Jump to content
T

Naharebendid

Recommended Posts

nyyd sai siis 4 korda trenni tehtud ja tulemus on selline et heledad rebendid läksid edasi verevalumisteks!homme siis näeb mis perearst sellest arvab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no näed st et mina olen siis ka pannud ja siis vict alessandro ka.tal on ju ka rebendid.alessandro sa mingit kreemi või miskit ka peale paned?

Ei pane midagi peale. Mind kyll need rebendid eriti ei häiri. Lavale ma ei roni, strippi ei harrasta ja mind nad ei sega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen küll jah-nagu rammumehe vormis, aga massi muudmoodi ei saagi kavatada. kuiv koguaeg oled siis juurde ei tulegi ju. MEES PEAB PALJU SÖÖMA!NIIPALJU KUI SISSE MAHUB NAGU MURUMETS ÜTLES! mitte gramme kaaluma. ma tahan olla suur mitte kondikarla. peenikesi vibalikke ma ei salli, enne olen rasvas + suurte lihastega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on tekinud ka triitsepsi peale rebendid,aga väiksed! kui edasi teeks siis oleks nagu ylekere rebend!särki maha võtta oleks kyll häbi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle asja nimetus on striae, endal tekkisid need p2ris trenni tegemise alguses. olin v2ga noor ja pablasin selle asja p2rast, a nyyd on t2iesti savi. arst soovitas ka contratubex`t, sai paar korda pandud ka ei viitsind enam. ja kirurg seal abiks ei tule, sai seda isegi uuritud. ainuke mis peaks aitama on see rasedate kreem ja see ka aint ennetamiseks e, et tulevikus enam juurde ei tuleks. samas ei n2e m6tet m22rida ennast elu l6puni mingi salviga, et trenni teha, nii et sinu otsus, kas trenn v6i reidip**e.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oeh kuidas tahaks ka mõnda sellist rebendit, vähemalt märk sellest et lihas paisub suuremaks. Pingutan nii kuidas saan aga pole sellist lihaskasvu olnud et ühtki rebendit tuleks. Oleks nii uhke oma rebendi üle kui see tuleks ;)

Aga kui nii väga vihkad pead jah natuke kergemalt tegema, või siis pikemaid korduseid, rohkem reljeefi kui nii suurt lihast ei taha. Tegelikult ei usu et sul tõesti nii kergelt tuleb neid, millalgi peaks ikka see piir tulema kus areng aeglustub või üsna seisma jääb. Kui ainult edais rebeneksid peaksid varsti juba Eesti Ron olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tutvustan teile: Andreaz - tüüpiline Eesti jõmm!

Tüüpiline Eesti jõmm, kes iga inimese peale, kes natuke abi palub, viltu vaatab ja heal juhul vaid sõnarahega vastu vahtimist lajatab.

Muide, härra Andreaz, sõna "välisosa" kirjutatakse kokku ;)

..ülejäänute ees vabandan, kuid lihtsalt siiber on nendest kitsarinnalistest inimestest..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andreaz ja mõned teised jõmmid võiks teha järgmise testi:

Ossi test

ja Andreaz võiks oma Ossi tulemused siia postitada. Siis näeme, kui Oss ta on!

Enda tulemus oli selline:

Sinu OSS punktid : 2

Sinu ossistuvusaste : 8%

Nagu näha, on minu puhul tegu korraliku inimesega.

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu OSS punktid : 9

Sinu ossistuvusaste : 36%

suht normaalne meelelahutus jah oli.aga nagu ikka testides pole piisavalt neid valikuvariante alati, ja mõni vastus oleneb olukorrast mitte 100% alati üks käitumine...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende rebendite nimi on striiad.Naistel esineb suht palju,sest nende kaalukõikumised suured(rasedus jne).Mingil määral aitab õige nahahooldus(koorimine,kreemitamine jne).Tekib tavaliselt kiirest paisumisest ning aluskude s.o. rasv rebeneb.Kui striiasid palju,siis koe elastsus väheneb,ei tõmbu enam nii hästi kokku(näiteks kui võtad kaalust alla) ja nahk võib jääda lotendama.Elastsuse parandamiseks ongi striiadele spets.kreemid.

Nendest lahti saada ei ole võimalik(ainult plastika-kellel palju).Kui võtad kaalust alla,siis ei ole nad lihtsalt nii märgatavad,sest nahk ei ole nii trimmis ,niikui hakkad paisuma,on nad jälle rohkem märgata.

Miks mõnel on ja teisel mitte-geneetika! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas hea soojendus ja venitused takistavad nende teket?

ei aita ikka küll,lihas kasvab ja nahk selle pärast rebenebgi.Täiesti normaalne neil kes jöusaaliga tegelevad ja massi koguvad , ja ega midagi hullu pole ka,ei tohi näppida ise ja lasta lihtsalt olla,küll paraneb.

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vitamiin C suurte koguste (ikka 3-10g päevas) pooldajad räägivad, et see aitab naistel raseduse ajal oluliselt vähendada naharebendite teket.

Eks seal ole oma idee sees, kuna vitamiini C kulub terves organismis kõige suuremas koguses kollageeni sünteesiks.

Samuti on jõusaal nahale parajalt pingeline, nii et võtke siis korralikult C-d.

Muudetud kasutaja sub poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×