Jump to content
Amarillo

ortopeed vs spordiarst

Recommended Posts

Mina olen imelike jamade puhul abi saanud ühelt osteopaadilt. Eesti keelt ta eriti ei oska , täielik mitteteaduspõhine alternatiivmeditsiin ja kallis. Ja võimalik et hind on nägude järgi, mul alati 500.- sõltumata probleemist, aga mingitelt enne mind käinud vene mutikestelt küsiti 200.-. Aga töötab, valu mis muidu mitu kuud püsis või tugevnes kaob, nii umbes 2 nädalaga. Absoluutselt ei saa aru, miks need liigutused peaks töötama, mis ta mu käe või kaelaga teeb, aga miskipärast töötavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no parajad vusserdajad on, algul käisin 3-4x eraoropeedi juures, maksin enda taskust 300 eek kord, mõlemasse õlga tehti süst ja niisama seletati, midagi ei uuritud, siis enam maksta ei suutnud

võtsin perearsit saaterkirja ja läksin esimese juhtuva ortopeedi juurde, ei suutnud oodata neid häid, 50 eek kord, tehti pildid õlgadest ja kaelast, kõik oli korras - ma ütlesi net ei ole korras mul ikka valutavad ja trenni teha ei saaa, siis ütles et ma midagi oropeedilist ei näe ja ma midagi enam teha ei saa :D , kuradi debiilikud need tasuta ortopeedid, no pole ime talle oli iga päev vaba aeg ka :D - nüüd juba enamvähem, saan harjutusi teha ja suuremate raskustega, rinnalt surumist ei tee veel :P

Nojah, kahjuks küll. Kui olin veel nii noor, et sain tasuta arstil käia (kuni 19 kaasaarvatud ju tasuta), siis kõik ütlesid, ära hädalda, oled noor. Olin, olin noor niikaua kuni lõin eriarstile raha lauale ja juba väga kaugele jõudnud haigus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see süst õlga peaks kohe aitama? Mul ortopeed nagu ütles, et enam ei tohiks valutada. Aga peale süsti ca 5 tndi oli räme valu ja nüüd 24 tundi hiljem otseselt ei valuta, aga liigutades õlg ise palju valusam kui enne oli... On see normaalne või oli see süst mingi vale lähenemine? Ja mis te ultraheli ravist arvate, kas aitaks õla probleemidega?

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, mind sõimati kunagi põlvehädaga simulandiks, alles aastaid hiljem sain eraarsti juures ultraheliuuringule mindud ja sealt suunati otse opilauale. Haiglas oli suhtumine, et kui ikka röntgen midagi ei näita, siis ei saa järelikult valu olla, jeee rait! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see süst õlga peaks kohe aitama? Mul ortopeed nagu ütles, et enam ei tohiks valutada. Aga peale süsti ca 5 tndi oli räme valu ja nüüd 24 tundi hiljem otseselt ei valuta, aga liigutades õlg ise palju valusam kui enne oli... On see normaalne või oli see süst mingi vale lähenemine? Ja mis te ultraheli ravist arvate, kas aitaks õla probleemidega?

Nii ja naa, oleneb mida süstiti, kas valuvaigistit või midagi muud:) Üldiselt võtab paranemine ikka aega, mida vanem probleem, seda kauem võtab.

Oleneb, mis sul selle õlaga on ja mis juhtus, vastavalt sellele ka füüsikalised ravid. Mulle isiklikult ultraheli ei sümpatiseeri, aga magnetil on vähemalt tunda, et midagigi toimub. Liigesele päris hea.

Ise võin sulle soovitada kinesioteipingut, mis on üsna efektiivne just taastusraviks.

Ühele, keda hiljuti teipisin, mõjus just efektiivsemalt kui süst põlve. Süst võttis valu ära 24ks tunniks, teip nädalaks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen imelike jamade puhul abi saanud ühelt osteopaadilt. Eesti keelt ta eriti ei oska , täielik mitteteaduspõhine alternatiivmeditsiin ja kallis. Ja võimalik et hind on nägude järgi, mul alati 500.- sõltumata probleemist, aga mingitelt enne mind käinud vene mutikestelt küsiti 200.-. Aga töötab, valu mis muidu mitu kuud püsis või tugevnes kaob, nii umbes 2 nädalaga. Absoluutselt ei saa aru, miks need liigutused peaks töötama, mis ta mu käe või kaelaga teeb, aga miskipärast töötavad.

mhm.. Mulle paluks ka saata kontaktandmed. Mis, kes, kus?

Minu käest ka reeglina palju raha ei küsita :lol: ...ju ma näen nii vaene ja tagasihoidlik välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii ja naa, oleneb mida süstiti, kas valuvaigistit või midagi muud:) Üldiselt võtab paranemine ikka aega, mida vanem probleem, seda kauem võtab.

Oleneb, mis sul selle õlaga on ja mis juhtus, vastavalt sellele ka füüsikalised ravid. Mulle isiklikult ultraheli ei sümpatiseeri, aga magnetil on vähemalt tunda, et midagigi toimub. Liigesele päris hea.

Ise võin sulle soovitada kinesioteipingut, mis on üsna efektiivne just taastusraviks.

Ühele, keda hiljuti teipisin, mõjus just efektiivsemalt kui süst põlve. Süst võttis valu ära 24ks tunniks, teip nädalaks :lol:

Mul mingi mitu kuud tagasi sai rotaator vist viga. Algul oli treening valulik, hiljem enam ei olnud(sai ka palju harjutusi välja nopitud), kuid niisama peale koormust valutas 24 tundi tavaliselt. Viimased kuu aega asi hullem olnud ja sai siis eile seal süstil ära käidud. Arst ütles, et paari päeva pärast võib treenima hakata ja paari nädala pärast peaks olema täielikult taastunud - eks ma sellel loodan, aga tundub esialgu kahtlane. Eks ma selle teipingu asja panen kõrvataha, kuid põletikuga ta vist eriti lahendus asjale ei ole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul mingi mitu kuud tagasi sai rotaator vist viga. Algul oli treening valulik, hiljem enam ei olnud(sai ka palju harjutusi välja nopitud), kuid niisama peale koormust valutas 24 tundi tavaliselt. Viimased kuu aega asi hullem olnud ja sai siis eile seal süstil ära käidud. Arst ütles, et paari päeva pärast võib treenima hakata ja paari nädala pärast peaks olema täielikult taastunud - eks ma sellel loodan, aga tundub esialgu kahtlane. Eks ma selle teipingu asja panen kõrvataha, kuid põletikuga ta vist eriti lahendus asjale ei ole?

On. Parandab ka vere- ja lümfivarustust (taastumist põletikest), toetab treenimist, korrigeerib biomehaanikat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mhm.. Mulle paluks ka saata kontaktandmed. Mis, kes, kus?

Minu käest ka reeglina palju raha ei küsita :D ...ju ma näen nii vaene ja tagasihoidlik välja.

Ma võin ka sind ravida. ;) Kui ma teeksin seda ilma rahata, siis sa mind ei usuks. Aga suure raha eest ... ma ütlen sulle suure - suure saladuse. :(

Teised ärge lugege - ainult Aile võib peale ülekannet. :lol:

Inimese organism on nii tark, et ravib end ise. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul küll ei ravinud organism midagi ise, läks ainult pidevalt hullemaks.

Ja olen raha eest mittetoimivaid asju saanud piisavalt nii et hind mind ilmselt ei ravi.

Casa de Baile kõrvaltrepikojas kusagil asub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma võin ka sind ravida. :D Kui ma teeksin seda ilma rahata, siis sa mind ei usuks. Aga suure raha eest ... ma ütlen sulle suure - suure saladuse. ;)

Teised ärge lugege - ainult Aile võib peale ülekannet. :lol:

Inimese organism on nii tark, et ravib end ise. ;)

Ise ravib ta siis, kui võimalus antakse. Paraku on inimene rumal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise ravib ta siis, kui võimalus antakse. Paraku on inimene rumal.

Jah, sinuga nõus. Peab õppima tundma oma organismi, kuidas funktsioneerib, mis on nõrgad kohad, mitte töötama vastu tervenemisprotsessidele jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, sinuga nõus. Peab õppima tundma oma organismi, kuidas funktsioneerib, mis on nõrgad kohad, mitte töötama vastu tervenemisprotsessidele jne.

Tehnilisel tasandil on inimorganism keeruline vastuoluliste, kergesti segadusseminevate ja vahel lausa enesehävituslike mehhanismide kogum. Mis on iseloomulik kaootilise evolutsiooniprotsessi tulemusele.

Teadus tänapäeval veel öelda ei oska, mis seisund või olek oleks paranemiseks optimaalne, või ei oska neid seisundeid esile kutsuda. Meditsiin on tegelikult üsna algeline.

Seda esoteerilist, efemeraalset, tabamatut tasandit, kus kõik paraneb nagu imeväel, mida võib eeldada jumaliku loomingu saaduselt, on tabada antud vähestele. Ja keegi ei tea, mille alusel. Suvaline toruluksepp paraneb ise metastaatilises vähist ja ei tea ise ka miks, aga Vigala Sass vana metsatark ei parane ja peab lootma tänapäeva siiski suhteliselt algelisele meditsiinile.

Hau, mina olen rääkinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub tõesti, et paljude haiguste puhul on inimese organism ise, see kes endale haiget teeb. Ehk haigus teeb midagi - ning organism tõlgendab seda krt teab millena ning hakkab ise-ennast ründama.

Mind siiani huvitab Allergia. Mis kuradi jama see on, et Inimese keha läheb lolliks, kui satub kontakti mingi täiesti tavalise ainega nagu õietolm, tavaline tolm, kassikarvad, nikkel. Või jumal teab mis.

Täiesti tavalistest füüsilistest vigastustest paranevad pea-aegu kõik, varem või hiljem. Aga kui vähegi keerukam probleem, siis tundub, et inimese keha on ikka loll küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub tõesti, et paljude haiguste puhul on inimese organism ise, see kes endale haiget teeb. Ehk haigus teeb midagi - ning organism tõlgendab seda krt teab millena ning hakkab ise-ennast ründama.

Mind siiani huvitab Allergia. Mis kuradi jama see on, et Inimese keha läheb lolliks, kui satub kontakti mingi täiesti tavalise ainega nagu õietolm, tavaline tolm, kassikarvad, nikkel. Või jumal teab mis.

Täiesti tavalistest füüsilistest vigastustest paranevad pea-aegu kõik, varem või hiljem. Aga kui vähegi keerukam probleem, siis tundub, et inimese keha on ikka loll küll.

Inimesed on erinevad - minul ei kutsu tolm esile allergilist reaktsiooni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub tõesti, et paljude haiguste puhul on inimese organism ise, see kes endale haiget teeb. Ehk haigus teeb midagi - ning organism tõlgendab seda krt teab millena ning hakkab ise-ennast ründama.

Mind siiani huvitab Allergia. Mis kuradi jama see on, et Inimese keha läheb lolliks, kui satub kontakti mingi täiesti tavalise ainega nagu õietolm, tavaline tolm, kassikarvad, nikkel. Või jumal teab mis.

Täiesti tavalistest füüsilistest vigastustest paranevad pea-aegu kõik, varem või hiljem. Aga kui vähegi keerukam probleem, siis tundub, et inimese keha on ikka loll küll.

Allergial on täiesti mitteulmelised põhjused.

Liigne puhtus (antibakteriaalsete kasutamine) ja vale toit.

Inimese keha on väga tark, loll on pea, mis seda keha kuulata ei oska.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täiesti tavalistest füüsilistest vigastustest paranevad pea-aegu kõik, varem või hiljem. Aga kui vähegi keerukam probleem, siis tundub, et inimese keha on ikka loll küll.

Ka füüsiliste vigastuste puhul täiskasvanul kasutatav põletikuline, aeglane, räpakas ja armistumisega protsess pole kaugeltki optimaalne. Lootel paranevad vigastused kiirelt, põletikuta, armkoe tekketa, esialgse koe taastamisega.

Suu limaskestal näiteks on säilinud looteline paranemismehhanism.

Selles valdkonnas on palju katsetusi, laserite ja sulfaaditud glükoosaminoglükaanidega, mõned edukad, Eestis ükski senituntud vahenditest saadaval pole olnud.

Tundub et nüüdseks on avastatud üks efektiivne ainerühm, mis suunab paranemisprotsessi lootelise mehhanismi suunas.

Eestisse ta jõuab ametlikult, ma pakun, 50 aasta pärast, kui üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Allergial on täiesti mitteulmelised põhjused.

Liigne puhtus (antibakteriaalsete kasutamine) ja vale toit.

Inimese keha on väga tark, loll on pea, mis seda keha kuulata ei oska.

Miskipärast pole neid inimesi veel leitud, kellel oleks see mütoloogiline tark pea.

Ega ka neid kes suudaks allergiad ja muud immuunhäired elimineerida.

Või kui, siis on neid üks miljonist.

Aga usk peab jääma ja ka lootus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav jah, mis minu keha loogika on. Panen tüki niklit naha vastu ning mõne minutiga on punane ja sügelev jne.

Et siis täpsemalt, mis minu kehal puudu on, ning kus on asja loogika. Et minu keha jaoks on Nikkel ülimalt mürgine ja tappev kraam, kuigi enamik inimesi keda ma tean ei ole sellega mingeid probleeme. Mida kuradit nemad söövad, et neile asi halba ei tee. Kuna vist isegi higistades eritub niklit, siis eriti pekkis. Enda higi vastu allergia. Mõnna.

Eks kuskil sügaval mingi loogika on. Loodan, et see kunagi ka avastatakse ja elimineeritakse. Krooniline nohu terve elu olnud. Ainuüksi ilma selleta oleks päris lahe juba elada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miskipärast pole neid inimesi veel leitud, kellel oleks see mütoloogiline tark pea.

Ega ka neid kes suudaks allergiad ja muud immuunhäired elimineerida.

Või kui, siis on neid üks miljonist.

Aga usk peab jääma ja ka lootus.

Eh...seda mytoloogilist pead on raske leida jah. ...ja teiste probleeme on ikka kergem avastada kui iseenese omi.

Minu astma on suhteliselt (ptui, ptui, ptui...) kontrolli all.

Koerte allergia on muutunud pea olematuks. M6ned muud allergeenid toimivad siis, kui immuunosysteem n6rgeneb, muidu on OK.

Mina ytlen enesele tavaliselt...Ikka edasi! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav jah, mis minu keha loogika on. Panen tüki niklit naha vastu ning mõne minutiga on punane ja sügelev jne.

Et siis täpsemalt, mis minu kehal puudu on, ning kus on asja loogika. Et minu keha jaoks on Nikkel ülimalt mürgine ja tappev kraam, kuigi enamik inimesi keda ma tean ei ole sellega mingeid probleeme. Mida kuradit nemad söövad, et neile asi halba ei tee. Kuna vist isegi higistades eritub niklit, siis eriti pekkis. Enda higi vastu allergia. Mõnna.

Eks kuskil sügaval mingi loogika on. Loodan, et see kunagi ka avastatakse ja elimineeritakse. Krooniline nohu terve elu olnud. Ainuüksi ilma selleta oleks päris lahe juba elada. :D

Minu tilkuva nina kohta ytleb minu mystiline ema tavaliselt, et oma vanematele on vaja andeks anda, siis saab ka nohust lahti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
50 EEK on tavapolikliinikus, aga erakliinikutes nagu Ortopeediaarstid jms ei ole see mitte 50. Ise maksan enne 500 ühekordselt, kui 15 korda 50 EEK eest tagasi, sest ravi ei anna tulemusi.

kui tagasi kutsutakse, siis teist korda ju visiiditasu pole..

kallid sportlased, palun viige ennast ravivõimalustega kurssi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selleks, et ennast efektiivselt ravida, peab ise meditsiini õppima minema :D

hahaha, tuleb lihtsalt leida adekvaatne perearst :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×