Jump to content
Jarmo Oberst

Euro 2008 Austria - Switzerland

Recommended Posts

Esimene mäng siis läbi. Šveits vääris minu silmis rohkem võitu kui Tšehhi .

Ise hoian pöialt Hispaaniale :P

Jõudsin ka ühe silmaga studeerimise vahelt vaadata ning peab nõustuma ka stuudiokommentaatoritega ehk Šveits oleks mängupildi järgi pidanud võitma. Aga nagu Zelinski juba ütles, sport on kord juba selline kooslus, kus õnnel on suur roll.

Lemmikriiki ei ole, kuid huvitav oleks finaalis näha Itaalia-Saksamaa vastasseisu või siis Itaalia-Prantsusmaa lahingut, kust lõhnaks hea mängu järele, arvestades, et samad maad olid ka möödunud MM-il finaalturniiril vastamisi ja Prantsusmaa võiks võtta revanši.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimene mäng siis läbi. Šveits vääris minu silmis rohkem võitu kui Tšehhi .

Ise hoian pöialt Hispaaniale :P

Jumal tänatud, et Tšehhi võitis, kuna olin just natuke raha nende peale panustanud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hspaaniale!

Saksamaa vastu olen totaalselt, kuigi jah seal on kõik head korralikud mängijad, aga siiski on saksa koondis ebatehniline meeskond(võrreldes prantsusmaa, hispaania, portugali, hollandiga), kes mängib puhtalt resultaadi peale(nagu ka itaalia) ja ei paku atraktiivset jalgpalli.

PS ETV kommentaatorid on tõeline tase : Jan koller on kiire, Baros tegi Inglismaal väga hea hooaja, Kalkun ei teadnud Ronaldo läägijalga, väravas on Vitor Baia jne jne.

Kalkun on muidu kah täielik lammas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures eile panin seda ka tähele , et kui Kalkun ütles, et nägi kord mängu kus brasiillased lõid 11 korda posti /latti, kuid ikka kaotasid Argentinale 1-0 . Zelinski oskas selle vastata " Paraku jah jalgpallis postid ja väravad ei mängi " ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes jälgib ? Kellele pöialt hoiate ?

Ise põline portugali fänn, kuid kardan, et finaalis mängivad sakslased-itaallased!! Aga pall on ümmargune :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise põline portugali fänn, kuid kardan, et finaalis mängivad sakslased-itaallased!! Aga pall on ümmargune :P

Rootsi peale loodan...kuigi jah panustasin Saksamaa peale... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole muidug kellegi poolt, kuid kuna Jaanipäeval sõidan 10 päevaks Itaaliasse puhkama, siis olen Itaalia poolt igaks juhuks. Sest kui Itaalia peaks võitma :P , siis kujutage ise ette, mis pidu seal olema saab. Kuid kui kaotavad .... Siis tuleb vist enneaegu sealt tagasi tulla ... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×