Jump to content
Flow

Mis arvate toitumisest?

Recommended Posts

Tean, et selliseid teemasid on kuhjaga siin, aga neid jääb siia tulema nii või naa...

Ühesõnaga, olen 17. aastane. jõusaaliga tegelenud umbes 6 kuud. Treenin 3x nädalas (rõhk on baasharjutustel, kava olen enam-vähem paika saanud). Olen 190 cm pikk ning kaalun 81-82 kg, eesmärgiks põhimõtteliselt lihasmassi suurendamine. Ütleks seda ka ära, et suht kohe, kui alustasin, jõin seda Mass2'te pärast igat treeningut, aga kuna see lõi mul näoaknet kõvasti välja, siis lõpetasin selle joomise ära ning ei julge ühtegi alternatiivset toodet ka kasutada.

Enam-vähem näeb toitumiskava välja siis selline:

Hommikusöök - peekon&muna / kana-, sea või kalkunisingi ja juustuga võileivad / müsli piimaga (kaldkriips tähendab, et oleneb päevast, kes aru ei saanud)

Vahepala - jälle võileivad singi ja juustuga, aga rohkem, kui hommikusöökideks tavaline on + paar kohukest või jogurtit

Lõunasöök - riis/kartul/tatar/makaronid koos sea-,kana-,kala- või loomalihaga

Enne ja pärast trenni 300g kohupiima

Õhtusöök (mingi 1.5-2 h pärast trenni) - pasta bolognese/hakklihapitsa/ 2-3 praemuna või siis soojendan lõunasöögist ülejäänud liha (tavaliselt jääb üle)

Enne magamist joon mingisugune liiter jogurtit või müslit piimaga ( ei oska sellel kohal väga midagi tarka välja pakkuda)

Muudetud kasutaja Flow poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Pole just spetsialist, aga sellised toidud nagu jogurt (palju suhkrut), juustu- ja singivõileivad, peekon, kohukesed pole minu meelest just kõige tervislikumad.

2) Miks sa salatit/puuvilju üldse ei söö?

3) Kas sa kaloreid loed? Kui sa kaloreid ei loe ja üle oma maintenance'i ei söö, siis sa ka massi juurde ei võta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tean, et selliseid teemasid on kuhjaga siin, aga neid jääb siia tulema nii või naa...

Ühesõnaga, olen 17. aastane. jõusaaliga tegelenud umbes 6 kuud. Treenin 3x nädalas (rõhk on baasharjutustel, kava olen enam-vähem paika saanud). Olen 190 cm pikk ning kaalun 81-82 kg, eesmärgiks põhimõtteliselt lihasmassi suurendamine. Ütleks seda ka ära, et suht kohe, kui alustasin, jõin seda Mass2'te pärast igat treeningut, aga kuna see lõi mul näoaknet kõvasti välja, siis lõpetasin selle joomise ära ning ei julge ühtegi alternatiivset toodet ka kasutada.

Enam-vähem näeb toitumiskava välja siis selline:

Hommikusöök - peekon&muna / kana-, sea või kalkunisingi ja juustuga võileivad / müsli piimaga (kaldkriips tähendab, et oleneb päevast, kes aru ei saanud)

Vahepala - jälle võileivad singi ja juustuga, aga rohkem, kui hommikusöökideks tavaline on + paar kohukest või jogurtit

Lõunasöök - riis/kartul/tatar/makaronid koos sea-,kana-,kala- või loomalihaga

Enne ja pärast trenni 300g kohupiima

Õhtusöök (mingi 1.5-2 h pärast trenni) - pasta bolognese/hakklihapitsa/ 2-3 praemuna või siis soojendan lõunasöögist ülejäänud liha (tavaliselt jääb üle)

Enne magamist joon mingisugune liiter jogurtit või müslit piimaga ( ei oska sellel kohal väga midagi tarka välja pakkuda)

Ei ole küll teab mis spetsialist aga tiba ikka võib juhendada ehk,

Hommikusöök polegi kõige hullem, peekoni võiksid asendada näiteks juurviljadega - Paprikat, tomatit, kurki jms omletti panna või siis sinki

Vahepalaks võiksid süüa kohupiima/kodujuustu või näiteks tuunikala ning kõrvale rohelust..

Jogurtit ära õhtul väga joo - Palju suhkrut ja mitte midagi väärtusliku, asenda kodujuustu või kohupiimaga + erinevat rohelist

Kui kaloraaži ei saa õhtuks kokku siis lihtsalt muuda toidukoguseid kõrgemaks

Riis&Makaronid mida poest ostad - Kui vähegi võimalik söö pruuni riisi(maitselt tiba erinev kui on õige pruun riis aga täiesti söödav) ning makaronid vaata et oleks "Whole Wheat" Pakendil kirjas kusagil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oot ...

mis sel peekonil nüüd häda on?

Inimene soovib kasvatada lihasmassi ja ei mainud,et on taimetoitlane.

Mingil määral kindlasti pole, aga kui ta nüüd näiteks sööb igaks hommikuks peekonit ja muna, siis see ilmselt väga hea tervisele pole, või on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×