Jump to content
haamer

Küsimus seoses massiga

Recommended Posts

Et kuna olen alakaaluline ja hetkel tegelen kõvasti söömisega ja jõutrenniga, siis eemaldasin igast aeroobse tegevuse oma treeningutest, et nüüd nende asemel teen iga päev ainult rühikava.

Et selline küsimus, 3x nädalas on trenn ja soojenduseks väntan 10 minutit ratast ja 5-10 minutit sõudekat, et kas see on juba ka liiast või ei tohiks hullu olla kui piisavalt söön ? Ja rühikava on see mis fitnessi lehel üleval on, see ei võta küll võhma eriti välja ega higistama vms, seega sealt ei tohiks ka palju kaloreid kaduda , see lihtsalt rohkem tervise ja rühimõttes .

et toitumine mul nüüd ka tea mis paigas ole, aga mu eesmärgiks on nagunii vaid mõningal määral lihase ja massi kogumine et päris pehme poiss poleks

lihstalt üritan räigelt süüa koguaeg, vaatan et valke ja süsivesikuid saaks palju ja vett joon kah, et asja veits kergendada ostsin hiljuti massipulbri ka.

põhimõtteliselt söön päevas iga 1-2 tunni tagant, isu on hea, vahepeal on pausid suuremad aga potid ja pannid saavad tuld koguaeg ! ! !

hetkel on 3 nädalaga 2,5 kilo juurde tulnud ja loodan et tuleb lihtsalt edasi kui seda eluviisi nüüd jätkan, aga kui ei tule..... :)

Muudetud kasutaja haamer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
natuke lugemist ja mõtisklemist sulle http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3149

kuid aeroobest ma täitsa ära ei jätaks. paar korda nädalas 30 mintsa ei mõju halvasti su massikogumisele

oeh see kõik värk on ikka nii keeruline... alles kui saan ühe asja selgeks ja suudan olukorraga ära harjuda siis pommitab jälle uus asi

nüüd on seal artikklis jälle selline jutt, et kui koguaeg punnitan räigelt süüa et massi ja lihast koguda, siis tuleb välja et mingi aeg keha ei harju ära sellega ja see on mõttetu mass mis koguneb .... oeh :) ma ei tea, minul pole ju mõtet veel mingeid asju välja arvutada, konkreetseid arve jne

kas kõige parem poleks mitte nii, et lihtsalt räigelt süüa kuni normaalkaalu saan ja siis hakata neid numbreid arvutama, et kehakaalu hoida, aga samas lihasmassi juurde kasvatada jne

Muudetud kasutaja haamer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära aeroobset mitte mingil juhul ära jäta. MIs moodi sa siis oma "pumpa" treenid? ÄRa sa seda karuteenet endale küll tee.

Ja ära siis jalgu unusta treenida eks.

Lihtsalt ei tule siin midagi. MIda aeg edasi, seda raskemini tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära aeroobset mitte mingil juhul ära jäta. MIs moodi sa siis oma "pumpa" treenid? ÄRa sa seda karuteenet endale küll tee.

Ja ära siis jalgu unusta treenida eks.

Lihtsalt ei tule siin midagi. MIda aeg edasi, seda raskemini tuleb.

noh, nüüd juba küsimus,

kui ma 3x nädalas ennem trenni soojenduseks 10 minti ratast 10 minti sõudekat teen, kas see läheks juba minu aeroobse normi alla ?

Või peaksin võtma siiski mingi vaba päeva nädalas ja tegema 20-30 minti midagi korralikku

Sest selle aeroobsega on veits keeruline, peale trenni pole nagu küll mingit tahtmist välja jooksma minna või midagi muud aeroobset teha, sest lihased juba nii läbi ja tahaks söögi lihtsalt sisse lahmida ja puhata, kõige parem variant näen praegu et ennem trenn iteha .

samas on 3x trenninädalas peale viimast trennipäeva 2 vaba päeva, kus võiks ju ühte päeva mahutada näiteks 30 minutit ratast ja veits hüppenööri või midagi...

Muudetud kasutaja haamer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
samas on 3x trenninädalas peale viimast trennipäeva 2 vaba päeva, kus võiks ju ühte päeva mahutada näiteks 30 minutit ratast ja veits hüppenööri või midagi...

Pigem see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga no ennem trenni on mingit soojendust ka ju vaja... kas siis tõetsi peab selle ratta ja sõudeka välja jätma `?

Ei seda kindlasti mitte.

Trennieelne soojendus on omaette asi.

Tee ikka eraldi päeval aeroobset ja proovi ikka 30 minutit vähemalt teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×