Jump to content
Annika Pärtel

Uus video Fitness.ee Tv-s

Recommended Posts

tõmbasin video alla ja klikkisin esmalt kiirelt läbi (hiljem vaatan korralikult ära). tore näha milline seis 10 aastat tagasi oli. ootan suure huviga teisi samalaadseid videoid <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kalmus oli seal(sillamäel) ikka palju võimsam ju kui viimastel võistlustel praegu

Need võistlused olid 98 aastal Tallinnas Salmes mitte Sillamäel, Sillamäel olid need aasta pärast. Kui sinujaoks Andreaz VÕIMSUS tähendab pekki siis ma olen sinuga nõus. Olin tõesti võimas! Umbestäpselt 10kg VÕIMSAM kui 2007 aastal. Ja saa ükskord aru, et klassik ei saa välja näha samasugune nagu kulturist. Sinu jorisemised ja toorisemised hakkavad ära tüütama siin foorumis, ei meeldi sulle üks ega teine asi. (loe, sa ei saa aru, ei ole kompetentne) Ainuke teema mis sulle peale läheb on räigemachokoll, suursuuremülisuur, meesonainultseekesüldsemõeldaeioska. Nii nagu sina. Kui sa Andreaz nii kõvasti siin sõna võtad siis ole hea (sa ju kartmatu machomeessuurkoll kes midagi ei karda) ja pane esmalt foorumis ülesse enda VÕIMAS pilt ja siis näiteks galeriisse, prsooni alla seeria pilte oma ülimegavõimsast füüsisest. Kaldun aga arvama, et sinupuhul on tegu väikese koolipoisiga kes on arvuti taga ennast välja elab kuna koolikaaslased sind millekski-kellekski ei pea.

Aaaa, oi sorry, machokollid ju ei pane endast pilte üles, see on nagu rohkem ilusmeeste teema. Ja jah, ma täitsa unustasin, vabanda palun.

Aga jah, sina Andreaz oled jätnud sellise haige broilerjänese mulje siin foorumis kellele mitte miski ei meeldi. Oleks sa vahel ka midagi tarka ütleks siis võiks sa ju siin figureerida aga siiani pole ma küll avastanud, et mõni sinu 600-jast postitusest ka asjalik oleks. Aga mis sinuga ikka teha, ju peab olema fitness.ee foorum selleks stabilisaatoriks kes su pinged endasse võtab ja lahjendab. Muidu võib juhtuda, et lähed ka ühel kenal päeval kooli või tööle püstol taskus ja kukud kaaslaste peale oma machobroilerjänese hirme välja elama.

Ole ikka meiega kallis.... UPS, räige macho Andreaz. Tegelikult me armastame kõik sind siin foorumis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Hr. Kalmus

Tekkis lihtsalt üks küsimus, mis küll nende võistlustega ei seostu aga ikkagi. Kui vanalt Te hakkasite jõusaalis käima ja kui vanalt te esiest korda kulturismi võistlustele läksite?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Hr. Kalmus

Tekkis lihtsalt üks küsimus, mis küll nende võistlustega ei seostu aga ikkagi. Kui vanalt Te hakkasite jõusaalis käima ja kui vanalt te esiest korda kulturismi võistlustele läksite?

Kulturismiga hakkasin teadlikult tegelema 18 aastaselt. Kangi ja hantlitega treenisin aga juba alates 9 eluaastast kui läksin jalgrattatrenni. Sügisel, talvel ja varakevadel oli kangitrenn alati meie programmis. Võistlesin esimest korda kulturismis 1992 aastal Eesti meistrivõistlustel. Olin 21aastane. Sain võistleda veel juunioride klassis (siis oli juunior veel 21a. kaasaarvatud) Tulin juunioride raskemas kaalus hilisema 2x Eesti ABS. Meistri Jaanus Mummi järel teiseks. Raskemate katis oli tol korral üle 10-ne võistleja.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oioioi mis nüüd paha tuju või? ära üle pinguta. ei tõesti minu silmade läbi oli sul vanasti võimsam ja massiivsem keha, ei ole sind veel paksuna näind. kui ikka kõhulihas väljas siis pole miskit pekine. aga onju nii et nüüd võtsid mingi 10 kilo kaalu alla et olla klassik. ok aga mulle meeldis su endine vorm rohkem minuarust vanadel piltidel tunduvalt massiivsem.

Ma olen ka klassikuna piisavalt massiivne. Nagu näha siis suudab Eestis vaid üks kulturist minust parem olla. Kui mina olen klassik ja see üks on kulturist siis kuidas nimetada neid teisi kes võistlevad Eestis kulturismis? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega nüüd kui dopingu kontroll on siis vist jah kulturismis enam selliseid mehi ei võistle nagu vanasti oli. saan aru et klassikalises siis lihtsam esineda.

vanad ajad mulle meeldisid rohkem, mina enam eesti võistlusi vaatamas ei käi, sest enam ei ole selliseid üllatus mehi laval oodata..."et kes siis rohkem midagi pand on nigu"

Tule ikka, küll ma sind üllatada suudan, 20 aprill juba Viljandis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti Karikas 2001

post-2073-1200677055_thumb.jpg

Siinkohal kutsub Fitness.ee kõiki külastajaid, kellel on kodus vanu Eesti MV ja KV videosid, tooma need Fitness.ee kontorisse Telliskivi 51, et need Fitness Tv-sse üles panna. Video võib olla ka VHS kujul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegu see viimane video küll ei funka. Nii eilse kui tänase lingi alt tuleb ikka 98a. Eestikad. 2001 Karikat mis oli Pärnus ei ole kuskil???

Sorry, minu pidur, esialgu saab vaadata Karikavõistlust kui see Salvestada arvutisse. Katsun netis otse vaatamiseks õiged üles uploadida. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile korrastastasin oma videoarhiivi ja valisin välja erinevad kassettid, loodame õige pea üles panna:

EKV 1997

EKV 1999

EMV 2001

EMV 2002

Euroopa MV 2002

Maailmameistrivõistlused 1973

MM 1998

MM 1999

MM 2003

Kuldne Kastan 2005

Kiievi karikas 2004

Lisaks on olemas Olümpiad 1995,96,97,98,99 - kuid need on tõenäoliselt mujal ka saadavad ja parema kvaliteediga.

Lisaks on veel mõned vanemad teleesinemised mida teinud olen (toit, trenn, massaz)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks Oti vidoteegile oleks mul pakkuda 1993 a. Eestikad. 1994 aasta karikas, 96a.karikas. 2001 aasta NABBA MM kus Kalmus oli 5s. Mõni WFF-i videolõik peaks ka kusagil olema. Samuti mõned TV saated kus Kalmus on targutanud või rahvale udu silma ajanud. Et kui on huvi siis võin kunagi ka need Tallinna toimetada.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks Oti vidoteegile oleks mul pakkuda 1993 a. Eestikad. 1994 aasta karikas, 96a.karikas. 2001 aasta NABBA MM kus Kalmus oli 5s. Mõni WFF-i videolõik peaks ka kusagil olema. Samuti mõned TV saated kus Kalmus on targutanud või rahvale udu silma ajanud. Et kui on huvi siis võin kunagi ka need Tallinna toimetada.

On ka mõned treeningud esimestest aastatest kus kohalike karudega koos trenni teeme. Tuntuim neist on Tarmo Noop, kes juba mõnda aega on õllejumal A.Le Coq-is. Samuti on vidoes esimeseks võistluseks valmistumise lõppfaas kus harjutan vabakava. Aasta oli siis 92 ja tehtud on see 2 nädalat enne eestimeistrivõistlusi kui olin veel juunior.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×