Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Sulle meeldib seda teha ju klubi suitsuruumis :rolleyes:

Huvitav avaldus. Kas Kirpu on kusagil suitsuruumis nähtud? Väga põnev :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeval tund? Teeksin trenni ka siis Eedenis, tuli e-mail, et saan seitse päeva tasuta treenida -- eks ma kasutan siis võimalust. :rolleyes: Jalg, õlg plaanis.

Usun, et teem ikka tunni sellel päeval, aga millises saalis, see selgub koha peal. Loodan seekord suures aeroobikasaalis pildistada, aga kui ei saa, siis ikka rattasaalis. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et teem ikka tunni sellel päeval, aga millises saalis, see selgub koha peal. Loodan seekord suures aeroobikasaalis pildistada, aga kui ei saa, siis ikka rattasaalis. :)

Rattasaali pildid annavad parema arusaama vormist, kuna on lähedamalt pildistatud ja valgus kuidagi teistsugusem. Äkki aeroobikasaalis pildistamise korral võiksid kaameraga lähemale tulla (või meie lähemale)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rattasaali pildid annavad parema arusaama vormist, kuna on lähedamalt pildistatud ja valgus kuidagi teistsugusem. Äkki aeroobikasaalis pildistamise korral võiksid kaameraga lähemale tulla (või meie lähemale)

Aeroobikasaal tegi suvel üle suured muudatused ja nüüd on seal rohkem valgust ja taustaks ei jää enam klaasseina, sest see vahesein võeti ära! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeroobikasaal tegi suvel üle suured muudatused ja nüüd on seal rohkem valgust ja taustaks ei jää enam klaasseina, sest see vahesein võeti ära! :rolleyes:

Ülikõva ju. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli triits+biits+kõht päev, http://www.trennihun.../workout/41858. Biitsepsi esimene harjutus, tavalise kangiga seistes, tuli päris hästi, 40x8 - 50x8 ja 60x8. Viimane seeria sai ka linti võetud ja 6 esimest kordust tulid puhtalt, sealt edasi juba selja abiga, aga ikkagi :)

Mõned päevad tunnen juba kuidagi nõrgalt end, mõtlesin, et dieedist, aga jäin kergelt haigeks :/. Aga pühapäevaks-esmaspäevaks üritan ennast terveks ravida, praegu saab vist veel, kui köha ja nohu ei ole :P.

Muudetud kasutaja vAleksei poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan video ka siis:

;)

Vaikselt tuleb jõudu ja käsi läheb jämedamaks. Küünarnukid olid ehk natuke liiga taga, aga harjutamine teeb meistriks! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaikselt tuleb jõudu ja käsi läheb jämedamaks. Küünarnukid olid ehk natuke liiga taga, aga harjutamine teeb meistriks! :)

Dieedi aeg peaks tegelt jõud natuke kaduma, aga noh, ma ikka üritan hoida ja isegi tõsta :D...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dieedi aeg peaks tegelt jõud natuke kaduma, aga noh, ma ikka üritan hoida ja isegi tõsta :D...

Ja nii peabki! Pühapäeval vaatame vormi ka üle! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võin tagasihoidlikult öelda, et vorm on jällegi paremaks läinud ;).

Loodame, et vorm ei ole tagasihoidlikult paremaks läinud, vaid ikka korralikult. Arvesta sellega, et Siim Kelner jälgib iga sinu sammu ja anna sellele mehele põhjust muretsemiseks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kohal, aga täna vist vähe rahvast, Tanel pidi F1 vaatama ja Paul teeb täna juba enne TÜSKi saalis trenni ära.

Ma muidu lähen juba 15.00ks, mul täna rind ja kõht või säär ka, HIIT ka, aga see vist peale poseerimist juba :P.

Muudetud kasutaja vAleksei poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina lähen umbes kella kuueks. :)

Hea mees! Mis on olulisem- kas mingi F1, mida pärast video pealt vaadata saab või tänane poseerimine koos legendaarse Alekseiga??? :huh:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uues aeroobikasaalis on tõeliselt hea valgus ja pildid tulevad seekord väga korralikud. Treenisin ka üle aasta aja nüüd esimest korda Eedeni Fitlife jõusaalis, aasta olen Turus treeninud ning võib-olla tulen mingiks ajaks Eedenisse tagasi treenima, see saal meeldib väga -- töökeskkonna tunne tekib, erinevalt mõnest teisest saalist. Motivatsioon on kõrge ja eks ma ikka järjepidevalt toimetan.

Täna oli jalg & õlg, küki numbrid praegu tagasihoidlikud, olen viimasel ajal katsetanud erinevaid meetodeid jalale, aga ikkagi lühikesed seeriad ning suur raskus kükis panevad mu jala kõige paremini kasvama. Kuna pole tükk aega rasket kükki järjepidevalt & progresseeruvalt teinud, siis peangi veel "ära harjuma" raske kükiga. Peagi hakkavad ka rekordid taas tulema.

Homme päeval selg.

Muudetud kasutaja trewe poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uues aeroobikasaalis on tõeliselt hea valgus ja pildid tulevad seekord väga korralikud. Treenisin ka üle aasta aja nüüd esimest korda Eedeni Fitlife jõusaalis, aasta olen Turus treeninud ning võib-olla tulen mingiks ajaks Eedenisse tagasi treenima, see saal meeldib väga -- töökeskkonna tunne tekib, erinevalt mõnest teisest saalist. Motivatsioon on kõrge ja eks ma ikka järjepidevalt toimetan.

Täna oli jalg & õlg, küki numbrid praegu tagasihoidlikud, olen viimasel ajal katsetanud erinevaid meetodeid jalale, aga ikkagi lühikesed seeriad ning suur raskus kükis panevad mu jala kõige paremini kasvama. Kuna pole tükk aega rasket kükki järjepidevalt & progresseeruvalt teinud, siis peangi veel "ära harjuma" raske kükiga. Peagi hakkavad ka rekordid taas tulema.

Homme päeval selg.

Tubli töö ja ilus esitus poseerimise ajal. Tore, et Tartus selliseid tugevaid asjaarmastajaid on ja loodan, et Ergol ennast peagi ka Eesti MV-le kirja paneb. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×