Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Huvi pärast küsin, et mis seal kangil enne 150 kg'i oli? :)

Kerge püramiid: tühi kang, siis kergelt 50 kg-ga, siis 80-ga, siis 120 paar kordust ning siis 150 alla. Tavaline järjekord minu jaoks, aga ebatavaliselt madalad pukid. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna vähe kommentaare ja sa mainisid, et selles osas on puudujäägid, siis ma kommenteerin, muidu satud depressiooni. Lahkame siis seda teksti veidi.

Kõigepealt vanus, et sa kavatsed siis ikka 100-ni välja vedada, sellega ületab isegi Euroopa meeste keskmise, Eestist rääkimata. Meil EV-s ju keskmine kuskil 65, mul paps läks 70-selt ja oli ka rahul, et elatud ka juba. Ise tahaks kuskil 90 ära tiksuda, sealt edasi on elu näidanud, et kvaliteet ikka kahaneb. Ütleme nii, et ainult valgupulbreid läbi kõrre neeladki, muu ei sobi, sest liiga tahke ja hambaid pole aga proteesiliim on kallis, proteesid vanad jne. Vanadus pole kvaliteetaeg ütleme nii kuigi sammaste müüjad meile vastupidist seletada üritavad.

Lehtonnis elamine on tõesti võimalik, arvestades maavarade seisu ja toornafta hinda jne. Ega meil siin maamunal midagi juurde ei tule, kõik väheneb ainult ja kui midagi uut tekib, siis ikka millegi arvelt.

Õlavigastuse koha pealt, kaastunne, täpselt nagu minu juhtumist võetud, mis siis, et mul raskused palju väiksemad aga sellest on nüüd möödas aasta ja ikka annab tunda, pean kogu aeg arvestama sellega trenni tehes. Üks kõige vastikumaid vigastusi üldse, sest annab paljudes harjutustes tunda.

Alles mõned päevad tagasi tähistas ju üks endine Mr Universum oma 100 juubelit! Ega mina ka ei kavatse kehvem mees olla! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alles mõned päevad tagasi tähistas ju üks endine Mr Universum oma 100 juubelit! Ega mina ka ei kavatse kehvem mees olla! :P

Ja 100'selt vähemalt 100kg rinnalt ka? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja 100'selt vähemalt 100kg rinnalt ka? :)

Kõik on võimalik! Võib-olla selleks ajaks on kõõlused nii läbi, et on asendatud mingisuguste metallosadega, mis on sellised tungraua moodi värgendused ja siis jõuab isegi vajadusel auto maast lahti lükata :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis lamades 170 kg x 1. Loomulikult olid puusad maast lahti, aga ise võtsin kangi ja ise panin selle pärast sooritust tagasi ka. Õlg annab ikka tunda, aga loodetavasti saab korda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis lamades 170 kg x 1. Loomulikult olid puusad maast lahti, aga ise võtsin kangi ja ise panin selle pärast sooritust tagasi ka. Õlg annab ikka tunda, aga loodetavasti saab korda. :)

No suurepärane progress ju, vigasena suudad (re)rekordeid teha! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No suurepärane progress ju, vigasena suudad (re)rekordeid teha! ;)

Kuidagi peab ju ennast piinama. Rekordist on asi veel väga kaugel- 30 kg jääb puudu :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.märts 2012

Mis siis, et minu tegemisi väga harva keegi viitsib siin kommenteerida ja elu justkui seisaks- mina ikka kirjutan rõõmsalt edasi ja vanamehepässina hea haisvas lehtonnis 70 aasta pärast meenutada seda aega kui sai noor ja ilus mees oldud. Üleeilse trenni ajal õnnestus mul õlale ikka kergelt liiga teha. Kohe tunda oli, kui võtsin raskuse(150 kg) madalate pukkide pealt ja õlg oli kohe suures pinges ja ragises kergelt. Eile siis muidugi tegin veel lamadessurumist ka 160 kg x 2 ning ega see siis hea ei olnud, aga midagi ei ole teha kui mees tahab vägev olla. Viimastel päevadel olen hakanud rohkem tegelema Lõuna-Eesti 4. Lahtiste KV organiseerimisega ja hetkel läheb kõik ilusti plaanipäraselt. Üllatavalt palju võistlejaid seekord, aga ka kategooriaid on kindlasti palju. Rõõmu teeb algajate võistlejate suur arv ja teada on, et mitmed ei ole ennast veel kirja pannud. Täna varahommikul tegin ühe bodypumpi ja õhtul teen veel ühe bodypumpi. Lisaks üritan päeval ka kerge jõusaalitreeningu teha, aga tööülesanded ennekõike.

Toidulisanditest täna selline valik: BCAA, BETA-ALANINE, PUMP+, JOINT+, WHEY+, BLOCK ja PRODE90

Tegelikult kommenteeriks isegi ju, kuid mis ikka oskab kommenteerida tipu tegemiste juures. Kuid olen enam kui kindel, et elu ei seisa mitte ja palju on selliseid vaikseid lugejaid nagu mina, kellele väga meeldib lugeda Sinu tegemiste kohta ja ei jõua ära oodata uut postitust. Igal juhul soovin edukaid treeninguid ja et need raskused ikka tõuseks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult kommenteeriks isegi ju, kuid mis ikka oskab kommenteerida tipu tegemiste juures. Kuid olen enam kui kindel, et elu ei seisa mitte ja palju on selliseid vaikseid lugejaid nagu mina, kellele väga meeldib lugeda Sinu tegemiste kohta ja ei jõua ära oodata uut postitust. Igal juhul soovin edukaid treeninguid ja et need raskused ikka tõuseks :)

Küll tõusevad raskused...ja kõik muud asjad ka! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvi pärast küsin - aga kas kang nt. turjal ka käib. Et nt. kas mingid vägilase moodi kükid ka kavas on?

Muide, kas vana sõjaväelasena oled proovinud ka scoutsrännakut? Nädalavahetusel proovisin, saabas jalas, 15kg kettaid kotti. Esimese poole peal eeldasin, et sellise kotiga ei saa sammugi joosta. Kuid katsetasin, õnnestus. Viimase veerandi jooksin. Oled ka midagi sellist proovinud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis lamades 170 kg x 1. Loomulikult olid puusad maast lahti, aga ise võtsin kangi ja ise panin selle pärast sooritust tagasi ka. Õlg annab ikka tunda, aga loodetavasti saab korda. :)

Iga kord kui loen su surumistest on sul jälle 10 kilo otsas :) Mida meie oleme kahe silma vahele jätnud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga kord kui loen su surumistest on sul jälle 10 kilo otsas :) Mida meie oleme kahe silma vahele jätnud?

See on nagu kevadel vist oli kaaluga - selgus, et kaal oli hakanud hoopis otsi andma :)

Peagi avastatakse Imre jõusaali asukohast gravitatsiooni tunduv nõrgenemine. Tartu alla on tekkimas must auk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga kord kui loen su surumistest on sul jälle 10 kilo otsas :) Mida meie oleme kahe silma vahele jätnud?

Me vist proovime liiga harva. :D Imre paugutab ülepäeviti ja kilod tulevad. Ta ei kurda et ei taastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga kord kui loen su surumistest on sul jälle 10 kilo otsas :) Mida meie oleme kahe silma vahele jätnud?

Ei ole siin midagi imestada. 2007 aastal läks ju korduvalt 197,5 kg üles ja praegu lihtsalt taastun. See 170 oleks sama, kui hr Leesmann maadleks mingi tühise 200 kiloga peale pikemat surumisest eemalolekut. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvi pärast küsin - aga kas kang nt. turjal ka käib. Et nt. kas mingid vägilase moodi kükid ka kavas on?

Muide, kas vana sõjaväelasena oled proovinud ka scoutsrännakut? Nädalavahetusel proovisin, saabas jalas, 15kg kettaid kotti. Esimese poole peal eeldasin, et sellise kotiga ei saa sammugi joosta. Kuid katsetasin, õnnestus. Viimase veerandi jooksin. Oled ka midagi sellist proovinud?

Jah, mul ise olen scoutsrännaku läbi teinud vist 2007 aastal. Minul oli selle 30 km läbimiseks oma taktika- mäest alla jooksin ja üles kõndisin. Loogiline asjade käik ning sain selle ürituse läbi teha 4 tunni ja 12 minutiga. Finišis avastasime, et mul oli lubatud varustusest ligi 5 kg raskem varustus kaasas. Ilmselt oli enne rajale minekut kiirustades midagi märkamatuks jäänud või kaaluga probleeme. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me vist proovime liiga harva. :D Imre paugutab ülepäeviti ja kilod tulevad. Ta ei kurda et ei taastu.

Jah, mingi loogika selles on. Aja jooksul tuleb rutiin ja lihas harjub kindla liigutusega. Võin veel lisada, et kui jõusaalis hakkab üks lihasgrupp suurte raskustega ees minema, siis teised tulevad iseenesest järgi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on nagu kevadel vist oli kaaluga - selgus, et kaal oli hakanud hoopis otsi andma :)

Peagi avastatakse Imre jõusaali asukohast gravitatsiooni tunduv nõrgenemine. Tartu alla on tekkimas must auk.

Kosmoseteadusest on asi ikka päris kaugel :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lihtsalt vaatan seda liikumiskiirust ja olen hämmingus, hea mõttes.

Mäletan jah, et sul 200 oli väga-väga lähedal. Nüüd siis kihutad jälle sinna suunas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lihtsalt vaatan seda liikumiskiirust ja olen hämmingus, hea mõttes.

Mäletan jah, et sul 200 oli väga-väga lähedal. Nüüd siis kihutad jälle sinna suunas?

Annan endast parima igal juhul! See oleks ilmselt võimas tunne, mida vanas lehtonnis 105 aastaselt kunagi meenutada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin täna korra FitShop Eedenis kreatiini ostmas ja läbi mitme seina oli kuulda kuskil treeningsaalis Imre karjumist:"Ei anna veel alla! Jõuab, jõuab! Üles... alla! Üles...!" :D

Andis arvatavasti bodypumpi. Tema rühmatreeningud on ilmselgelt väga motiveerivad ning ma usun, et seal saab igaüks end vormi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.märts 2012

Jälle üks tore päev hakkab õhtusse veerema. Kui veel eile olin maailma 5-s mees, siis täna 2011 aasta 4-s mees! Saabusid dopingukontrollide tulemused ning tegelikult mitte midagi rõõmustavat. Järjekordselt küsin endalt, et mis asjadega ma pean koos võistlema? Minu kategooria 4-s mees jäi vahele! Poolakas Marius, kellega saan saan väga hästi läbi, ei olnud viimasel MM-il kaugeltki oma elu parimas vormis ja see mees jäi vahele! Ta oli 2008 aastal Venemaal ja 2009 aastal Hispaanias MM-il ikka kordades võimsamas vormis. Ma olen endiselt seisukohal, et kui klassikas oleks saadetud kõik 6 meest dopingukontrollidesse viimastel aastatel, siis oleks mul ilmselt päris mitmeid kuld- ja hõbemedaleid. Mis loevad need tühised oleksid? Nutt tuleb peale, kui keegi mind jälle kuskil minu vähese lihasmassi pärast maha teeb ning selliseid keemiamehi ülistab, et andekad jne. Ja vanad ei võta õppust- ikka ronivad lavale ja põruvad. Täielik jama!

Tänane trenn:

Enne bodypumpi tegin täna ka kergelt jõusaalitrenni. Üks huviline kohe tuli saalis ligi ja uuris, et kas viimati läks tõesti 170 kg lamades üles? Muidugi läks! Tegin siis täna ka surumist ja ilma mingisuguse abita sain täna üles ka 175 kg! Hirmu ei ole, aga parem õlg teeb ikka valu. Loodan südamest, et taastub.

Tänased lisandid: WHEY+, JOINT+, BCAA, PUMP+, HT-R ja BLOCK

Ok, ma nüüd koju oma maailma neljanda mehe asju ajama :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kes musta ei tee, see puhast ei saa

Hästi öeldud... aga mustaga ei saa ka liiale minna.

Muidu mustad ennast ära/täis.

Kus nüüd tuli elutark välja!

parem õlg teeb ikka valu. Loodan südamest, et taastub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks olla selline süsteem, et kes vahele jääb, maksab ise oma kontrollid kinni :D

Selles suhtes, et siis oleks ka rohkem ressurssi saata suurem hulk tegelasi kontrolli ja tuleks Eestisse rohkem medaleid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks olla selline süsteem, et kes vahele jääb, maksab ise oma kontrollid kinni :D

Selles suhtes, et siis oleks ka rohkem ressurssi saata suurem hulk tegelasi kontrolli ja tuleks Eestisse rohkem medaleid.

Midagi paremat oleks ilmselt keeruline välja mõelda. Keelatud ainete kasutajad võiksid ju ikkagi maksta kasvõi selle eest. Veel parem oleks teha võistlejatega leping, anavad alkirja et maksavad nt 10% võistluste korraldamisest ka kinni kui tulevad oma tablettide najal võistlema. Mingi survestamine võiks olla aga mis me ikka siin oma väikeses konnatiigis krooksume .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×