Jump to content
jann001

lihasmassi kasvatamine

Recommended Posts

Tere

Soovin kasvatada lihasmassi.

Olukord järgmine:

Töötan välismaal, töö on füüsiliselt raske (10h päevas ning tegevuseks on ehitus) ja toituda on mul võimalik 2 korda päevas.

Sooviksin teada, millised võimalused on mul efektiivseks treeninguks ning kas peaksin kasutama mingeid kindlaid aineid? Kui jah, siis milliseid? Kas on ka mingi alternatiivne treenimisvõimalus? Mõtlen midagi, mis ei ole seoses jõusaaliga, et saaksin omaette tegutseda, kuna hetkel ei teki võimalust jõusaali külastamiseks.

Pikkuseks on mul 192 ning kaalun kõigest 76kg :P

Olen väga tänulik igasuguse informatsiooni eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi oi :P 2 korda päevas süüa + pidev füüsiline töö...selliste numbrite juures oled sa väga kenasti alakaalus....1. Soovitus koosneb 3 elemendist ...söö, söö veel, ning siis võid veel ka süüa.

Juhul kui sa hakkad natukenegi rohkem sööma n 3 korda päevas (korraga niipalju kui jaksad) , ega siis kah veel kaalu/lihasmassi kasvatada eriti ei saa.Tuleb hakata tööle vedama kaasa sööki ...vb ka toidulisandeid lisaks tavalisele söögile (ehk selle kohapealt oskab veel keegi teine kah sõna sekke öelda).Jälgi siis pidevalt kaalu ja vaata kui ikka pole muutusi, siis on ikka vähe.

Miks sa nii harva süüa saad?;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi oi :P 2 korda päevas süüa + pidev füüsiline töö...selliste numbrite juures oled sa väga kenasti alakaalus....1. Soovitus koosneb 3 elemendist ...söö, söö veel, ning siis võid veel ka süüa.

Juhul kui sa hakkad natukenegi rohkem sööma n 3 korda päevas (korraga niipalju kui jaksad) , ega siis kah veel kaalu/lihasmassi kasvatada eriti ei saa.Tuleb hakata tööle vedama kaasa sööki ...vb ka toidulisandeid lisaks tavalisele söögile (ehk selle kohapealt oskab veel keegi teine kah sõna sekke öelda).Jälgi siis pidevalt kaalu ja vaata kui ikka pole muutusi, siis on ikka vähe.

Miks sa nii harva süüa saad?;)

Miks sa toidulisandeid soovitad, kui inimene jõutrenni isegi ei saa teha??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei soovitanudki , seal ees on vihjeks sõna "vb" ning teiseks on terve lause veel sulgudes, et keegi teine teab paremini nende kohta.

Lisaks sellele ehituse peal töötamine pole naljaasi.Seal tehakse rohkem füüsilist kui Steven Seagal ome kakus-stseenides."võta käru , vea sinna" "too segukott siis poiss" ...Mina kaaniks küll lisanded sisse kui süüa pole mingi hetk võimalik, kuna on kiire. Lihtne kiire ning joogi kujul.Lisandid aitavad ikkagi taastuda ning annavad ka energiat...küll aga toonitan veel , seda teeks mina.Mõni teine teab paremini, aga näete...mõni teine ei olegi teemale vastanud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni tahab kindlasti vaielda, aga korralikku lihast käru lükates vms ei saa. Sitkust küll jah.

Niiet osta hantlid ja hakka kodus treenima ja sööma rohkem kordi päevas+kvaliteetsemat.

Lisandid ei ole hetkel sinu päästerõngas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Soovin kasvatada lihasmassi.

Olukord järgmine:

Töötan välismaal, töö on füüsiliselt raske (10h päevas ning tegevuseks on ehitus) ja toituda on mul võimalik 2 korda päevas.

Sooviksin teada, millised võimalused on mul efektiivseks treeninguks ning kas peaksin kasutama mingeid kindlaid aineid? Kui jah, siis milliseid? Kas on ka mingi alternatiivne treenimisvõimalus? Mõtlen midagi, mis ei ole seoses jõusaaliga, et saaksin omaette tegutseda, kuna hetkel ei teki võimalust jõusaali külastamiseks.

Pikkuseks on mul 192 ning kaalun kõigest 76kg :P

Olen väga tänulik igasuguse informatsiooni eest.

Lihasmassi kasvatuse kohapealt peab jah toitumine paigas olema. Selle kohast abi soovitan küsida fitnessi treeneritelt. Kuid 2 söögikorraga päevas ei ole võimalik lihast kasvatada ning kindlasti on vaja ka jõusaali treeningut! Miks? Sest antud füüsiline töö annab jah lihasele mingil määral vastupidavust, küll aga kasvatamise kohapealt jääb väheseks. Algajate kavadega saad tutvuda ka fitnessi lehel. Ei ole mõtet siia neid lahti kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×