Jump to content
Jackal68

Lõu fät dieet

Recommended Posts

No jah, juba aasta mõtlen, et huvitav, kaalu juurde ei tule eriti, kõlgub seal 79 ja 81 vahel koguaeg.Ma siis vaatasin kaloriarvutiga umbes üle palju mul midagi kokku tuleb...ja see imestas mind ennast kah.Üle 1800 pole ma võluväelgi saanud...pole ka siis ime et kaal ei tõuse.Söön küll palju aga siiani koguaeg 0,1% kohupiima jn banaan kõrvale ja ka kodujuust rasvavaba.Arvutades kohupiimad ja asjad 5% peale ja võtta kohupiimad rosinatega, siis tõuseks kaloraaž kuskul 2300 peale. Kas kohupiimade valiku arvelt võib nüüd kaal tõusma hakata? Ning kas see aasta on siis maha visatud aeg? Ning kui ma ei suuda endale vajalikku kaloraaži tagada päeva lõpuks, kas siis lihtsat saiakest sinna otsa visata ei või?(hoobilt 300kcal juurde)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No jah, juba aasta mõtlen, et huvitav, kaalu juurde ei tule eriti, kõlgub seal 79 ja 81 vahel koguaeg.Ma siis vaatasin kaloriarvutiga umbes üle palju mul midagi kokku tuleb...ja see imestas mind ennast kah.Üle 1800 pole ma võluväelgi saanud...pole ka siis ime et kaal ei tõuse.Söön küll palju aga siiani koguaeg 0,1% kohupiima jn banaan kõrvale ja ka kodujuust rasvavaba.Arvutades kohupiimad ja asjad 5% peale ja võtta kohupiimad rosinatega, siis tõuseks kaloraaž kuskul 2300 peale. Kas kohupiimade valiku arvelt võib nüüd kaal tõusma hakata? Ning kas see aasta on siis maha visatud aeg? Ning kui ma ei suuda endale vajalikku kaloraaži tagada päeva lõpuks, kas siis lihtsat saiakest sinna otsa visata ei või?(hoobilt 300kcal juurde)

Marek Morozov soovitas siin ühes teemas sama probleemi puhul jogurtit süüa (1L pakk). Nii saad kaloraaži täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sa just seda rasvavabasust taga ajad?Nendel ju valkude sisaldus ka väiksem ja vitamiine vähem.

Lisaks selle on vähemalt minu meelst low-fat tooted ka märksa maitsetumad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P ega ei ajagi rasvavabasust taga...nendel toodetel on olnud lihtsalt suurem valgu sisaldus ;) Ma ju ütlengi, et ma ei taha rasva vabasid tooteid enam madala kaloritaseme pärast, seepärast küsingi , et mis juhtuma hakkab??? Kas kaal siis tõuseb jne (küsimused ju kõik üleval reas)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P ega ei ajagi rasvavabasust taga...nendel toodetel on olnud lihtsalt suurem valgu sisaldus ;) Ma ju ütlengi, et ma ei taha rasva vabasid tooteid enam madala kaloritaseme pärast, seepärast küsingi , et mis juhtuma hakkab??? Kas kaal siis tõuseb jne (küsimused ju kõik üleval reas)

Reguleeri siis süsikatega, kui kaal tõusma hakkab. Teed järsu muutuse, siis tõuseb-langeb korraks nagunii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×