Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

09.august 2011

Eile siis kirjeldasin natuke oma toitumist ning nüüd siis vahelduseks trenniga seotud juttu. Trenn algas ikka jooksmisega ning siis 1,2 tundi üliintensiivselt erinevad harjutused kõikidele lihasgruppidele suuruse järjekorras.

Asjaarmastajatele ilmselt tundub kõik lihtne ja loogiline, aga täpsustuseks lisan ka mõned treeninguid raskendavad tegurid.

Toitumine: Kuna mul oli tänase päeva eesmärk sellel hooajal kasvõi korrakski ära näha kehakaal -80 kg, siis mingisugust söömist ei toimunud.

Riietus: Vaadake ja imestage, millises paksus vammuses täna sporti tehtud sai:

post-50-1312895327_thumb.jpg post-50-1312895338_thumb.jpg post-50-1312895348_thumb.jpg post-50-1312895356_thumb.jpg

Trenni lõpuks kehakaal 79,5 kg ning sooja pesu seekord veel riiete alla ei pannud- aega on! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kõht tühjaks ei lähe, kui nii vähe sööd

Vahel läheb, vahel ei lähe. Mäletan, et 2009 aastal enne Madridi MM-i sõin lõpuks nii vähe, et sundisin ennast rohkem sööma. Organism aja jooksul harjub kõigega. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul hakkab su kubemest kahju (no homo).

Sealne kuumus ei mõju meestele just eriti hästi.

Sa võiksid mu kubeme jaoks mingi korjanduse teha või midagi. Kui pappi üle jääb, siis peenisepikendus ka kindlasti B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa võiksid mu kubeme jaoks mingi korjanduse teha või midagi. Kui pappi üle jääb, siis peenisepikendus ka kindlasti B)

Davai, laseme käia ja jagame omavahel peenisepikenduse raha ära; ega endale see kah paha ei teeks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahel läheb, vahel ei lähe. Mäletan, et 2009 aastal enne Madridi MM-i sõin lõpuks nii vähe, et sundisin ennast rohkem sööma. Organism aja jooksul harjub kõigega. B)

ma olen seda vist millalgi küsinud ka, aga mis su päevakaloraaž võiks praegu umbes olla? ok, täna oli suht madal, kuna söömistegevust ei toimunudki, aga üldiselt? ja siis ongi kohupiim-kohupiimapasta-tuunikala-kana-erinevad valgulisandid? kas süsikadi ongi nii #### vähe või? täidza lõpp. marlaäpuuvilju tarbid?

tänud, kui viitsid vastata, tõsti väga huvitab. keep up the good work!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.august 2011

Paari sõnaga müntidest ka.

Erakordselt suured tänud hr Jürile, kes Fitshopi tulise fännina saatis mulle Gruusia müntide seeriasse olulise täienduse. Nüüd peaks komplekt koos olema

post-50-1312948820_thumb.jpg

Lisaks juhin tähelepanu sellele, mis euromünte te poes tagasi saate. Alles hiljuti sattus minu kätte kahe torniga saksa 2-e eurone juubelimünt. Tavalistel on saksa kotkas. Selliseid põnevaid euromünte kogun ka kindlasti!

post-50-1312948925_thumb.jpg post-50-1312948933_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Davai, laseme käia ja jagame omavahel peenisepikenduse raha ära; ega endale see kah paha ei teeks :P

Kui teha, siis korralikult! Vähemalt põlvedeni B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen seda vist millalgi küsinud ka, aga mis su päevakaloraaž võiks praegu umbes olla? ok, täna oli suht madal, kuna söömistegevust ei toimunudki, aga üldiselt? ja siis ongi kohupiim-kohupiimapasta-tuunikala-kana-erinevad valgulisandid? kas süsikadi ongi nii #### vähe või? täidza lõpp. marlaäpuuvilju tarbid?

tänud, kui viitsid vastata, tõsti väga huvitab. keep up the good work!

Süsikaid olen nüüd piiranud, aga mul on mõned tähelepanekud selles suhtes ja kui tunnen, et energiavarud hakkavad otsa saama, siis pean kindlasti süsikate osakaalu tõstma. Kusjuures eile õhtul sõin õuna ja rosinaid. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.august 2011

Täna siis kõigi Eestimaa vähemuste lemmikkuupäev: Üksteist august :rolleyes:

Eile õhtul käisin jälle järvel ning haugipoisid on päris aplad praegu. Sõber üritas linaskeid meelitada, aga tema projekt ei kandnud vilja- raiskasime niiama mitu tundi. Kindlasti püüan suve lõpust maksimumi võtta ja unistan korralikumast saagist.

Kehakaal täna hommikul: 79,3 kg!

Õhtul plaanis teha pikem jooksuring(30-40 minutit) ja siis kindlasti jõusaal ja saun! Bodypump on mul ka täna.

Toitumine tagasihoidlik, põhiliselt toidulisandid: BURNER, JOINT+, WHEY+, PROMIX ja rohelistest PRODE90 ja HERA80.

Poseerimine paari täpilise poisiga täna varahommikul:

post-50-1313050786_thumb.jpg post-50-1313050796_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sa nende täpiliste poistega teed, kui sul need menüüs ei ole?

Puhastasin ära ja lähevad lähikondlaste vahel jagamiseks. Ma rohkem püügimees kui söögimees :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina teeks filee ja praeks. Kanafilee asemel sobiks küll ju :P

Pean oma nõrkustele vastu seisma. Esmalt kalafilee, siis Hiina restoran... Ma ei tee endale ühtegi ahvatlust ega järeleandmist! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ta peaks ju olema kalorivaesem kui kanafilee ja süsivesikuid on 0. Või miks ta nõrkus on? Lihtsalt maitseb paremini kui kanafilee ja seetõttu on kiusatus seda rohkem süüa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta peaks ju olema kalorivaesem kui kanafilee ja süsivesikuid on 0. Või miks ta nõrkus on? Lihtsalt maitseb paremini kui kanafilee ja seetõttu on kiusatus seda rohkem süüa?

Loomulikult. Kui ikka küpsetada, siis korralikult ja kui maitsev kalaroog valmis on, siis ei hakka ju 100 grammi nokitsema vaid oluliselt rohkem. :rolleyes: Mul õnneks perenaine ka mitmendat nädalat dieedil ning samuti kõvasti alla võtnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haugiga ei tohiks muret olla, et liiga palju sööd - pindluude välja nokkimine võtab nii palju aega, et enne jõuab õhtu kätte, kui kõhu täis saad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haugiga ei tohiks muret olla, et liiga palju sööd - pindluude välja nokkimine võtab nii palju aega, et enne jõuab õhtu kätte, kui kõhu täis saad.

Näljaga nokib kiiremini kindlasti :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haugiga ei tohiks muret olla, et liiga palju sööd - pindluude välja nokkimine võtab nii palju aega, et enne jõuab õhtu kätte, kui kõhu täis saad.

Fileed tuleb süüa väikeste tükkide kaupa, siis võtad kõik seljaluud järjest näppudega välja ja ükski suuni ei jõuagi. Söömine käib väga kiirelt ja valutult :rolleyes: Ja osas, mis jääb küljejoonest alla, ei ole üldse luid - seda saab süüa ilma ohuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×