Jump to content
joker

BONSUNA: Halastamatu & Kompromissitu - kommentaarid&kriitika

Recommended Posts

Tegemist ei ole siis naljauudisega :D Kui mõnel äkki turgatab selline mõte pähe :lol:

Karjapoiss on karjas. Tal hakkab igav ja ta hüüab: "Hunt karjas! Hunt karjas!" Külarahvas jookseb kokku, aga hunti ei ole. Rahvas on pettunud. Lõunapaiku hüüab karjane jälle: "Hunt karjas! Hunt karjas!" Rahvas jookseb jälle hirmuga kohale, aga nagu ikka hunti ei ole. Õhtul otsustab karjane veelkord nalja teha ja hüüab: "Hunt karjas!" Seekord kedagi kohale ei jookse. Ja videviku eel tuleb hunt ... .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Karjapoiss on karjas. Tal hakkab igav ja ta hüüab: "Hunt karjas! Hunt karjas!" Külarahvas jookseb kokku, aga hunti ei ole. Rahvas on pettunud. Lõunapaiku hüüab karjane jälle: "Hunt karjas! Hunt karjas!" Rahvas jookseb jälle hirmuga kohale, aga nagu ikka hunti ei ole. Õhtul otsustab karjane veelkord nalja teha ja hüüab: "Hunt karjas!" Seekord kedagi kohale ei jookse. Ja videviku eel tuleb hunt ... .

Küll see külarahvas vaatama tuleb kui lambad lärmama hakkavad. No Problemo! :lol:

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küll see külarahvas vaatama tuleb kui lambad lärmama hakkavad. No Problemo! :D

Sa päästsid päeva. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt ma ju rääkisin kohe, et dummasserite käest on vaja enne nõu ja luba küsida - nüüd on kõik p-s. :lol:

Et Johhannes sina ka jaksad ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kalmus on see järjekordne sinu maitsetu nali?

Kui asjal tõepära taga on, siis olen üks suur fänn .

Viitsiks ma jah kaks korda ühte nalja teha. Tere fänn! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nii palju tagasiside kohta aint üks "targutaja", siis polegi ju asi väga halb.

Lihtsalt üks küsimus. pathukhan kas sa kirjutasid selle esimese stsenaariumi ja/või oled seotud kuidagi selle dumbuseri lehega?

Lihtsalt niisama küsin. Või noh - peaaegu niisama.

Ja natuke siis filmist lähemalt, et natuke asju selgitada, millega tegemist on ja miks on.

Tegemist on 100% amatöörfilmiga, 100% amatöörkulturistidega , 100% 0-eelarvega ja 100% tõsise sõnumiga, mille kohta võite lugeda traileri algusest.

Kui keegi hakkab filmi võrdlema nüüd mingite hullude kriteeriumite järgi ala rezhisööri töö, näitlemisoskus jmsj ja vo võrdlema mingite proffi tehtud filmidega, siis sorry teete end aint rumalaks. Ja leida Eestist keegi, kes saaks valmis korraliku action-mängufilmiga ...

Ja tegemist pole naljaga, ses mõttes, et film on täiesti olemas ja võtted alles käivad.

Ja näitlejatevalikust nii palju, et suured tänud kõigile, kes viitsisid selle asjaga kaas minna ja ei suhtunud asja üleolevalt. SUURED TÄNUD!

Lisaks Marek Kalmusele leiab sealt väga palju Eesti tippkulturiste ja fitnessiste, keda tunnete juba lavalaudadelt ja näilejatevalik ongi sellele suunatud. (Gerbel Mikk, Roska, Argo Vaible, Argo Ader, Mr.Mesi, Kirp2, Aile Kuuda, Joker, Indrek Viska, Signessa Kalmus, Richard Lant, Indrek Otsus, Arnold Tokko ja ka keegi, kes trailrile teksti peale loeb - äkki tunnete ära ja nemad pole siis filmis kindlasti ainsad näitlejad)

Film on umbes 60min pikk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joker, kui pidasid "targutaja" all mind, siis sorri noh ära arva, et ma targutaja vms olen. Lihtsalt, kui ennem selliseid individual nalju on kuuldud, siis mõte ruttab sinna peale.

Kuidas kollektiiviga on? Montaaz-i teete ise, graafika jms ka teie enda käte all valmib ? Tsenaariumit ei saa lugeda mingi aja pärast kuskil internetis? :rolleyes:

Pange siis kuskile netti ülesse ka, kui selle FILMIGA mingit sõnumit edastada tahate.

Teksti loeb Kriiger.

Muudetud kasutaja hunter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Joker, kui pidasid "targutaja" all mind, siis sorri noh ära arva, et ma targutaja vms olen. Lihtsalt, kui ennem selliseid individual nalju on kuuldud, siis mõte ruttab sinna peale.

Kuidas kollektiiviga on? Montaaz-i teete ise, graafika jms ka teie enda käte all valmib ? Tsenaariumit ei saa lugeda mingi aja pärast kuskil internetis? :rolleyes:

Pange siis kuskile netti ülesse ka, kui selle FILMIGA mingit sõnumit edastada tahate.

Ei mõelnud sind. Sa ei öelnud midagi mis sind targutajaks teeks ju.

Jah kõik teeme ise. Pole nagu mingit "spetsialisti" ja kuna eelarve on 0 siis ilmselt näeks keskmist näppu kui mõne juurde minna sellise jutuga :(

Ja film ilmubki Fitness.ee lehel ja plaati saab Fitness.ee poest osta, aga mitte veel. Läheb aega ja enne tõuseb päike päris mitu korda idast :angry:

Ja stsenaarium on dumbusseri lehel üleval. Ei hakanud pingutama, et midagi uut välja mõelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kauaoodatud treiler oli küll actoni poole pealt ok kuid ei kajasta filmi kogu sisu. Tegu on ju action-komöödiaga nagu ma aru sain.

Ja samuti on algustiitritest ja treilerist üldse puudu nii keskne ja filmile asendamatu tegelane kui on minu suur iidol Kristjan-Johannes Konsap.

Seda ilusat hunk of a mani tahaks rohkem näha.

Filmi valmimist ootama jäädes...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei mõelnud sind. Sa ei öelnud midagi mis sind targutajaks teeks ju.

Jah kõik teeme ise. Pole nagu mingit "spetsialisti" ja kuna eelarve on 0 siis ilmselt näeks keskmist näppu kui mõne juurde minna sellise jutuga :angry:

Ja film ilmubki Fitness.ee lehel ja plaati saab Fitness.ee poest osta, aga mitte veel. Läheb aega ja enne tõuseb päike päris mitu korda idast :rolleyes:

Ja stsenaarium on dumbusseri lehel üleval. Ei hakanud pingutama, et midagi uut välja mõelda.

Jah tean täpselt mis tee te läbite, endal oli seljataga kõik see värk .

2 päeva 12 h tööpäevi nagu nalja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma nägin filmivõtteid pealt... :rolleyes::angry:

Joker küll üritas mind ära ajada, aga tal ei õnnestunud see.

Huvitavhuvitav, ei näinud sind küll võtteplatsil, üks ainult mainis, et jalutasid kuskil korraks vastu ja tegid imestunud nägu.... eks sa oled sama uudishimulik siin kui kõik teisedki.

Nii ,et siis inimene kes avaldab oma arvamust on targutaja...hmm..see selleks saan aru sõnavabadus on siin lehel keelatud..oma arvamused tuleb kirjutada valgele paberile ja see põletada...sest mine tea äkki mingile grupile see ei meeldi...kõige kõrgemal asuv naelapea saab esimesena löögi(jaapani vanasõna)

inimesed kes ei talu kriitikat need elavad tulevikuta ..või mis sina arvad

nyyd räägin sulle yhe loo äkki tunneb keegi siin ennast ära:yhel päikesepaistelisel päeval seisin ma suure lambakarja keskel...saabus maamees veaoautol astus välja ja jäi seisma...jalamaid hakkasidyksikud lambad talle lähenema ja mõne minuti pärast toimus lammaste ränne...need kes ei järgnenud nende peale haukus vana koerakrants auhh auhh:9....naeruväärse ajaga oli lambameelsus ja hirmu liit lambakarja kokku ajanud....selleks oli vaja yhte inimest ,koera ja lambaid....

nyyd leia mees ennast ise siit loost yles ...sa oeld siin olemas...aga arvesta sellega et jutustaja ..koera ja inimese koht on juba hõivatud....igal juhul päikest ja edu filmi puhul...iga film mida tehakse sydamega ja inimesed sellega rahule jäävad on tänuväärt....kuid see film oleks võinud olla valmis enne ....

Oi, sa oled kuskil jutlustaja vä? Mis koguduses? Aga saa siis tuttavaks, Joker ongi Jumal :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui nii palju tagasiside kohta aint üks "targutaja", siis polegi ju asi väga halb.

Lihtsalt üks küsimus. pathukhan kas sa kirjutasid selle esimese stsenaariumi ja/või oled seotud kuidagi selle dumbuseri lehega?

Lihtsalt niisama küsin. Või noh - peaaegu niisama.

Ja natuke siis filmist lähemalt, et natuke asju selgitada, millega tegemist on ja miks on.

Tegemist on 100% amatöörfilmiga, 100% amatöörkulturistidega , 100% 0-eelarvega ja 100% tõsise sõnumiga, mille kohta võite lugeda traileri algusest.

Kui keegi hakkab filmi võrdlema nüüd mingite hullude kriteeriumite järgi ala rezhisööri töö, näitlemisoskus jmsj ja vo võrdlema mingite proffi tehtud filmidega, siis sorry teete end aint rumalaks. Ja leida Eestist keegi, kes saaks valmis korraliku action-mängufilmiga ...

Ja tegemist pole naljaga, ses mõttes, et film on täiesti olemas ja võtted alles käivad.

Ja näitlejatevalikust nii palju, et suured tänud kõigile, kes viitsisid selle asjaga kaas minna ja ei suhtunud asja üleolevalt. SUURED TÄNUD!

Lisaks Marek Kalmusele leiab sealt väga palju Eesti tippkulturiste ja fitnessiste, keda tunnete juba lavalaudadelt ja näilejatevalik ongi sellele suunatud. (Gerbel Mikk, Roska, Argo Vaible, Argo Ader, Mr.Mesi, Kirp2, Aile Kuuda, Joker, Indrek Viska, Signessa Kalmus, Richard Lant, Indrek Otsus, Arnold Tokko ja ka keegi, kes trailrile teksti peale loeb - äkki tunnete ära ja nemad pole siis filmis kindlasti ainsad näitlejad)

Film on umbes 60min pikk

KUi mu hea häälte ära tundmis vaist ei peta on tegu Krigeri kutsikaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgimine teisipäev ilmub ka Kroonikas väike vihje uuele filmile

Väike pilt võtteplatsilt

post-2073-1216246229_thumb.jpg

Ja teine pilt ka võtteplatsilt

post-2073-1216246216_thumb.jpg

Ja jätke jah action filmi, mitte foorumisse :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kuulsin, et eilsel võttepäeval oli filmimehed ühe luxusjeepi õhku lasknud, või oli see lexusjeep ja üks näitleja olevat kiirabiga minema viidud? Vastab see tõele või stsenaariumile hoopiski?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kuulsin, et eilsel võttepäeval oli filmimehed ühe luxusjeepi õhku lasknud, või oli see lexusjeep ja üks näitleja olevat kiirabiga minema viidud? Vastab see tõele või stsenaariumile hoopiski?

loomulikult - pärast seda lasti veel Renault Cleo ja Aston Martins õhku, nii testimise pärast.

Muudetud kasutaja Thomas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kuulsin, et eilsel võttepäeval oli filmimehed ühe luxusjeepi õhku lasknud, või oli see lexusjeep ja üks näitleja olevat kiirabiga minema viidud? Vastab see tõele või stsenaariumile hoopiski?

Võimatu, eelarve pidi olema 100% -0 :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×