Jump to content
isapoeg

Treening- ja toitumiskava

Recommended Posts

Täna hakkasin tellima treening- ja toitumiskava kuid oma üllatuseks avastasin et hindu on omajagu tõstetud, millal see veel juhtus? Viimati kui ma veel vaatasin, küsiti mõlema eest kokku 600kr.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna hakkasin tellima treening- ja toitumiskava kuid oma üllatuseks avastasin et hindu on omajagu tõstetud, millal see veel juhtus? Viimati kui ma veel vaatasin, küsiti mõlema eest kokku 600kr.

majandus. Kõik on kallim.. eks nemad pidasid ka õigemaks hindu tõsta B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna hakkasin tellima treening- ja toitumiskava kuid oma üllatuseks avastasin et hindu on omajagu tõstetud, millal see veel juhtus? Viimati kui ma veel vaatasin, küsiti mõlema eest kokku 600kr.

Diislihinna tõusu pärast ilmselt:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma just kaalun ka treening- ja toitumiskava tellimist. Kurat, 600 krooni eest ostaks kohe, aga 900 on liiga kirves :P

Ja selle 300.- pärast loobud ja pusid üksi edasi? Ära heda meelt, tahtsid tellida järelikult 600.- sul juba on, kogu juurde ja telli siis. Isiklikult garanteerin, et see oleks sel juhul 100% õigesse kohta läinud raha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult huvitav teemaarendus.

Mis on põhjustanud 50% hinnatõusu? Kas lihtsalt "teised ju tõstavad, me tõstame ka". Vaevalt et Kalmusel või Kiivikasel midagi muutunud on, et õigustada 50% hinnatõusu, niipalju kui mina aru saan, on nende töö täpselt sama hea nagu ta oli eelmine aasta. Inflatsioon oli 10%, aga kavade hindu tõstame 50%, millest see? Ahnus? Las lollid plekivad?

Ma ei taha tõesti trollida või kellegi kallal norida või iriseda, lihtsast arukast põhjendusest piisaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult huvitav teemaarendus.

Mis on põhjustanud 50% hinnatõusu? Kas lihtsalt "teised ju tõstavad, me tõstame ka". Vaevalt et Kalmusel või Kiivikasel midagi muutunud on, et õigustada 50% hinnatõusu, niipalju kui mina aru saan, on nende töö täpselt sama hea nagu ta oli eelmine aasta. Inflatsioon oli 10%, aga kavade hindu tõstame 50%, millest see? Ahnus? Las lollid plekivad?

Ma ei taha tõesti trollida või kellegi kallal norida või iriseda, lihtsast arukast põhjendusest piisaks.

See on nende vaba voli palju nad küsivad. Sama teenuse pakkujaid on veelgi, eks igaüks teeb oma valiku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkasin toitumiskava tellima, täitsin kõik hoolega ära, aga kui valmis sain ja maksta tahtsin, siis suunati mind tagasi esilehele järsku :P ... ja kõik läks kaduma

Proovi mõnda teist browserit ja/või luba oma internetilehtisejal küpsiseid (cookies) ning popupe. Garanteerin, et 999 juhul 1000'st peaks olema kõik tellimisega/täitmisega tekkivad probleemid olema lahendatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult huvitav teemaarendus.

Mis on põhjustanud 50% hinnatõusu? Kas lihtsalt "teised ju tõstavad, me tõstame ka". Vaevalt et Kalmusel või Kiivikasel midagi muutunud on, et õigustada 50% hinnatõusu, niipalju kui mina aru saan, on nende töö täpselt sama hea nagu ta oli eelmine aasta. Inflatsioon oli 10%, aga kavade hindu tõstame 50%, millest see? Ahnus? Las lollid plekivad?

Ma ei taha tõesti trollida või kellegi kallal norida või iriseda, lihtsast arukast põhjendusest piisaks.

Kõik hinnad tõusevad, palgad tõusevad, järelikult ka nende palgad :P Eks igaüks tahab hästi elada, 900 krooni pole ka liiga hirmus, sest see kulutus on sulle ikka üpris pikaks ajaks, kindlasti ka tulemuslik :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult huvitav teemaarendus.

Mis on põhjustanud 50% hinnatõusu? Kas lihtsalt "teised ju tõstavad, me tõstame ka". Vaevalt et Kalmusel või Kiivikasel midagi muutunud on, et õigustada 50% hinnatõusu, niipalju kui mina aru saan, on nende töö täpselt sama hea nagu ta oli eelmine aasta. Inflatsioon oli 10%, aga kavade hindu tõstame 50%, millest see? Ahnus? Las lollid plekivad?

Ma ei taha tõesti trollida või kellegi kallal norida või iriseda, lihtsast arukast põhjendusest piisaks.

Poes ju hinnad tõusevad , neil ka süüa vaja osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti ei ole 900 krooni toitumis- ja treeningkava eest sugugi suur summa. Aeg läheb, palgad tõusevad, hinnad tõusevad- loogiline ju. Võta kätte ja telli ära, hiljem tunned ainult heameelt, et raha õigesse kohta panid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küll oleks kasulik näha (kasvõi) ühe päeva väljavõtet toitumis- ja treeningkavast. Mõtisklen ka ise tellida, aga enne tahaks nö katsuda... Toodagu siinkohal näiteid erinevate parameetritega inimesed ühest päevast oma toitumis- ja treeningkavast, kui tundub võimalik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna tehtavad kavad on äärmiselt personaalsed, siis ei kujuta küll ette, kuidas saaks siin ära tuua ühe päeva näitlikku kava. Iga inimene on erinev, iga treenija kava on erinev.

ei taha maha teha, kuid tellinsin sõbraga ka, mina olen mesomorf ja plaan oli dieet, sõber on ektomorf ja plaan oli massikasvatus, saime identsed toitumiskavad <_< väga erinevad inimesed oleme

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult huvitav teemaarendus.

Mis on põhjustanud 50% hinnatõusu? Kas lihtsalt "teised ju tõstavad, me tõstame ka". Vaevalt et Kalmusel või Kiivikasel midagi muutunud on, et õigustada 50% hinnatõusu, niipalju kui mina aru saan, on nende töö täpselt sama hea nagu ta oli eelmine aasta. Inflatsioon oli 10%, aga kavade hindu tõstame 50%, millest see? Ahnus? Las lollid plekivad?

Ma ei taha tõesti trollida või kellegi kallal norida või iriseda, lihtsast arukast põhjendusest piisaks.

Jälgi vadakuvalgu hinnatõusu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei taha maha teha, kuid tellinsin sõbraga ka, mina olen mesomorf ja plaan oli dieet, sõber on ektomorf ja plaan oli massikasvatus, saime identsed toitumiskavad ;) väga erinevad inimesed oleme

:lol: Oleme kokku puutunud, aga ei taha pikemalt kommenteerida <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei taha maha teha, kuid tellinsin sõbraga ka, mina olen mesomorf ja plaan oli dieet, sõber on ektomorf ja plaan oli massikasvatus, saime identsed toitumiskavad <_< väga erinevad inimesed oleme

Nagu öeldud saavad kõik kava tellijad edaspidi kosulteerida treeneriga mail-i teel. Kui tõesti menüü ei peaks mingil põhjusel sobima siis vastavad küsimused saatke valitud treeneri aadressile. Miks mõlemad said identsed või praktiliselt identsed kavad: Põhjuseid võib olla mitmeid, kummagi lähtepunkt, treenitus. rasva% jne eesmärk. Sõnaga konsulteerige oma treeneriga kui asi ei peaks töötama. Kindel et saate abi.

Paljud kirjeldavad oma hetke toitumist väga pinnapealselt. Näiteks: hommikul võileivad, lõunaks koolitoit, õhtul mida ema kodus teeb. Kui inimene on nii seni toitunud siis pole ka suurt vahet kas oled ekto või meso, mõlema variandi puhul töötab suhteliselt lihtne tasakaalustatud menüü, seda esmalt, edaspidi saab alati teha vajalikke muutusi. HOIDGE OMA TREENERIGA ÜHENDUST!

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

klete aga sellest halba pole vist kui vahetada lihtsalt kellaaegu millal ühte või teist asja toitumiskavast tarbida eks ? et ma toitun pmst selle järgi aga lihtsalt ntx kui yks asi see kellaaeg ei sobi siis vahetada selle hilisemaga vms ?Kui juba küsimiseks läks siis küsin ära et miks on süsiveiskuid vaja vms ... ma preagu võtan rohkem valku ja söön vähe süsikaid aga neid söön ka ja peale kõva trenni (anaerobset) järgmine hommik on kaal umbes kilo langend... on see normaalne ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leian et toitumiskava kysimustikku v6iks taiendada, m6ne vaga olulise kysimusega!

ma leian ka et maailams peaks midagi muutma aga ei ütle, mida selle teadmisega peale hakata? äkki teed siis ettepaneku?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma leian ka et maailams peaks midagi muutma aga ei ütle, mida selle teadmisega peale hakata? äkki teed siis ettepaneku?

Oleks meeldiv, kui suudaksid oma sarkasmi vaos hoida! Muudatustest aga nii palju, et sysivesiku test v6iks ka sees olla, mina isiklikult ei koosta yhtegi kava ilma selle kysimusetta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks meeldiv, kui suudaksid oma sarkasmi vaos hoida! Muudatustest aga nii palju, et sysivesiku test v6iks ka sees olla, mina isiklikult ei koosta yhtegi kava ilma selle kysimusetta!

Insuliintundlikkus on oluline kriteerium t6esti. Eks nad tee katse-eksitus meetodiga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×