Jump to content
Hyena

räpane tänavakaklus

Recommended Posts

üldiselt ei ole elus vahet kes sa oled või kui kaua millegagi tegelenud oled.alati juhtub tobedaid olukordi.asjad lihtsalt juhtuvad.

tõsi mõnega juhtub tihedamine ning teisega pea mitte kunagi.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üldiselt ei ole elus vahet kes sa oled või kui kaua millegagi tegelenud oled.alati juhtub tobedaid olukordi.asjad lihtsalt juhtuvad.

tõsi mõnega juhtub tihedamine ning teisega pea mitte kunagi.

Mida ma silmas pidasin oli see, et inimene kellel on sellised refleksid nagu eelpoololevates postitustes mainitud, on tõenäoliselt treeninud väga mitmeid aastaid ja oma alal kõva kinnas, seega on tal piisavalt muid tegevusi, kui tänavakaklus ja tõenäoliselt on ta sõpradest ümbritsetud. Niiet väike võimalus. Loomulikult alati on mingi võimalus, aga väga madal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea mis maailmas sa elad, et see sinujaoks aktuaalne teema ei ole.

Kus maailmas sa elad, et nii lapsikult fantaasiarikast juttu räägid, justkui poksijad ei olek reeglina tavalised inimesed ja ei käi kuskil ja kui käivad siis on sõbrad karjaga ümber ja ei lase kakelda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D päris hea. ma kuni lõpuni vaatasin, et saab ikka oma tõukamiste eest vastu vahtimist ära...

päris vägev on säänse kostüümiga tõugata, aga need nolgid lendasid küll kohati nagu lepalehed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus maailmas sa elad, et nii lapsikult fantaasiarikast juttu räägid, justkui poksijad ei olek reeglina tavalised inimesed ja ei käi kuskil ja kui käivad siis on sõbrad karjaga ümber ja ei lase kakelda :D

Kas sa oled loll või sa mängid, loe läbi see millest ma rääkisin. Muidugi v6ib iga lambi tont kes nädal aega poksitrennis on käinud kuskil vehkimas käija aga temal selliseid reflekse ei ole et nii kui potensiaalne rünnak hakkab toimuma, kohe seeria sisse lahmib. Sellised inimesed, aga kes on võimelised seda tegema kontrollivad ennast paremini ja reeglina ei nori tüli ja nendega selliseid asju nii tihti ei juhtu.

Ma loodan et sa nüüd said aru, kui ikka ei saanud siis palun peksa oma pead vastu seina. Ausalt

Ja sukisuki, ma ei mõista, miks sa arvad et keegi targemaks üritab saada siin, väike arutelu ainult. Ja kui sa teemat jälgid, siis siin on kõik targad ju.

Muudetud kasutaja Sakurai poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa oled siin juba end piisavalt lolliks teinud, et sind tõsiselt üldse võtta milleski, niiet peksa ise end apead või kellegi hambaid sisse nagu sa ise oled kõvatanud :D

Edaspidi proovin üldse mitte oma aega ja silmi raisata su kirjutiste peale..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teoorias oleme me kõik ju kõvad löömamehed, aga kui praktiline kord kätte jõuab siis on nii kuidas on :rolleyes:

Muudetud kasutaja Kimbo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sain väga hästi aru, s.t. võib olla/aga samas ei pea olema...

Lihtsalt märkisin ära, et tänavakakluse definitsioon ei välista külmrelvi.

Wikipeediat ei tasu küll nüüd tõsiselt võtta- selle sisu teevad tavainimesed ise ja see sisaldab ka täiesti jura, ka sina saad sinna oma definitsioone üles panna:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See reporteri video suht tüüpiline reede õhtu Hollika juures 4vs1 :D

Aga repekt tüübile, et kuni lõpuni vastu andis ning püsti suutis jääda paljud sitahädad oleks pikali visanud või suurest hirmust jooksu pistnud! Endalgi oli seal lähedal Solarise juures konflikt 2 lollakaga. Olin oma vennaga koos ning tulid hakkasid plõxima, vend pani kohe ühe pikali ja ma lendasin teisele kohe otse kümpi ning ca. 10 laksu ta minu käest sai ning siruli ta oli. Vot kus olid kõvad juuatäis sitakotid kahjuks terve linn sellliseid täis. Kõige naljkam see, et kutid kutsusid veel politsei ka aga me tõmbasime enne politsei kohale jõudmist nahhui sealt! Nemad küll alustasid tüli aga meie ründasime ennetavalt esimesena ning oleks selle eest tõenäoliselt kriminaalasja saanud. Vot kus liigub ikka sitahädasi ringi: hakkavad mölisema, saavad selle eest üle tahi ja kutsuvad mendi ka veel :D

Siin kehtib hea vanasõna:julge pealehakkamine on pool võitu :(

Muudetud kasutaja Rookie21 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See reporteri video suht tüüpiline reede õhtu Hollika juures 4vs1 :D

Aga repekt tüübile, et kuni lõpuni vastu andis ning püsti suutis jääda paljud sitahädad oleks pikali visanud või suurest hirmust jooksu pistnud! Endalgi oli seal lähedal Solarise juures konflikt 2 lollakaga. Olin oma vennaga koos ning tulid hakkasid plõxima, vend pani kohe ühe pikali ja ma lendasin teisele kohe otse kümpi ning ca. 10 laksu ta minu käest sai ning siruli ta oli. Vot kus olid kõvad juuatäis sitakotid kahjuks terve linn sellliseid täis. Kõige naljkam see, et kutid kutsusid veel politsei ka aga me tõmbasime enne politsei kohale jõudmist nahhui sealt! Nemad küll alustasid tüli aga meie ründasime ennetavalt esimesena ning oleks selle eest tõenäoliselt kriminaalasja saanud. Vot kus liigub ikka sitahädasi ringi: hakkavad mölisema, saavad selle eest üle tahi ja kutsuvad mendi ka veel :D

Siin kehtib hea vanasõna:julge pealehakkamine on pool võitu :(

Need klemmid seal olid ikka väga nõrgad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×