Jump to content
Liina90

Kui kiiresti sa saavutasid oma tulemused.

Recommended Posts

Huvitav oleks teada, kui kiiresti saite nt oma kõhu trimmi või saavutasite oma tulemused. Mis teid inspireeris vms. Ning millised olid teie nipid ja saladused vormi saamisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav oleks teada, kui kiiresti saite nt oma kõhu trimmi või saavutasite oma tulemused. Mis teid inspireeris vms. Ning millised olid teie nipid ja saladused vormi saamisel.

keha tuunimine käib. kui üks eesmärk saavutatud, sean kohe uue. vormimiseks HIIT programm, tellitud toitumiskava ja vahetatud pidevalt jõusaalikava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spordiga olen eluaeg tegelenud. Seega keha on suht trimmis alati olnud aga kõhnavõitu. Nüüd siis eesmärgiks natuke rohkem musklisse ja suuremaks ;) Ütleme et veel pole saavutanud oma tahtmist, aga asi areneb :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aasta oli 2007, kui alustasin tõsiselt jõusaaliga. Rinnalt 60 kg, kükk 70 kg, jõutõmme 120 kg... 7 kuud sai trenni tehtud ja tulemus oli märgatav. Rinnalt 80 kg, kükk 115 kg, tõmme 160 kg. Siis tuli periood kus õppimine oli tähtsam ja trenni ei jõudnud mõnda aega. 2008 a lõpp võttsin taas vaevuks Jõusaaliga ühineda.. ja sellist vormi saada nagu ma seda sain 2007a, tasa ja targu, kuid sinna ma ei jõudnud, aga jõu taastasin enam vähem tagasi, et maal sai ikka mehe eest juba väljas oldud, isa enam enda haige seljaga ei viitsinud punnitada, siis müttasin nagu ARNOLD SWARZZ. filmist "Komando", metsas palgid õlal ringi... meenutamist väärt, annab mõnusa motivatsiooni põksu!

Naistele niipalju veel, et pole vaja karta, kui lähete jõusaali, kunagi on ikka esimene kord. Ja kui korra käid pole enam võimalik lahti saada.

Muudetud kasutaja JamesC poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nähes millisesse alamfoorumisse teema on tehtud, võiks arvata, et oodatud on naiste vastused? :D

heh ;)

naised, jagage muljeid sis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erinevalt enamusest siin on jõutrenni osa minu puhul väike (5%), valdav enamus aeroobne: jooks, ratas, ujumine. Kaalunumber on vähenenud 20kg (alguspunkt oli 96kg). Motivatsiooniks ja eesmärgiks ei ole olud keha väline areng, kuigi sixpack teeb rõõmu muidugi, vaid pigem soov kiiremaks saada.

Ja hakkab alles vaikselt tulema, peale 3. aastat tööd. Saladusi ja nippe ei ole, järjepidevus on asja võti. Päevast päeva, kuust kuusse pidevalt ennast treenida ja küll tulema hakkab. Söömist võiks ka jälgida, vähemalt teadvustada endale, palju ja mida endale suhu pistad. Toitumiskava kui selline pole nüüd otseselt vajalik ,aga aitab kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See jah selline keeruline teema, tulemustel on ikka mingid sammud, olgu see siis mingi ümbermõõdu nr, kaal, visuaalne muutus vms. Ja kuna niiöelda süües kasvab isu, siis ei saa vist keegi väita, et vot nüüd olen tulemusega lõplikult rahul ja midagi pole rohkem vaja vms. Aga muidu minu esmased eesmärgid said ilusti paika pandud ajavahemikus täidetud, need olid siis kunagi kaalunumber teatud sammudega alla ja hiljem visuaali lihv, mis on kestev protsess:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See jah selline keeruline teema, tulemustel on ikka mingid sammud, olgu see siis mingi ümbermõõdu nr, kaal, visuaalne muutus vms. Ja kuna niiöelda süües kasvab isu, siis ei saa vist keegi väita, et vot nüüd olen tulemusega lõplikult rahul ja midagi pole rohkem vaja vms. Aga muidu minu esmased eesmärgid said ilusti paika pandud ajavahemikus täidetud, need olid siis kunagi kaalunumber teatud sammudega alla ja hiljem visuaali lihv, mis on kestev protsess:-)

Kui sa pidasid silmas,et selles asjas ei ole mingit ajaloo lõppu,mil tulemus on käes ja võib ... e-ee ...

maha rahuneda, ;)

...

vaid et tegemist on permanentse protsessiga ...

siis olen ma sinuga nõus, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui jõusaali läksin, siis üks esmaseid eesmärke oli rinnalt suruda 100 kg. :D Inspireeris see, et sõber jõudis. ;) Selle eesmärgi saavutasin 8 kuuga. Kaalu alandamisel mingeid erilisi eesmärke pole olnud, sest kaal pole ka väga hullult suur olnud, max. 100 kg., vahepeal oli 86,5, praegu 95-96.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav oleks teada, kui kiiresti saite nt oma kõhu trimmi või saavutasite oma tulemused. Mis teid inspireeris vms. Ning millised olid teie nipid ja saladused vormi saamisel.

olen saavutanud 5 kuuga 20 kilo ...siis peenem , ja köhu ümer mööt on palju palju väiksem , teen trenni igateine päev jöusaalis , ja üritan veidi vaatata mida ma sinna suhu toppin :D

aga minul on vedanud , et sain nii kiiresti sellised tulemused , sellisele naisele kes on ka siin fitnessis . ilma temata poleks päris nii kiirest oma keha tagasi saanud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkasingi jõusaalis peale aastast pausi käima Mais (2009), et treenida endale nn. rannakeha. Siis tutvusin ka selle foorumiga, et saada nõu toitumise koha pealt. 1-2 nädala möödudes sattusin vaimustusse raskustest, unustasin pea täielikult dieedi ja six-pack'i ja püsitasin endale koheselt eesmärgi, et ei hakka enne mingil juhul alla võtma, kui suudan rinnalt suruda 150kg. Esimene trenn tegin rinnalt surumist 40kg'ga, praeguseks (2 ja pool kuud hiljem) teen seeriat juba 75-80kg'ga. Maksimumi pole kordagi proovinud, sest veel hetkel ei ole sel minu jaoks erilist tähelepanu. Loodaks 150kg suruda järgmiseks suveks ehk, võib olla olen selle suhtes liiga optimistlik, aga eks näis, kuidas läheb! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt, kui siia lehele sattusin hakkasin alla võtma kaotasin 84kgilt- 77 peale, umbes 4 kuuga, suvealguses kaalusin ainult 74 kg, ning siis mõtlesin, et peaks massi juurde saama, sest polnud harjunud nii väikse kaaluga olema. Nüüd olen 80-81 kg, ning kavatsen edasi minna ja lihast kasvatada, aga ei tea kui kaua,sest taipoks hakkab sügisest uuesti peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×