Jump to content
Ott Kiivikas

Tule Reval - Spordi kulturismi - ja fitnessi noorterühma trenni!

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Nagu ka varasematel aastatel, alustavad Reval - Spordi noorte kulturismi - ja fitnessi rühmad tööd ka sellel sügisel.

Kui oled noormees või tütarlaps, kellel vanust 13-19 eluaastat ja keda huvitab individuaalse spordialaga tegelemine, mis annab edasiseks hea füüsilise baasi ükskõik millise spordialal jätkamiseks, siis see uudis on just sinule.

Alates 31.08. ootame kõiki noori liituma Reval - Spordi noorterühmadega.

Kulturismi - ja fitnessi rühmade eesmärgiks on õpetada noortele distsipliini järgimist, tugevdad üldfüüsilist vormi,

parandada rühti. Samuti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alates tänasest on siis ka Reval - Spordis võimalik uuesti liituda noorterühmaga. Ise olen kohal loodetavasti homme ja ootan uusi poisse - ja tüdrukuid trenni.

Tere tulemast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valik nimesid, kes 4 aasta jooksul on minu juures noorterühmas alustanud ja ka EMV või siis EKV medalitele jõudnud.

Alo Nurmsalu

Robert Nool

Kristjan - Johannes Konsap

Indrek Vändrik

Richard Lant

Henri Tohver

Mikk Raudsepp

Maksim Zavertailo

Anton Ostroglazov

Kati Grabbi

Jaanika Saareleht

Vabandan kui keegi on nimekirjast tänamatult välja jäänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heameelega liituks, aga jah kahjuks peab minema sõjaväkke. Kas plaanis on teha kuni 19 kuni 21. eluaasta grupp? :lol: Siis liituks järgmine aasta suurima heameelega( olen siis 20). Tahaks ikka tõsisemalt selle alaga tegeleda.

Muudetud kasutaja Mansel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni saavad tulla kõik, kuid kuna Tallinna linn toetab rahaliselt nende laste ja noorukite trenniskäimisi, kes on sisse kirjutatud Tallinna, siis neil on lihtsalt hinna poolest soodsam käia. Trenni võivad tulla kõik sõltumata vanusest! Kui soetad endale kasvõi tavalise päevase või piiramatu ajaga paketi, siis nõu võid ikka tulla küsima - kui on tõsine huvi kunagi näiteks võistlusspordiga hakata tegelema - aitan ikka!

Täna olen kohal 15.30 - 17.30

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×