Jump to content
lambikasutaja

Nox3

Recommended Posts

Tere!

ostsin endale selle nox3-e aga avastasin alles nüüd, et mul on vererõhk kõrge olen paar korda mõõnud on kuskil 140kuni 150

Kas juhtub ka midagi hullu kui võtan seda toodet kõrge vererõhuga, või on mõtekam mitte võtta.

äkki keegi oskab nõu anda!

Ettetänades :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga huvitav mis sellega kaasneks kui ma ikkagist võtaks neid

Kõrge vererõhk on peamine riskifaktor südame veresoonkonna haiguste, insuldi ja neeruhaiguste korral. Terve inimese keskmine vererõhk on umbes 120/80. Teine number ehk diastoolne rõhk on arstide erilise huvi objekt. Kui see tõuseb üle 85, on põhjust muretsemiseks.

Mõned riskifaktorid nagu sugu, vanus ja pärilikkus ei ole kontrollitavad. Kõigi teiste muutmine on meie võimuses:

• Söö vähem soolast. See kahandab plasma hulka veres , mille tulemusena alaneb vererõhk.

• Söö vähem rasvast. Arstide vahel puudub üksmeel, kuidas rasvase söömine täpselt mõjub vererõhu tõusule, kuid enamus asjatundjaid on seose olemasolus veendunud.

• Alanda kehakaalu. Madalama kehakaalu puhul on jäsemetele vajalik verehulk väiksem ja see koormab Sinu vereringet vähem.

• Harjuta regulaarselt. Füüsiliselt aktiivne eluviis, jooksmine sealhulgas, on väga hea ravim kõrge vererõhu alandamiseks.

• Tee selgeks kõik oma meditsiinilised probleemid. Suhkruhaiguse, neeruhaiguste, alkoholismi ja rasvumisega kaasneb alati ka kõrge vererõhk.

• Väldi stresse. Stress suurendab nn. stressihormooni - noradrenaliini teket, mis põhjustab veresoonte kokkutõmbumist.

• Küsi vererõhu alandamiseks arstilt nõu. Üks võimalus on diureetikud, mis viivad vett organismist välja. Teine variant on beetablokaatorid, mis lõdvestavad kesknärvisüsteemi. Enne ravimite manustamist pea kindlasti nõu arstiga .

• Ära kasuta rasestumisvastaseid tablette. Kõrge vererõhuga naistel ei soovitata kasutada rasestumisvastaseid tablette, kuna need võivad vererõhku veelgi tõsta.

võetud refereering siit artiklist: http://powerman.ee/index.php?go=anews_deta...k%C3%A4siraamat

anna aga tuld siis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

ostsin endale selle nox3-e aga avastasin alles nüüd, et mul on vererõhk kõrge olen paar korda mõõnud on kuskil 140kuni 150

Kas juhtub ka midagi hullu kui võtan seda toodet kõrge vererõhuga, või on mõtekam mitte võtta.

äkki keegi oskab nõu anda!

Ettetänades :)

Ma olen üsna kindel, et sul ei ole üldse vaja seda toodet tarbida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×