad nii et pool Eestit teab ja samas on selle üle veel uhked! Häbi! Mis minu vormi puutub, siis eile hilisõhtul avastasin, et minu vasak käsi on elu kõige jämedam. CM välja ei too, aga igal juhul selline areng kinnitab, et olen õigel teel ning puhkus kulub marjaks ära. Ise usun, et põhilise arengu on kutsunud esile järjepidev PUMP+ ja HT-R tarbimine. Täna tegin bicepsit juba 60 kilose kangiga ning inimese tunne hakkab sisse tulema! Panen mõned pildid ka üles ja kui veel paisuma peaksin, siis hakkab kindlasti ka igasuguseid spekulatsioone tulema. :)

Pidage vastu!

post-50-0-34358100-1333478121.jpg post-50-0-28292100-1333478124.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru mis kulturistidel nende cm-tega on? Üks ütleb, et ei ütle, teine väidab, et teda ei huvitagi see, kolmas jälle, et ei tule meelde mõõta, neljas, et see ei näita midagi, hoopis reljeef on tähtis. Kuigi ma olen 100% kindel, et 99% kulturistidest laseb iga nädal mõõdulindi käe pealt üle ;)

Endal oleks küll maru põnev teada. Esiteks saaksin võrrelda ja teiseks saaks huvi rahuldatud:)

Ma pakun, et hommikul ärgates on eelpool toodud pildil olev biitseps 45cm :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru mis kulturistidel nende cm-tega on? Üks ütleb, et ei ütle, teine väidab, et teda ei huvitagi see, kolmas jälle, et ei tule meelde mõõta, neljas, et see ei näita midagi, hoopis reljeef on tähtis. Kuigi ma olen 100% kindel, et 99% kulturistidest laseb iga nädal mõõdulindi käe pealt üle ;)

Endal oleks küll maru põnev teada. Esiteks saaksin võrrelda ja teiseks saaks huvi rahuldatud:)

Ma pakun, et hommikul ärgates on eelpool toodud pildil olev biitseps 45cm :huh:

Jah, sinna kanti tuleb ära küll! Kusjuures viimati mõõtsin oma käsivarsi ehk 2 aastat tagasi ja suure dieeditamise ajal ei olnud eriti mõtet. Nüüd usun, et võib veel selle aasta numbri sees paar cm kindlasti kasvada kui süüa ja suuri raskuseid saab :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et nagu mesilased oleks kõhu pealt nõelanud :D

Mis ma siin ikka plõksin, kui ma veel 8 kilo maha võtan, siis olen ikka poole pehmem, kui Vähk.

Muudetud kasutaja rennosport poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru mis kulturistidel nende cm-tega on? Üks ütleb, et ei ütle, teine väidab, et teda ei huvitagi see, kolmas jälle, et ei tule meelde mõõta, neljas, et see ei näita midagi, hoopis reljeef on tähtis. Kuigi ma olen 100% kindel, et 99% kulturistidest laseb iga nädal mõõdulindi käe pealt üle ;)

Endal oleks küll maru põnev teada. Esiteks saaksin võrrelda ja teiseks saaks huvi rahuldatud:)

Ma pakun, et hommikul ärgates on eelpool toodud pildil olev biitseps 45cm :huh:

Ma kuulun selle 1% hulka siis :D. Olen vist oma ümbermõõte 2x elus mõõtnud. Ei julge lihtsalt, kardan, et arengut pole olnud - ei hakka endal motti alla viima. Aga pärast LEKVi peaks ikka regulaarselt iga kuu mõõtma hakkama :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et nagu mesilased oleks kõhu pealt nõelanud :D

Mis ma siin ikka plõksin, kui ma veel 8 kilo maha võtan, siis olen ikka poole pehmem, kui Vähk.

Kusjuures paksud on palju rõõmsamad ja nii ongi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×