Jump to content
Annika Pärtel

Uus video Fitness.ee Tv-s

Recommended Posts

Kas ainult mina kuulen video lõpus Kalmuse kohta öeldavad " SHE' ll be back! " ?

Mina kuulsin täpselt sama asja <_< , aga vb on see tahtlikult nii tehtud? Naljaga pooleks tehtud asi ikkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisatud uus video Fitness.ee Tv-sse.

Kuna tegemist kaunis kurva materjaliga, siis ei hakkaks siinkohal lähemalt videot tutvustama ... Marek Me Oleme Sinuga Ja Mõistame Sind!

Head vaatamist!

post-2073-1206479057_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisatud uus video Fitness.ee Tv-sse.

Kuna tegemist kaunis kurva materjaliga, siis ei hakkaks siinkohal lähemalt videot tutvustama ... Marek Me Oleme Sinuga Ja Mõistame Sind!

Head vaatamist!

post-2073-1206479057_thumb.jpg

HAHAAHAHHA <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisatud uus video Fitness.ee Tv-sse.

Kuna tegemist kaunis kurva materjaliga, siis ei hakkaks siinkohal lähemalt videot tutvustama ... Marek Me Oleme Sinuga Ja Mõistame Sind!

Head vaatamist!

post-2073-1206479057_thumb.jpg

Kas sellise pildi peal klikkides peaks mingi konkreetne video lahti tulema ?

Mul tuleb igatahes alati lihtsalt FitnessTV leht lahti suht miljoni videoga ja seal siis peab mõtlema ja katsetama et millisest videost jutt on <_<

Hiirega vehkides näitab, et lahtitehtav URL on http://www.fitness.ee/main.php?main=huvita...mp;top=top.blue

nii et ei tohiks küll muud lahti tulla kui üldine lehekülg :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisatud uus video Fitness.ee Tv-sse.

6-8 juuni 2008 toimusid Budapestis Euroopa MV-d juunioride fitnessis kus Liisal tuli tunnistada kaotust esikoha võtnud venelannale.

Tehes sellest omad järeldused muutis Liisa põhjalikult oma vabakava, et järgmine kord juba MM-l võtta kindel esikoht!

Head vaatamist!

post-2073-1213121749_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh tegemist on sellise peene irooniaga. Selgitust võib alati Liisa käest küsida :D Või kui Liisat näed siis ümise seda money money money lugu. Sinika ikka saad ... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, huvitav. Liisat ma vaevalt kuskil näen, aga kas originaalmuusikaga esinemist saab kuskil näha?

Jah sügisel on Tsehhis taas juunioride ja veteranide MM :P Ja novembris Eesti MV-d

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×