Jump to content
NYC_homeboy

Gröön VS Kiivikas

Recommended Posts

Tundub, et Aktivisti ajab märjaks koolipoistele ärapanemine ;)

Ära liiga isiklikult võta kõrgharitud hiidintelligent!!!

+1

Anna andeks maailma isand, aktivist. Sinul on õigus!

13 aastat kokkupuudet kaitseväega - wow vaatad igal aastal telekast paraadi v?

Kui ei teaks sis pakuks, et sa käid lasteaias või oled lihtsalt dauni sündroomiga.

Elutegija oled küll. Pooltest su lausetest on võimatu aru saada - nendes pole mingit sisu.

Üritad oma lolli ibaga midagi korda saata?

Kas oled aind netis nii kõva EIT või igapäevaelus ajad ka sellist mulli suust välja?

Imestan, et sa tappa pole juba saanud. või aa... jah sry sa ni kõva mutt ju. kõrgharidus ja puha. no offence aga mul kaa, nänänäää

Ootan huviga su järgmist idiootset vaimusünnitist siia foorumisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ju siinsel esimodede paaril on täna vaba päev... :P

J6udu! :lol:

Mul on teile yks anekdoot...

P6rgusse tulid ekskursandid ja tutvustatakse neile sealset p6hivaatamisv22rsust...p6rgukatlaid.

Kolm katelt... inimesed keevad sees, nii nagu peab. Yhe katla ymber on on hiiglama hulk valvureid, et keegi keedetavatest p6genema ei p22seks, teise ymber v2he kasinamalt, kolmas katel aga on suisa ilma valveta :o

Kysiti, et miks ometi selline vahetegemine. Kurat siis seletab, et...Vaat... Esimeses katlas keevad juudid, niipea, kui yks yle 22re saab, t6mbab teised ka kaasa, seda on vaja hoolega valvata.

Teises on sellised tavainimesed... vahest kipuvad v2lja...

Kolmandas aga keevad eestlased, ei sinna ei ole valvet vaja, niipea, kui m6ni hakkab ennast v2lja upitama t6mbavad teised ta katlasse tagasi.

Ilusat aastavahetust teile k6igile!! ;)

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
+1

Anna andeks maailma isand, aktivist. Sinul on õigus!

13 aastat kokkupuudet kaitseväega - wow vaatad igal aastal telekast paraadi v?

Kui ei teaks sis pakuks, et sa käid lasteaias või oled lihtsalt dauni sündroomiga.

Elutegija oled küll. Pooltest su lausetest on võimatu aru saada - nendes pole mingit sisu.

Üritad oma lolli ibaga midagi korda saata?

Kas oled aind netis nii kõva EIT või igapäevaelus ajad ka sellist mulli suust välja?

Imestan, et sa tappa pole juba saanud. või aa... jah sry sa ni kõva mutt ju. kõrgharidus ja puha. no offence aga mul kaa, nänänäää

Ootan huviga su järgmist idiootset vaimusünnitist siia foorumisse.

Viimane kord, kui ma Aktivistiga kokku sain, palusin talt t6simeeli, et ta v6iks mulle ka kemplemist 6petada ;) Minu teada tuleb ta IRL ka h2sti toime :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No näete siis, teema algas üsna süngelt, nüüd erutab nii paljusid....täiesti sobilik vallatuks aastalõpuks! ;)

Ega jah...Kui te olete j6udnud juba sellisesse ikka, kus ainuke, mis k6vaks l2heb, on k6rvakuulmine. Siis on, mida heldinult meenutada :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis teil viga on inimesed? Rohkem tolerantsi oleks tervitatav nähtus. Mis kaifi te tunnete kui kellegile sõnadega vms ära saate panna? Viisakusest pole keegi ammu enam midagi kuulnud? Rahu. Mina nüüd sööma ja siis varsti välja minek.

Tehke parem 50 kätekõverdust ühe sõimava postituse asemel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Las seda otsustavad teised. Idioodiks sõimamine ei ole normaalne. Aga kõik peale sinu ju on idioodid, nii et mida nemad ikka teavad onju. Mida rohkem sa sõimad, seda enam sa omal marki täis teed, nii et jätka aga, kuniks lubatakse... :P

PS- täiskasvanud mees ei käitu nagu ülbe vinniline tatikas, väga mage üritus. Kui on mulle midagi isiklikku, tule mõnel päeval Spartasse ja lahendame su probleemid. Aga nagu näha, sa oled kõigest netis plõksija ju.

ja mida sa selles postituses üritad väita?

Sinusugune kõrgintelligents ei tohiks ajada sellist ila suust välja: "tule mõnel päeval Spartasse ja lahendame su probleemid. Aga nagu näha, sa oled kõigest netis plõksija ju." ISE KÜSID, ISE VASTAD?

Kuidas sa nyyd seda ette kujutad?

1) tuleb mingi vennike sinna ja ytleb, et tal on probleemid ja sis sa "lahendad" need? kuidas? annad molli v?

2) tuleb mingi vennike sinna ja ytleb, et tal on probleemid ja annab sulle molli? kuidas sis sellesse peaks suhtuma? (isiklikult naisterahvaid ei ole kunagi löönud ja ei ole plaanis kaa)

3) tuleb mingi vennike sinna ja ytleb, et tal on probleemid ja sis teete rinnaltsurumisvõistluse v? surud 60 ja võidad, wow ;) (rinnaltsurumise number ongi ELU, ja ole rahulik surun sinust rohkem, et sa jälle ei hakkaks illusioone endale looma oma üleharitud kuplis)

"Las seda otsustavad teised" -halloooo, teised ongi juba otsustanud. Pool foorumit karjub et sa idikas! oleks aeg sul ka aru saada juba.

Lubad ära blokkida foorumist ja muud sellist. Sry aga see ei ole "Rate.ee", et blokin su ära. Sina võid kõigile öelda mida tahad? aga keegi sulle ei või?

"PS- täiskasvanud mees ei käitu nagu ülbe vinniline tatikas, väga mage üritus." - no see käib 100% sinu kohta ju :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes räägib iseenda ees, kes teiste eest, selles on küsimus. Igaüks vastutab oma sõnade eest ise.

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga äkki nn aktivist on mees??? Eesti oma Caster Semenya?

Postituste põhjal väga mehelik igatahes, hirmsasti jõudu on, molli tahab kohe panna jne....

Kas keegi on paljalt näinud teda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oijah, läksin hommikul rahuliku südamega kalale, tulin tagasi ja mida ma näen - 5 lehekülge p..ka on juurde tulnud. Hakkasin nüüd vaikselt kustutama, aga poolel teel väsisin ära. Panen teema lukku hoopis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×