Jump to content
NYC_homeboy

Gröön VS Kiivikas

Recommended Posts

Vat ei oska seda "märjaksajamist" kommenteerida, tahad omi kogemusi meiega jagada? Mis sul näiteks märjaks läheb? Äkki kuivab ära hoopis, mitte ei lähe märjaks? Aga mis siis saab, kui on poolmärg?

minul näiteks läheb silm märjaks kui siukest "lammutamist" näen , aga võibolla ma olen lihtsalt õrna hingega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ajakirjanikud ei viitsi seda isiklikku lahmimist siin lugeda enam lihtsalt.

Pigem saaks siit uue teema "jõusaaliga tegelevad inimesed on väga raevukad internetis võitlejad" ;)

Kuule, kas sa usud tõesti et kõik on siin jõusaaliga tegelevad inimesed? Just ju väideti, et oleme idioodid ja sinisilmsed kui siinkirjutatavat usume... Vend küsib inffi massilisajate kohta, tahab teha kava "kõigile" ja surub 55 kg, aga tegelikult ta seda ju ei teegi, onju! Mõni on siin lausa märg, aga tegelikult arvatavasti kuivab üksi arvuti taga...

:o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vat ei oska seda "märjaksajamist" kommenteerida, tahad omi kogemusi meiega jagada? Mis sul näiteks märjaks läheb? Äkki kuivab ära hoopis, mitte ei lähe märjaks? Aga mis siis saab, kui on poolmärg?

Kahjuks kallike ma ei viitsi edasisse arutellu sukelduda, lähen just aastalõputrenni tegema! Arrivederci!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See teema on brilliantne näide eestlaste suurimast puudusest - kritiseerimine, hoolimatus ja ükskõiksus teise vastu.

Teema alla veel, et me elame demokraatlikus riigis, igal inimesel on õigused ja õiguste piiramine(vähemalt mulle tundub nii) on seadusega karistatav. (vabandust, ma ei tea kas steroidide tarvitamine on karistatav)

Edit: Ja head vana-aasta lõppu ning õnne uues aastas!

Muudetud kasutaja Sadist2 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minul näiteks läheb silm märjaks kui siukest "lammutamist" näen , aga võibolla ma olen lihtsalt õrna hingega

Jaa... a mul said saapad märjaks, kui ennist õuest tulin, nüüd kuivatan radika peal... küll nad ära kuivavad!

Pakub keegi veel variante? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks kallike ma ei viitsi edasisse arutellu sukelduda, lähen just aastalõputrenni tegema! Arrivederci!!!

Issand, nüüd on vist see koht kus ma peaks punastama...mina ja KALLIKE... ;) Aga head trenni siis, mina täna puhkan ja naudin head sööki! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Moderaatoril on vist kergem nüüd kogu teema ära kustutada,kui hakata nüüd ükshaaval mõtetuid postitusi kustutama:D

Muudetud kasutaja kimmel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No näete siis, teema algas üsna süngelt, nüüd erutab nii paljusid....täiesti sobilik vallatuks aastalõpuks! ;)

Oh, ei erutusest asi kaugel, Head vana lõppu ja paremat uut :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Moderaatoril on vist kergem nüüd kogu teema ära kustutada,kui hakata nüüd ükshaaval mõtetuid postitusi kustutama:D

Seda oleks võinud minu meelest juba u. 9lk tagasi teha.. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×