Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kui see oli šašlõkk, siis võis olla mitte sealiha aga mõni paks kassivolask, kes on kohalike poolt vardasse aetud.... :D Loodan ,et söögikoha omanikud ei olnud tumedamat verd lõunammaalsed, siis on selle lihakraami päritolu suurema kahtluse all.... ;)

Peaasi, et liha Lõuna-Ameerikast pärist polnud, mille tõttu jutu järgi 1 kuulsusrikas jalgrattur dopinguproovis põrus :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaasi, et liha Lõuna-Ameerikast pärist polnud, mille tõttu jutu järgi 1 kuulsusrikas jalgrattur dopinguproovis põrus :-)

Eks selle Ameerika nänni pärast on igasuguseid sportlaseid põrunud B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, natuke myntide juttu ka vahele. Kui palju on sul erinevaid Austraalia 1 dollarilisi mynte (ylejaanud austraalia myndid on sama kujundusega kogu aeg, kui ma nyyd ei eksi)? Kuna ma ise resideerun siin permanentselt, siis miks mitte kaasmaalast aidata nii korra kvartalis?! Akki saad siia pildi yles panna, siis tean mitte olemasolevaid korvale panna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, natuke myntide juttu ka vahele. Kui palju on sul erinevaid Austraalia 1 dollarilisi mynte (ylejaanud austraalia myndid on sama kujundusega kogu aeg, kui ma nyyd ei eksi)? Kuna ma ise resideerun siin permanentselt, siis miks mitte kaasmaalast aidata nii korra kvartalis?! Akki saad siia pildi yles panna, siis tean mitte olemasolevaid korvale panna!

Tervitused Austraaliasse! Ega mul neid erinevaid 1-e dollariliseid eriti palju erinevaid ei olegi.Panen pildi nendest, mis on:

post-50-0-28861900-1354780788.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes, et kui ma vanaks pässiks jään ja enam nii ilus ei ole, siis võin ka tulevikus FAST tehase ladudesse tõstukijuhiks kandideerida. :rolleyes:

Sa, härra Toidulisand, võiksid minna FAST'i tehasesse degusteerijaks või tootearendajaks :P Valmista üks eestimaine kartulisalati maitsega Massgainer või verivorsti ja seapekiga valgupulber :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused Austraaliasse! Ega mul neid erinevaid 1-e dollariliseid eriti palju erinevaid ei olegi.Panen pildi nendest, mis on:

post-50-0-28861900-1354780788.jpg

Suureparane, eks hakkan neid korvale panema (neid on viimasel ajal usna palju erinevad valja antud). 5'd, 10'd 20 ja 50'd on sul olemas ja minu teada hetkel muid kaibele ei ole lastud. Sama ka 2 daalase myndiga, neid vist ongi vaid 1 versioon. Viskan sulle vajaliku info maili, eks siis saad ymbrikke ootama jaada hehe :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa, härra Toidulisand, võiksid minna FAST'i tehasesse degusteerijaks või tootearendajaks :P Valmista üks eestimaine kartulisalati maitsega Massgainer või verivorsti ja seapekiga valgupulber :D

Ei ole paha mõte! Kui härrased Soomest sellise pakkumise mulle teeksid, siis täiesti kaaluksin seda tootearendamise ja degusteerimise värki. Oleksin selline univeraalne reklaaminägu-tootearendaja-degusteerija-laomees-koristaja-autojuht :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

06.detsember 2012

Ja hakkab jälle nädal selja taha kaduma. Kõige pisem käis just saunas ja ma ei jõua ära imestada kui palju ja võimsalt võib üks kolmenädalane pisitips kisendada. Aga eks see ongi tema töö! Minul oli täna jälle päris kiire päev. Tööd oli palju ja andsin ka ühe CXWORX tunni. Tänases tunnis oli mul ka üllatuskülaline fitness.ee portaali staarkommentaator gmaster koos oma atleetsõbraga. Mõlemad mehed ilmusid nagu päike meie sombusesse taevasse, nagu heeringas kassi kaussi, nagu naabrimees vanamuttide saunauksele! Läbinud CXWORX kiirkoolituse asusid mehed harjutusi kaasa tegema ning tegid seda suure pühendumise ja motivatsiooniga! Kui härrad siia satuvad, siis võivad muidugi ise ka oma mõtetest paari sõnaga kirjutada uuest kogemusest. Pärast tundi tuli veel ülistavaid sõnavõtte selle programmi kohta ning gmaster hoidis tagasi rõõmupisaraid nagu siis kui ta endale Mortal Kombati särgi sai. Lisaks kirusime üheskoos noorsugu ning arutasime, et ilmselt oleks see programm hr Kirbu jaoks suht võimatu üritus, sest seal peaks harjutuste ajal teinekord jalgu sirgena hoidma, aga Kirbul on need emakese Looduse poolt kõveraks tuunitud! :P

Mina libistan praegu PROMIX lisandit ning maitseks panin banaani ja rosinaid. On ikka hea joook!

Pidage vastu ja kui on võimalik ning asja vastuu huvi, siis tulge Eedenisse minu CXWORX trenne proovima! Esimene trenn on tuutvumiseks tasuta!

Lõpetuseks pilt hr gmasteri oletatavast homsest-ülehomsest enesetundest pärast CXWORX-i

post-50-0-06665000-1354818448.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas esimene trenn tasuta on CXWORX'i või klubi Fitlife raames üldiselt?

Fitlife raames kindlasti, aga CXWORX-i esimene trenn on läbirääkimiste küsimus kui varasemalt on juba Fitlife võimalustega tutvust tehtud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas 15. detsember on ka sama programm? Kui osaleks ka. Tahaks ka selline välja näha nagu pildil.

Selles suhtes, et 15.detsembril on Tallinnas täiesti uute LesMills programmide tutvustus. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen see sama Gmasteri kambajõmm, kes CXWorxi läbi tegi.Paar sõna siis CXWorxi kohta ka.Kiidan antud rühmatreeningut kuna 30 minutiga said kerelihased korraliku sutsaka ilma pikema eelmänguta :) Põnevus oli suur, sest ei teadnud päris hästi ,mis ees ootab kuid ootused olid Les Millsi programmile kõrged.Kokku 6 osa,mis omakorda mitmeks harjutuseks jaotusid.Soojendus oli sorav ja sai kenasti naha soojaks.Kavas oli palju harjutusi,mida ei olnud järjepideva treenijana kerelihaste treenimiseks varem kasutanud.Samuti said sutsaka õlad ja tuharad.Kindlasti saaks tehniliselt oma sooritust parandada kuna puudus eelnev kokkupuude kummituubidega ning koordinatsioon tahab ka natuke harjumist.

Kuna olen TÜASKi klient siis loodan,et CXWorx'i võib leida ka sealsest rühmatreeningute tunniplaanist.Pean kere(-süvalihaste) treeningut enda jaoks ääretult oluliseks,sest olen hambaravi tudeng ja mul tuleb nii edasiste õpingute jooksul kui stuudiumi lõppedes töötades olla sundasendites.Hambaarstide seas on just selja ja kaelaga seotud probleemid kõige levinumad, pole ka harvad juhused kui nende tõttu jääb karjäär praktiseeriva arstina pooleli.Kindlasti on treenitud kerelihased võimalus vältida võimalikke hädasid.Teen CXWorkx'le kindlasti reklaami nii kaastudengite kui ka tuttavate seas ja soovitan sellest osa võtta vahelduseks jõusaalitreeningutele.Lihasväsimust on keres korralikult tunda ja eks näis,mis tundega homme hommikul ärkan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen see sama Gmasteri kambajõmm, kes CXWorxi läbi tegi.Paar sõna siis CXWorxi kohta ka.Kiidan antud rühmatreeningut kuna 30 minutiga said kerelihased korraliku sutsaka ilma pikema eelmänguta :) Põnevus oli suur, sest ei teadnud päris hästi ,mis ees ootab kuid ootused olid Les Millsi programmile kõrged.Kokku 6 osa,mis omakorda mitmeks harjutuseks jaotusid.Soojendus oli sorav ja sai kenasti naha soojaks.Kavas oli palju harjutusi,mida ei olnud järjepideva treenijana kerelihaste treenimiseks varem kasutanud.Samuti said sutsaka õlad ja tuharad.Kindlasti saaks tehniliselt oma sooritust parandada kuna puudus eelnev kokkupuude kummituubidega ning koordinatsioon tahab ka natuke harjumist.

Kuna olen TÜASKi klient siis loodan,et CXWorx'i võib leida ka sealsest rühmatreeningute tunniplaanist.Pean kere(-süvalihaste) treeningut enda jaoks ääretult oluliseks,sest olen hambaravi tudeng ja mul tuleb nii edasiste õpingute jooksul kui stuudiumi lõppedes töötades olla sundasendites.Hambaarstide seas on just selja ja kaelaga seotud probleemid kõige levinumad, pole ka harvad juhused kui nende tõttu jääb karjäär praktiseeriva arstina pooleli.Kindlasti on treenitud kerelihased võimalus vältida võimalikke hädasid.Teen CXWorkx'le kindlasti reklaami nii kaastudengite kui ka tuttavate seas ja soovitan sellest osa võtta vahelduseks jõusaalitreeningutele.Lihasväsimust on keres korralikult tunda ja eks näis,mis tundega homme hommikul ärkan.

Suured tänud korraliku tagasiside eest ja kui peaks väga kehv olema, küll siis saadad hr gmasterile anonüümkirjasid või midagi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suureparane, eks hakkan neid korvale panema (neid on viimasel ajal usna palju erinevad valja antud). 5'd, 10'd 20 ja 50'd on sul olemas ja minu teada hetkel muid kaibele ei ole lastud. Sama ka 2 daalase myndiga, neid vist ongi vaid 1 versioon. Viskan sulle vajaliku info maili, eks siis saad ymbrikke ootama jaada hehe :)

Ma ütlen-silma võtab kohe märjaks! Väga super! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes, et 15.detsembril on Tallinnas täiesti uute LesMills programmide tutvustus. :)

Selge, siis peab osa võtma. Kui ainult tutvustus, siis ilmselt väike kohv ja pirukad ka ja presentatsioon? Esimene kord ei maksa ju kohe täiega anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, siis peab osa võtma. Kui ainult tutvustus, siis ilmselt väike kohv ja pirukad ka ja presentatsioon? Esimene kord ei maksa ju kohe täiega anda.

Võida tasuta pääsmed

Baltikumi suurim fitness-üritus "LES MILLS FITNESS EXPLOSION"

15. detsembril toimub Tallinnas, Audentese Spordikeskuses, käesoleva aasta suurim fitnessüritus Baltikumis - LES MILLS FITNESS EXPLOSION. Üritus on mõeldud kõikidele spordisõpradele, kes peavad lugu aktiivsetest ja tervislikest eluviisidest.

Les Mills Fitness Explosioni ajakava:

10:00 BODYPUMP® 1 (Kimmo Jukuri & Tiina Vainio)

11:00 BODYJAM® (Remi Brouns & Sarah Galan)

12:00 BODYATTACK® (Kimmo Jukuri & Tiina Vainio)

13:00 CXWORX® (Michael Steenhouwer & Remi Brouns)

14:00 BODYPUMP® 2 (Michael Steenhouwer & Susanna Varsanpää)

15:00 SH`BAM® (Remi Brouns & Sarah Galan)

16:00 BODYCOMBAT® (Michael Steenhouwer & Sarah Galan)

17:00 BODYBALANCE® (Tiina Vainio & Susanna Varsanpää)

Piletid saadaval Piletilevi müügipunktides üle Eesti ja aadressil www.piletilevi.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võida tasuta pääsmed

Baltikumi suurim fitness-üritus "LES MILLS FITNESS EXPLOSION"

15. detsembril toimub Tallinnas, Audentese Spordikeskuses, käesoleva aasta suurim fitnessüritus Baltikumis - LES MILLS FITNESS EXPLOSION. Üritus on mõeldud kõikidele spordisõpradele, kes peavad lugu aktiivsetest ja tervislikest eluviisidest.

Les Mills Fitness Explosioni ajakava:

10:00 BODYPUMP® 1 (Kimmo Jukuri & Tiina Vainio)

11:00 BODYJAM® (Remi Brouns & Sarah Galan)

12:00 BODYATTACK® (Kimmo Jukuri & Tiina Vainio)

13:00 CXWORX® (Michael Steenhouwer & Remi Brouns)

14:00 BODYPUMP® 2 (Michael Steenhouwer & Susanna Varsanpää)

15:00 SH`BAM® (Remi Brouns & Sarah Galan)

16:00 BODYCOMBAT® (Michael Steenhouwer & Sarah Galan)

17:00 BODYBALANCE® (Tiina Vainio & Susanna Varsanpää)

Piletid saadaval Piletilevi müügipunktides üle Eesti ja aadressil www.piletilevi.ee

Tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, siis peab osa võtma. Kui ainult tutvustus, siis ilmselt väike kohv ja pirukad ka ja presentatsioon? Esimene kord ei maksa ju kohe täiega anda.

Kindlasti kohv ja pirukad ning ettetellimisel saab ka seapraadi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Topelt ei kärise, kopin siia ka selle CXWORXi jutu.

Nonii, sai siis see treening ära proovitud. Käisin siis sealsamas Imre Vähi trennis Eedeni Fitlifes.

Ja mis ma oskan öelda, väga huvitav trenn oli. Trenni ülesehitus oli üsna lihtne - kokku oli 6 harjutust, enamus harjutusi oli kompleksidena, mitte lihtsalt seeriatena nagu tüüpilisel jõutreeningu kaval kombeks.

Treeningvahenditeks olid ainult kangiketas ja kummilint (loomulikult ka oma keharaskus). Juba 5 minutise "soojenduse" ajal oli aimu sellest, mis saama hakkab - juba see võttis kõhulihase korralikult läbi. Muidu keskenduski trenn peamiselt jala ja keretüve lihastele.

Selles osas on trennile ainult häid sõnu öelda - kasutatud oli palju harjutusi, mida ma ka ise kasutan seljaprobleemidega klientidel ja seesugusena on see treening kindlasti ka väga hea profülaktika. Kas ta just sellisele inimesele sobib, kellel on mingi akuutne seljaprobleem, on teine asi, aga igasugustele jõumeestele soovitaks ma seda treeningut kindlasti - seal olid sees ka sellised elemendid, mis vähendasid lihasdüsbilanssi, mis paljudel jõumeestel ilmnenud on. Lisaks väga head kõhulihaseharjutused.

Niiet kui võimalik, siis kindlasti soovitaks oma tervisest huvitatud jõumeestel seda treeningut regulaarselt külastada. 30 minutit selleks võiks ikka leida, kasvõi aeroobse päeval või millal iganes :)

Haiglavoodis ma pole, kõht annab tunda, et eile sai veidi võimeldud. Pead pettuma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Topelt ei kärise, kopin siia ka selle CXWORXi jutu.

Nonii, sai siis see treening ära proovitud. Käisin siis sealsamas Imre Vähi trennis Eedeni Fitlifes.

Ja mis ma oskan öelda, väga huvitav trenn oli. Trenni ülesehitus oli üsna lihtne - kokku oli 6 harjutust, enamus harjutusi oli kompleksidena, mitte lihtsalt seeriatena nagu tüüpilisel jõutreeningu kaval kombeks.

Treeningvahenditeks olid ainult kangiketas ja kummilint (loomulikult ka oma keharaskus). Juba 5 minutise "soojenduse" ajal oli aimu sellest, mis saama hakkab - juba see võttis kõhulihase korralikult läbi. Muidu keskenduski trenn peamiselt jala ja keretüve lihastele.

Selles osas on trennile ainult häid sõnu öelda - kasutatud oli palju harjutusi, mida ma ka ise kasutan seljaprobleemidega klientidel ja seesugusena on see treening kindlasti ka väga hea profülaktika. Kas ta just sellisele inimesele sobib, kellel on mingi akuutne seljaprobleem, on teine asi, aga igasugustele jõumeestele soovitaks ma seda treeningut kindlasti - seal olid sees ka sellised elemendid, mis vähendasid lihasdüsbilanssi, mis paljudel jõumeestel ilmnenud on. Lisaks väga head kõhulihaseharjutused.

Niiet kui võimalik, siis kindlasti soovitaks oma tervisest huvitatud jõumeestel seda treeningut regulaarselt külastada. 30 minutit selleks võiks ikka leida, kasvõi aeroobse päeval või millal iganes :)

Haiglavoodis ma pole, kõht annab tunda, et eile sai veidi võimeldud. Pead pettuma :D

Tänud väga põhjaliku tagasiside eest ja kõigil huvilistel soovitan CXWORX programmi proovida! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne lastega kelgutama minekut oli aega nokitsemiseks ja panin facebookis üles järjekordse huvitava galerii 2010 aasta Klassikalise kulturismi maailmameistrivõistlustest 19-22 november 2010 Ungaris, Budapestis. Koondises olid tookord mina, minu perenaine, hr Otsus ja Jüri. Head vaatamist!

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151277052382319.479538.705182318&type=1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×