Jump to content
pikamaajooksja

lihasdüstroofia

Recommended Posts

Tere

Tegemist suhteliselt suure murega minu jaoks. Ei oska kellegi poole pöörduda, seega alustan siit.

Alates 11 eluaastast tekkis mu jalgadel lihasdüstroofia.

Kehakaal ja kõik on normis, piht peenike jne. kuid mureks on suured sääred ja reied.

Suured küll, kuid jõud suht koht väike. Tegelen palju aeroobsega, lisaks jõusaal (aeroobne ja kergete raskustega tõstmine jalad ja käed), ujumine ja venitused. Toitumine on paigas.

Kas ja kuidas sellest oleks võimalik jagu saada, sest oma spordialal on see suhteliselt koormav ja vaevaline, samuti häbenen seda väga.

Ootan kõikide abi, kasvõi infot kelle poole peaks sellise murega pöörduma või mingeid ideesid kuidas seda muuta.

Tänan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Tegemist suhteliselt suure murega minu jaoks. Ei oska kellegi poole pöörduda, seega alustan siit.

Alates 11 eluaastast tekkis mu jalgadel lihasdüstroofia.

Kehakaal ja kõik on normis, piht peenike jne. kuid mureks on suured sääred ja reied.

Suured küll, kuid jõud suht koht väike. Tegelen palju aeroobsega, lisaks jõusaal (aeroobne ja kergete raskustega tõstmine jalad ja käed), ujumine ja venitused. Toitumine on paigas.

Kas ja kuidas sellest oleks võimalik jagu saada, sest oma spordialal on see suhteliselt koormav ja vaevaline, samuti häbenen seda väga.

Ootan kõikide abi, kasvõi infot kelle poole peaks sellise murega pöörduma või mingeid ideesid kuidas seda muuta.

Tänan

Lihaste kõhetumise ja nõrkusega kulgevate haiguste ehk lihasdüstroofia all kannatab Eestis vähemalt 1500 inimest.

Lihasdystroofiat on yheksat liiki. Milline siis teil on?

yks n2ide

Kaldun arvama, et kasutate s6na, mille t2hendust te ei tea.

V6ibolla hoopis hypertroofia?

vist isegi mitte hypertroofia...loe seda artiklit...

klikka siia

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×