Jump to content
JanK

Proteiinishake

Recommended Posts

Sa eksid. Ma olen ka lugenud artikleid ja mitte ainult reklaame. Nii palu kui mina aru olen saanud, v6tab toidust vadaku k2ttesaamise protsess omajagu aega ja kui sellele lisada veel aeg kui sa pead trennist koju s;;ma minema ja ise ehk syyagi hakkama tegema, siis j22b ikka v2ga pikaks see trennij2rgne n2lgimise periood. Milleks see kasulik on?

Aga palun p6hjenda 2ra siis oma v2ide, miks kasvueas nooruk ei vaja kohe p2rast trenni vadakut!

rinnapiima peale trenni 80% vadak :rolleyes:, kui pole siis tavaline kohupiim, kus on ka teatud kogus kaseiini, osad moodsamad teadusuuringid soovitavad peale trenni 1:1 vadakut ja kaseiini. Peale trenni kohupiim/kodujuust JNE. KIIVIKAS SOOVITAS KA MULLE ALGUSES KOHUPIIMA PEALE TRENNI, unusta alguses sheigid.

ja sulle igavuse peletamiseks, otsi artikleid illegaalsete steroidide lisamisest TAVALISELE valgupulbrile ja coca-cola retsepti teab 2 inimest maailmas.

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rinnapiima peale trenni 80% vadak :rolleyes:, kui pole siis tavaline kohupiim, kus on ka teatud kogus kaseiini, osad moodsamad teadusuuringid soovitavad peale trenni 1:1 vadakut ja kaseiini. Peale trenni kohupiim/kodujuust JNE. KIIVIKAS SOOVITAS KA MULLE ALGUSES KOHUPIIMA PEALE TRENNI, unusta alguses sheigid.

ja sulle igavuse peletamiseks, otsi artikleid illegaalsete steroidide lisamisest TAVALISELE valgupulbrile ja coca-cola retsepti teab 2 inimest maailmas.

Einoh, odav demagoog oled sa ikka kyll. Kui ei oska p6hjendada, siis 2ra ennast nii lolliks ka tee, eks! Loomulikult tuleb peale trenni syya, jutt ei k2inud yldse sellest. Mis see steroidide jutt siia puutub? Tohman rsk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Einoh, odav demagoog oled sa ikka kyll. Kui ei oska p6hjendada, siis 2ra ennast nii lolliks ka tee, eks! Loomulikult tuleb peale trenni syya, jutt ei k2inud yldse sellest. Mis see steroidide jutt siia puutub? Tohman rsk.

mida ma põhjendada ei oska? vadakut on jah ideaalis vaja, kuid alguses kohupiim hiljem vadakusheigi jook , see lihtsalt näide et ei tea kunagi mida pulber sisaldab kui just omanik pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida ma põhjendada ei oska? vadakut on jah ideaalis vaja, kuid alguses kohupiim hiljem vadakusheigi jook , see lihtsalt näide et ei tea kunagi mida pulber sisaldab kui just omanik pole.

OK, topelt ei k2rise, vist :rolleyes:

1. (Tsit. ennast) Nii palu kui mina aru olen saanud, v6tab toidust vadaku k2ttesaamise protsess omajagu aega ja kui sellele lisada veel aeg kui sa pead trennist koju s;;ma minema ja ise ehk syyagi hakkama tegema, siis j22b ikka v2ga pikaks see trennij2rgne n2lgimise periood. Milleks see kasulik on?

Aga palun p6hjenda 2ra siis oma v2ide, miks kasvueas nooruk ei vaja kohe p2rast trenni vadakut!

------------------------

Seda yritasid p6hjendada mingi kyynilise ja abitu jutuga rinnapiimast, steroidide lisamisest vadakupulbrile jne.

2. Nyyd sa v2idad, et kunagi ei tea, mida pulber sisaldab, aga kui alguses oled kohupiima aasta aega pannud, siis muutud valgupulbrifirma omanikuks v6i?

Sellisele loogikale ma ei hakkagi kunagi pihta saama, sry Amarillo!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OK, topelt ei k2rise, vist :rolleyes:

1. (Tsit. ennast) Nii palu kui mina aru olen saanud, v6tab toidust vadaku k2ttesaamise protsess omajagu aega ja kui sellele lisada veel aeg kui sa pead trennist koju s;;ma minema ja ise ehk syyagi hakkama tegema, siis j22b ikka v2ga pikaks see trennij2rgne n2lgimise periood. Milleks see kasulik on?

Aga palun p6hjenda 2ra siis oma v2ide, miks kasvueas nooruk ei vaja kohe p2rast trenni vadakut!

------------------------

Seda yritasid p6hjendada mingi kyynilise ja abitu jutuga rinnapiimast, steroidide lisamisest vadakupulbrile jne.

2. Nyyd sa v2idad, et kunagi ei tea, mida pulber sisaldab, aga kui alguses oled kohupiima aasta aega pannud, siis muutud valgupulbrifirma omanikuks v6i?

Sellisele loogikale ma ei hakkagi kunagi pihta saama, sry Amarillo!

1) inimene vajab VÄGA palju, mina vajan krõpse peale trenni, vanaema vajab insuliini enne magamaminekut jne. muidugi ta vajab eelistatuna vadakut, siin pole midagi vaielda, aga kuna vadakut ei leidu niisama tavatoidus kõrge konsentratsiooniga, siis jääb üle muud proteiini allikad vähenenud vadakuga!

2) ei see ei puutu asjasse, huvitan teada, mida paljud ei teadnud ja mina ka.

soovitan sul siis treeneritega konsulteerida, enam ei suuda selgemini nende juttu ümber sõnastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1) inimene vajab VÄGA palju, mina vajan krõpse peale trenni, vanaema vajab insuliini enne magamaminekut jne. muidugi ta vajab eelistatuna vadakut, siin pole midagi vaielda, aga kuna vadakut ei leidu niisama tavatoidus kõrge konsentratsiooniga, siis jääb üle muud proteiini allikad vähenenud vadakuga!

2) ei see ei puutu asjasse, huvitan teada, mida paljud ei teadnud ja mina ka.

soovitan sul siis treeneritega konsulteerida, enam ei suuda selgemini nende juttu ümber sõnastada.

Ja miks ei v6iks siis seda vadakut pulbrijoogist saada? Miks see halvem kui kohupiim alguses on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KAS TÕESTI :D:o :o ;)

Sa räägid siin kõigile vastu ju hetkel mees...kui oledki üldse täisealine :rolleyes:

kui küsib minult midagi miks ei pea vastama?

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tekib "keemia" lihas mis kaob samakiiresti kui tekkis

noo, siis on kohupiimalihas samasugune keemia ju :rolleyes:

ah tead, loe valgust vms, sul on põhimõttelised arusaamise vead :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

amarillole>sellist hülge möla võid oma vanaemale rääkida, tean omast kogemusest, et ei kao treeningu tulemusel see lihas niipea mitte kuskile :rolleyes:

Muudetud kasutaja Savage poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kokkuvõtteks pulbrite tarbimine enne poolt aastat pole õigustatud, peaks olema vähemalt 16 aastane kui hakata pulbreid tarbima.

muu komantaaride möla maha, ainult lingid kus on öeldud et tervislik 14-16 aastasel poisil koheselt pulberid hakata tarbima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorri Amarillo, ma soovitan sul oma soovitustega veidi hoogu pidada ja veidi rohkem asja uurida, enne kui nii usinalt kõigile "teadmisi" jagad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sorri Amarillo, ma soovitan sul oma soovitustega veidi hoogu pidada ja veidi rohkem asja uurida, enne kui nii usinalt kõigile "teadmisi" jagad.

mida rohkem uurid sega kriitilisemaks muutud, paari päeva vennad jah tedmistest õhku täis, ega minu soovitustega keegi arenema kiirelt ei hakkagi , tõsi pole jah ei tea mis lihaskasvu soovitavad, minu eesmärk on tervis mitte kiire lihase kogumine

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida rohkem uurid sega kriitilisemaks muutud, paari päeva vennad jah tedmistest õhku täis

palun see teema lukku, asi läheb mõttetuks ja naeruväärseks siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida rohkem uurid sega kriitilisemaks muutud, paari päeva vennad jah tedmistest õhku täis, ega minu soovitustega keegi arenema kiirelt ei hakkagi , tõsi pole jah ei tea mis lihaskasvu soovitavad, minu eesmärk on tervis mitte kiire lihase kogumine

PALUN VIIDET MATERJALILE, MILLES ON P6HJENDATUD VADAKUVALGUPULBRI TERVISELE KAHJULIK TOIME!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×