Jump to content
naksitrall

Kaloreid päevas

Recommended Posts

Kuna siin nagunii kalorite teema yleval, siis tahaksin ka abi paluda.

Minu andmed:

Vanus:20

Pikkus: 183

Kaal: 69

Söön umbes 3200-4000kCal päevas ja kaal tõuseb ikka kolinal. 2 nädalat tagasi kaalusin alles 63, et sellist t6usu nagu poleks oodanud, kuid probleem selles, et mul on 2 nädalaga tekkinud räige õllekõht. Samas jõudu on ikka kõvasti juurde tulnud. Kas peaksin kalorsust vähendama. 1 siin mainis, et kalorid on erinevad. Panen oma tänase toidumenüü kirja ja ootan tagasisidet.

7.00 - 3 praemuna 4 piffi, klaas piima, kreatiin.

12.00 - praad (kartulid, toorsalat, snitšel), coca cola

16.00 - friikartulid ja piffid, kreatiin.

19.00 - 300g kohupiima + keiša šokolaad, kreatiin

21.00- õhtul on plaanis süüa purk pilaffi ja klaas jogurtit ja kreatiin.

Kreatiini võtan selleks nii palju, et praegu laadimiskuur (lõppeb täna, 5 päev).

Kas söön midagi valesti, või on see loomulik, et õllekõht tekib algul (mõtlen, et äkki magu venib praegu?)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna siin nagunii kalorite teema yleval, siis tahaksin ka abi paluda.

Minu andmed:

Vanus:20

Pikkus: 183

Kaal: 69

Söön umbes 3200-4000kCal päevas ja kaal tõuseb ikka kolinal. 2 nädalat tagasi kaalusin alles 63, et sellist t6usu nagu poleks oodanud, kuid probleem selles, et mul on 2 nädalaga tekkinud räige õllekõht. Samas jõudu on ikka kõvasti juurde tulnud. Kas peaksin kalorsust vähendama. 1 siin mainis, et kalorid on erinevad. Panen oma tänase toidumenüü kirja ja ootan tagasisidet.

7.00 - 3 praemuna 4 piffi, klaas piima, kreatiin.

12.00 - praad (kartulid, toorsalat, snitšel), coca cola

16.00 - friikartulid ja piffid, kreatiin.

19.00 - 300g kohupiima + keiša šokolaad, kreatiin

21.00- õhtul on plaanis süüa purk pilaffi ja klaas jogurtit ja kreatiin.

Kreatiini võtan selleks nii palju, et praegu laadimiskuur (lõppeb täna, 5 päev).

Kas söön midagi valesti, või on see loomulik, et õllekõht tekib algul (mõtlen, et äkki magu venib praegu?)

Mina t6mbaks su asemel kaloraazi alla, korruta oma BAV 1,6 + 1/10 veel juurde (seedimisel kuluv energia),

ja Coca-colad, sokolaadid muud asjad vii miinimumi. 16.00 s66gikorra vahetaks 19.00 vastu, ning 6htul tunnike enne magamaminekut,

s66 potsku kodujuustu, kohupiima.

Menyyse lisaksin veel p2hkleid, 6lisi (kalamaksa, kylmpressi oliivi6li, kookos6li, linaseemne vms),

sest kasulikud rasvad peaaegu et puuduvad.

Sellest 6kg'st juurdev6etust on vast 80% rasv ja kreatiinist rakkudesse laetud vesi,

normaalne kaalut6us oleks sinupuhul 1,5-2kg kuus.

Agajah timmimist on palju toitumises ei viitsi k6ike lahti seletada, aganoh oleneb ka milline su trenn on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kaal hakkab tõusma alakaloraazhi tõttu või tuleb 30ga korrutades kaloreid liiga palju???

Ma sain seevastu üsna tõelähedase tulemuse.

Seega jah, midagi see number vast ütleb, aga päris tõepähe võtta ei saa :D

Minu jaoks on seda palju, aga mul on olnud ka toitumiskavad, kus kaloreid ikka tunduvalt rohkem ja kaal kukkus. Ma ei saa praegu oma süsteemile pihta, eks suur erinevus ole ka toiduainetes, mida tarbida. Kui sööd kodujuustu või sama kaloraaži eest leiba, siis loogiline, et kaal tõuseb, aga eks mingil määral ole viga minus ka.

Kahjuks olen ma ka liiga palju oma kehaga eksperimenteerinud.

Aga püüan siiski plaani hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas söön midagi valesti, või on see loomulik, et õllekõht tekib algul (mõtlen, et äkki magu venib praegu?)

Kui oled kiire ainevahetusega ja alakaalus, siis tuleb muidugi palju süüa, et kaalu tõsta. Samas ma ei usu, et keegi soovitas sul sellist rämpsu süüa.

Minu silmale pole seal ühtegi normaalset toidukorda.

Kaloritel on selles mõttes vahe, et üks läheb paremini rasvaks kui teine. Selge see, et laussuhkur kasvatab rohkem pekki kui leib, kuigi mõlemad on süsivesikuallikad. Pihvid, friikartulid, šokolaad, valmistoidud... Uuri kas ise toitumise kohta või telli toitumiskava!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellepärast ma siit uuringi, et raha kokku hoida... samahästi võib öelda inimesele, kes küsib abi auto parandamiseks, et mine vii auto teenindusse :huh:, aga tänud nendegi vastuste eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sellepärast ma siit uuringi, et raha kokku hoida... samahästi võib öelda inimesele, kes küsib abi auto parandamiseks, et mine vii auto teenindusse :huh:, aga tänud nendegi vastuste eest.

Sa pigem küsid abi auto ehitamiseks. Toitumiskava koostamine on aeganõudev töö ja kuna sinu kava puhul ei piisa mõnest muudatusest, siis soovitan natukenegi uurida toitumise kohta, teha uus kava ja siis küsida nõu, mida muuta. Keegi ei viitsi iga päev uutele soovijatele niisama toitumiskavasid teha.

Jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna siin nagunii kalorite teema yleval, siis tahaksin ka abi paluda.

Minu andmed:

Vanus:20

Pikkus: 183

Kaal: 69

Söön umbes 3200-4000kCal päevas ja kaal tõuseb ikka kolinal. 2 nädalat tagasi kaalusin alles 63, et sellist t6usu nagu poleks oodanud, kuid probleem selles, et mul on 2 nädalaga tekkinud räige õllekõht. Samas jõudu on ikka kõvasti juurde tulnud. Kas peaksin kalorsust vähendama. 1 siin mainis, et kalorid on erinevad. Panen oma tänase toidumenüü kirja ja ootan tagasisidet.

7.00 - 3 praemuna 4 piffi, klaas piima, kreatiin.

12.00 - praad (kartulid, toorsalat, snitšel), coca cola

16.00 - friikartulid ja piffid, kreatiin.

19.00 - 300g kohupiima + keiša šokolaad, kreatiin

21.00- õhtul on plaanis süüa purk pilaffi ja klaas jogurtit ja kreatiin.

Kreatiini võtan selleks nii palju, et praegu laadimiskuur (lõppeb täna, 5 päev).

Kas söön midagi valesti, või on see loomulik, et õllekõht tekib algul (mõtlen, et äkki magu venib praegu?)

Eee... sa imestad, et kaalu tõuseb?

Ma söön vähem kui sina ja ma kaalun 100kg. :huh: Kui sa samade toidukogustega jätkad siis lõpuks jõuad minu kaalu välja.

Süsivesikuid tõmba alla. Sealt sul seda rasva tulebki.

Hommikusöök on enamvähem ok - pigem lisa munade kõrvale samas lihtsalt peekonit jäiteks. Prae kõrvale pigem klaas mahla, kui coca.

Friikartulid on mõttetu laks... söö parem korralik lihatükk parem koos salati ja klaasi mahlaga.

Enne magamaminekut tõmba parem pakk kohupiima sisse, viska jogurtit maitseks ning läheb.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×