Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

:D Sult ikka viskab neid mõtteteri. Üritan meelde jätta.

Jätka samas vaimus.

Kas sina olid varem sellest vanasõnast midagi kuulnud? See on vist mingi Abruka vanasõna vms :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei olnud, seetõttu üritangi nüüd meelde jätta ja oma varasalve lisada.

Aga ma olen kuulnud "parem hea ######, kui ###### ######".

Jah, see on palju levinum kui see ribidevärk :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp, tegele oma töövarjuga, mitte ära ropenda siin teiste blogides. Otsisid ju koristajat ja kokatädi vms :D

Õnn on sinu õvvele tulnud!!

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp, tegele oma töövarjuga, mitte ära ropenda siin teiste blogides. Otsisid ju koristajat ja kokatädi vms :D

Õnn on sinu õvvele tulnud!!

Mis mõttes koristaja? Kirp pidi ju Tartu Lõunakeskuse kärumees Jaanuse töövari olema :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei-ei. Mul on täna endal töövari.

Sargelik eputamine alaku: :P

post-3216-0-32024100-1353578029.jpg

NO SEE OLI KÜLL KÕIGE HALEDAM AVALDUS EVER! Sargele jääd sa igas elemendis alla kui ved pildile mingi poolpimeda tütarlapse, kes seda koledust vist hästi ei näe, kes tema kõrval seisab ja nina on tal ka ilmselt kinni!

:lol:

:D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uiuiui... Peaaegu, peaaegu, Kirp. Minu naised on bikiinides ainult :D

See avaldus on Sarge kohta natuke tagasihoidlik. Võiks ikka paljad naised olla! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane pomm: Eedeni FitLife spordiklubi riideruumis kohtusid täna kaks vägevat Eesti noorkulturisti ning Paul silmas pingsalt Raineri vägevat karvast rinda ja tegi teadustööpreemia väärilise avalduse. Mis te arvate, mida ta Raineril märkas? :D

post-50-0-49839000-1353594707.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane pomm: Eedeni FitLife spordiklubi riideruumis kohtusid täna kaks vägevat Eesti noorkulturisti ning Paul silmas pingsalt Raineri vägevat karvast rinda ja tegi teadustööpreemia väärilise avalduse. Mis te arvate, mida ta Raineril märkas? :D

post-50-0-49839000-1353594707.jpg

Eks nii ongi, et kui mingisuguseid luksuslikke auhindasid välja ei pane, siis keegi ei viitsi ka midagi pakkuda! Igal juhul Pauli avaldus Rainerile oli selline:

"SUL ON NII VÄIKESED NIBUD!" :P

Selle peale oli Rainer pisut kohmetu- tema ei ole ju selles süüdi! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et tegelikult ei olnud mitte väikesed nibud, vaid günekomastia :D

Kui Raineriga kokku saad, siis uuri selle mehe tisse kohe rahulikult lähemalt ja kui peremees lubab, siis vajadusel katsu- ega muidu teada ei saa, mis värk nendega on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jäin pakkumisega hiljaks aga oles pakkunud et paul ütles: sul on silikonid!

Ei ole hullu! Kui tiss muidu ei arene- küll siis pöördutakse plastilise kirurgi poole :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.november 2012

Täna tegin 2 trenni- varahommikul CXWORX ja päeval bodypumpi. Tänane bodypump oli kaheosaline- esimesed 4 harjutust tegin BP66 programmi järgi ja järgmised 5 praeguse 83 programmi järgi ning lõpetuseks jälle 66 programmi järgi venitused. Pühapäeva õhtul tahaksin teha midagi veel põnevamat, aga ei hakka sündmustest ette ruttama. Praegu istun kodus ja naudin oma paariaastase pisitütre ajuloputust. Ta suudab mingisuguse häälitseva ja laulva mänguasjaga tuhandeid kordasid ühte ja sama lauluviisi kuulata ning minu ajusopid on juba päris pehmed selle jama peale, aga vähemalt igav ei ole. Enesetunne on parem, aga šokolaadi ei taha ilmselt enam niipea! Toidulisanditest läksid täna PROMIX, WHEY+, HERA80, PRODE90 ja loomulikult PUMP+ ja JOINT+.

Kui viitsimist on, siis uurin vanemaid bodypumpi programme ning valin pühapäevaks midagi ärevat välja- võiks sellise programmi kokku keevitada, kus oleks vähemalt 4 harjutuses kätekõverdused- need on alati rahva "lemmikud" :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kätekõverduste mõte väga muhe ! Pühapäeva õhtul liituks bodypumpiga ja no ma ootan siis juba kätekõverdusi =D

Kristo võib muidugi terve tunni ainult kätekõverdusi teha igas asendis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui viitsimist on, siis uurin vanemaid bodypumpi programme ning valin pühapäevaks midagi ärevat välja- võiks sellise programmi kokku keevitada, kus oleks vähemalt 4 harjutuses kätekõverdused- need on alati rahva "lemmikud" :P

Rinnale, triitsepsile, õlale ja mis see neljas oleks? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnale, triitsepsile, õlale ja mis see neljas oleks? :)

Mõnes programmis on kõhulihaste harjutus ka osaliselt toenglamangus :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×