Jump to content
whitesox

Kuidas sooritada järgmist harjutust - õlatagaosale hantlitega lendamine ettekallutatult?

Recommended Posts

No said ju lingi??

Okei, sain aru. Aga kuidas asendada harjutust lendamine küljele trenazööril, nii et saaks sama efekti hantlitega kätte. Ehk siis kuidas asendada seda harjutust vastava hantliharjutuse vastu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasuta oma kujutlusvõimet, jäta trenžöör ära ja võta kätte hantlid. Ja vaata, kas said taolise tulemuse :rolleyes:

See nüüd küll tagaosale ja ettekallutatult ei ole:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma modisin natukene seda harjutust. Niisugusel kujul mega ebamugav teha. Lähed kaldpingile kõhuli (ca 10-15 kraadi, nii et hantlid käes vastu maad ei hakka käima) ja lendad. Kellegi treeningvideot (vist oli Rühli oma) vaadates soovitati, et mõju on sama, aga palju mugavam teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma modisin natukene seda harjutust. Niisugusel kujul mega ebamugav teha.

Too õla kesk-osa jaoks harjutuse näide on seal ebamugav olnud mulle, kui olen teinud sirgete kätega, nagu Ott näib seal tegevat.

Teen seistes ja veidi kõverdatud kätega, siis on ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ettekallutatult plokil lendamine:1 või 2 käega. Ettekallutatult hantlitega lendamine lamades kaldpingil. Õlatagaosale lendamine pec-decki masinal, kus on võimalus seda ka teistpidi käima panna.

Kahe käega korraga ristiveao seadmel ettekallutatult tundub mulle mugavaim harjutus.

Selle kohta küsiks aga, et kuidas käed soorituse algfaasis olema peaks.

Teen ise nii, et kui korduse lõpetan, lasen käsivared veidi risti, st, et randmed ei jää kohakuti, vaid lasen amplituudi nö veel kaugemale, venitab õla tagaosa rohkem.

Kas selline asi mõistlik on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahe käega korraga ristiveao seadmel ettekallutatult tundub mulle mugavaim harjutus.

Selle kohta küsiks aga, et kuidas käed soorituse algfaasis olema peaks.

Teen ise nii, et kui korduse lõpetan, lasen käsivared veidi risti, st, et randmed ei jää kohakuti, vaid lasen amplituudi nö veel kaugemale, venitab õla tagaosa rohkem.

Kas selline asi mõistlik on?

No see ristamise variant on ok, nii teegi, sama mis siin videos siis:

http://www.exrx.net/WeightExercises/Deltoi...teralRaise.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×