Jump to content
Annika Pärtel

Uus video Fitness.ee Tv-s

Recommended Posts

Lisatud uus video Fitness.ee Tv-sse. Tegemist on 1994a kulturismi videoga - ürituse nimeks Reval Open. Kaasa löövad Marek Kalmus, Rein Matt, Pavel Kossenko, Vladislav Petrogradov jpt.

Võistlust juhendab Indrek Otsus.

Järgmisena tuleb üles 1994 Eesti MV kus juhendajaks on legendarne Innar Mardo. Stiilinäide eesti-vene integreerumisest :D

Vido vaatamiseks vali "Kiire ühendus"

post-2073-1228994386_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisatud uus video Fitness.ee Tv-sse. Tegemist on 1994a kulturismi videoga - ürituse nimeks Reval Open. Kaasa löövad Marek Kalmus, Rein Matt, Pavel Kossenko, Vladislav Petrogradov jpt.

Võistlust juhendab Indrek Otsus.

Järgmisena tuleb üles 1994 Eesti MV kus juhendajaks on legendarne Innar Mardo. Stiilinäide eesti-vene integreerumisest :D

Vido vaatamiseks vali "Kiire ühendus"

post-2073-1228994386_thumb.jpg

No nüüd näeb rahvas ka selle legendaarseks /Vendv poolt/ ristitud juuniori, PROTSENKO ära. Pildil Pavel Kossenko kõrval. Pikkust oli mehek vast 165cm kui mitte vähem, kaalu aga..... Pakkuge ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas siis 14 aasta tagune Eesti tase tundub? Nagu Jok ütles, et järgmisena läheb üles 94 aasta EMV te video, siis näete milliseid auhinnasummasid juba tol korral vahel absoluudis jagati. Sellist küllust aga pole ei enne ega pärast toda võistlust enam Eestis olnud. Kuigi võiks - peaks. Kui ma nüüd õieti mäletan siis 94 aasta EMV sed peeti kas 14 dets äkki, ehk siis üsna täpselt 14 aastat tagasi. Esialgu oli välja hõigatud kolm nädalat varasem aeg, kuid kuna hilisem absoluutne võitja ja kogu selle auhinnaraha välja panija A.Aleksejev ei jõudnud algselt plaanitud kuupäevaks veel vormi, lükati kogu võistlus 3 nädalat hilisemaks. See oli meile noortle meestele paras katsumus, sest teada anti sellest alles 3 päeva enne võistlust, ehk siis 3 päeva enne seda kui olime arvestanud oma nö tippvormi. Vat siis kuidas noores taasiseseisvunud Eestis siis asjad käisid. :D

Nii nagu praegu teil kõigil on siin see fitness.ee leht ja info jookseb koju kätte 24/7, seda pea ajaliselt otse isegi maailma teisest otsast, siis 94 aastal oli internet Eestimaal veel olematu ja kuulus ulmevaldkonda. Mobiilegi oli vast ainult käputäiel ärimehel Eestimaal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga huvitav video. Minu isikliku arvamuse kohaselt oli Petrogradov koos Mummi ja Andres Barabanoviga üks harmoonilisema lihasstruktuuriga kulturiste Eestis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin kiirelt üle:mehed paistsid soliidselt suured. Seljad olid laiad ja isegi jalad paistsid paljudel all olema.

Aga Bonsuna-sa kui lava taga olnud mees. Kuidas nende seljad lähedalt vaadates olid? Kas kannatas vaadata või pidi kätt silme ees hoidma, kui lailihase näitamiseks käed taha tõmmati, et mädaga pihta ei saaks? :D:P

Ja kuidas sul endal selles konkurentsis läks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bonsuna teksti kohta siis väike parandus. EMV oli 17 dets. 1994a.

Mainitud Jaanus Mummi video tuleb ka üles, mis toimus 1993a. Kui juunior võitis absoluutse tiitli.

Seal ka päris sürr värk kus kuulutati medalikolmik välja ja peale seda tehti uus väljakutse 2-3 koha omanikele, Petrogradovile ja Revali-Igorile (perekonna nime ei tea täpselt sp ei hakka kirjutama Bozok vms) :D

Peale seda vahetati uuesti kohad ära :P

Siis ka tulemas Marek Kalmuse 1992 aasta treeningvideo. Selline eht Pumping Iron ja saal meenutab stiililt Janar Rückenbergi praegust saali. Kui ma ei eksi siis osad Mareki aparaadidki nüüd seal ... elu on ikka seiklus küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin kiirelt üle:mehed paistsid soliidselt suured. Seljad olid laiad ja isegi jalad paistsid paljudel all olema.

Aga Bonsuna-sa kui lava taga olnud mees. Kuidas nende seljad lähedalt vaadates olid? Kas kannatas vaadata või pidi kätt silme ees hoidma, kui lailihase näitamiseks käed taha tõmmati, et mädaga pihta ei saaks? :D:P

Ja kuidas sul endal selles konkurentsis läks?

Sellel Revali võistluse raskema kaalu ma laguses võitsin, Petrogradov sai teise koha, 5 min hiljem kutsuti välja absoluutne rivistus ja siis kaotasin Petrogradovile. Imesid juhtub, ju ma jäin selle 5 minutiga kehvemaks või läks Petro vorm paremaks.)

Seljad olid kõigil ok, sellist vinnipunni asja kohtab harva ja ka siis ei saa selle järgi mingeid järeldusi teha.

93 aasta Eestikad kui Jaanus Mumm jungana absoluutse MV võttis.... Selle Igori nimi on jah Bazok.

Minuteada treenib ta pisut veel siiani. Küll aga ei tea kuidas on Petrogradovi trennidega, vahel olen teda ikka näiud paari aastaste vahedega ja mees on olnud päris jäme, seda ka näost. Viimati kui temaga rääkisin siis oli jutt selline, et natuke, paar korda nädalas aga sedagi mitte regulaarselt ta ikka trenni teeb.

Jaanus Mumm aga pidi siiani 2-3 x nädalas jõusaalis käima, suviti aga rullsuusk ja jooks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisatud uus video Fitness.ee Tv-sse. Tegemist on 1994a Eesti MV-ga kulturismis. Kaasa löövad Marek Kalmus, Rein Matt, Vladislav Petrogradov jpt.

Võistlust juhendab legendaarne Innar Mardo.

Vali "kiire ühendus"

post-2073-1229195004_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas neid videosid siia kuidagi suuremalt ei oleks võimalik panna? :P

Ei ole kahjuks. Hästi maksad, siis võid dvd kujul saada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisatud uus video Fitness.ee Tv-sse. Tegemist on Marek Kalmuse treeningvideoga, mis üles võetud 1991a.

Video lõpus on ka väike klipp vabakava harjutamisest. See on kaks nädalat enne oma esimesi võistlusi, mis toimusid 1992a sügisel.

post-2073-1229350334_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisatud uus video Fitness.ee Tv-sse. Tegemist on Marek Kalmuse treeningvideoga, mis üles võetud 1991a.

Video lõpus on ka väike klipp vabakava harjutamisest. See on kaks nädalat enne oma esimesi võistlusi, mis toimusid 1992a sügisel.

post-2073-1229350334_thumb.jpg

Mnjah, see oleks nagu eelmise nädala kolmapäeval olnud. Uskumatult kiirelt läheb aeg. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga huvitav video. Nagu näha oli omal ajal lõbus seltskond koos rauda liigutamas. Mis need kaalunumbrid ka olid siis , ja palju sel hetkel treeningstaaži oli. Selles suhtes on hea võrrelda, et ka ise sai alustatud väiksest kopli jõusaalist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga huvitav video. Nagu näha oli omal ajal lõbus seltskond koos rauda liigutamas. Mis need kaalunumbrid ka olid siis , ja palju sel hetkel treeningstaaži oli. Selles suhtes on hea võrrelda, et ka ise sai alustatud väiksest kopli jõusaalist.

Video alguses /91 a, olin siis natuke üle kahe aasta pidevalt jõusaalis treeninud/, kui tähelepanelikult kuulata siis Hr. Tarmo Noop /praegune A.Le-Coq-i boss küsib palju kaal oli, vastan, et 107, riietega /ehk siis jopega kaalutud/. tegelik kaal sel 91 aasta lõigus oli mingi 102 kuskil. Video lõpus, 92 aastal, 2 nädalat enne oma esimest võistlust /juuniorides/ on kaal 100kg täpselt. Võistlustel 2 näd. hiljem oli see 98kg.

(Alustades 89 aasta sügisel oma treeninguid, peale rattasportlase 11 aastat kaalusin 90kg)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisatud uus video Fitness.ee Tv-sse.

Tegemist on 1993a Eesti MV-ga kulturismis, mille abs. kategooria võitis veel juuniorina võistelnud Jaanus Mumm.

post-2073-1229599862_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole veel jõudnud vaadata seda 1993 a, kuid see oli mu esimene võistlus, kuid kuna ma nii väike 66 kilo olin, siis ei ole ime kui ma sel ajal obektiivi ette ei jäänud.

Loodetavasti paneb Joker peagi üles ka 94 ja 96 aasta Eesti karikavõistluste videod, seal oled sa täiesti olemas laval . 96 aasta videos ka absoluutse valimisel üks tugevamaid saalihääli, kes tol korral mulle suure innuga kaasa elas. Vaata ja kuula. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Video alguses /91 a, olin siis natuke üle kahe aasta pidevalt jõusaalis treeninud/, kui tähelepanelikult kuulata siis Hr. Tarmo Noop /praegune A.Le-Coq-i boss küsib palju kaal oli, vastan, et 107, riietega /ehk siis jopega kaalutud/. tegelik kaal sel 91 aasta lõigus oli mingi 102 kuskil. Video lõpus, 92 aastal, 2 nädalat enne oma esimest võistlust /juuniorides/ on kaal 100kg täpselt. Võistlustel 2 näd. hiljem oli see 98kg.

(Alustades 89 aasta sügisel oma treeninguid, peale rattasportlase 11 aastat kaalusin 90kg)

Huvitav on see, et sel ajal ja ka nüüd on sinu kehakaal enamvähema sama aga lihasmassi erinevus on päris suur :P ...usun et ka siis oli sul suht väike rasvaprotsent...niiet üheseõnaga lihased ei kaalu midagi? :P

Muudetud kasutaja siimi1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmisena tuleb üles venekeelne kurikuuulus BONSUNA H&K, siis kurikuulsa Rein Matti treeningvideo (biitseps ja õlg) vanas Reval-Spordi saalis, kaadritest jookseb ka läbi Inna Uit, kus IFBB amatööride maailmameister näitab oma jalgade töötlust, siis edasi vaatame ehk mõni karikavõistlus vahele, tulemas veel Kääriku Cup ja kui kellegil vedeleb veel kodudes põnevat retrot VHS-i kujul siis andku teada.

93a videos paraku jah Oti kategooriat polnud filmitud. Aga vo kellegil on kes loeb seda fooumit siin ja annab teada.

joker@fitness.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav on see, et sel ajal ja ka nüüd on sinu kehakaal enamvähema sama aga lihasmassi erinevus on päris suur :P ...usun et ka siis oli sul suht väike rasvaprotsent...niiet üheseõnaga lihased ei kaalu midagi? :P

no mis teed, maks hõre nagu vaalapüügivõrk, luustik ka, vaevu püsib veel ühes tükis, habras nagu ülekarastatud klaas. siit sealt natuke maha ja lihast juurde ja ongi nii et kaal pea sama ja pilt teine. unustasin veel selle et ajumaht kulturistudel ju ka väheneb pöördvõrdelises tempos lihaste arenguga.

Ok, tegelt annab juba 1 kg PUHAST lihasmassi pildis päris märgatava muutuse, mis siis veel viiest kilost rääkida. Rõhutan PUHAST LIHASMASSI! Noored võtavad kaalus jõudsalt juurde ja loodavad, et poole või aastaga kasvati 4-5 kg, kahjuks see päris nii ikka ei ole. :D Või kui oleks siis milline areng oleks veel jõunäitajates!!! LASE ENDALE NÄITEKS TURUL LETILE TÕSTA 5KG PUHAST LOOMAFILEED, SIIS NÄED KUI SUUR HUNNIK LIHA SEE ON. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline peki ja liha kaaluerinevus täpselt on?

http://www.inimene.ee/pages.php3/1701,279

Seal öeldakse, et lihas 1,1 g/cm3 ja rasv 0,9 g/cm3

Ma siiski arvan, et treenitud ja treenimata lihasel võib veidi erinev tihedus olla ja oleneb ka kui palju vett lihases on.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×