Jump to content
rait000

treeneri amet..

Recommended Posts

tahaks teada kus ja kuidas saab õppida jõusaali treeneriks ja personaaltreeneriks..mind hullult huvitab tegelt juba väiksest peale see värk..kasvõi õppida mingeid kursusi..kui kaua õpitakse seda asja..ise tegelen muidu kõvasti jõusaaliga ja kõva põhi õppimiseks peaks olemas olema..praegu on muidugi gümna käsil agasiis kui ära lõpetan tahaks nagu õppida seda värki..mulle meeldib teisi jõusaalis õpetada..tahaks mingi paberi ja taseme saada kätte..jagage kogemusi ja nõuandeid..ja üks asi veel et kui suur umbes on jõusaalitreeneri palk..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tahaks teada kus ja kuidas saab õppida jõusaali treeneriks ja personaaltreeneriks..mind hullult huvitab tegelt juba väiksest peale see värk..kasvõi õppida mingeid kursusi..kui kaua õpitakse seda asja..ise tegelen muidu kõvasti jõusaaliga ja kõva põhi õppimiseks peaks olemas olema..praegu on muidugi gümna käsil agasiis kui ära lõpetan tahaks nagu õppida seda värki..mulle meeldib teisi jõusaalis õpetada..tahaks mingi paberi ja taseme saada kätte..jagage kogemusi ja nõuandeid..ja üks asi veel et kui suur umbes on jõusaalitreeneri palk..

Ärme unusta et meie keeles kasutatakse suuri tähti lausete alguses...

Üldiselt hoia siin silmad-kõrvad lahti ja enamusest koolitustest on uudiste all ka juttu.

Parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui asjast miskit ikka tead-toitumine+trenn ja ka muud spordiasjad siis võid selle paberi teha ära nagu naksti. ja siis võid ka lisa astmeid teha, veel kõvem kui ülikoolis kehakultuuriteaduskonnas õpid.

aga noh iseasi kas sind keegi jõusaalis selle paberi pärast keegi kuulab ja tõsiselt võtab. mind näiteks küll 70 kilose kooliposi jutt ei huvitaks/veenaks(muidugi ma ei tea kui tõsinetõsiselt võetav mees sa oled). usun, et klient vajab jõusaalitreenerit kel vähemalt kümne aastane trennikogemus, siis hea kui on võistlustelt head tulemused ette näidata ja tuntud mees ja siis et kas teda kuulata/uskuda või mitte seda räägib mehe keha ja jõud...mõned vanad tegijad nigu kalmus, murumets jne. neid kuulad onju aga kes kuulab mõnda tundmatut poisikest kel pole miskeid tulemusi näha?!

enne treeni end kapiks! see paberi saamine on tühine asi sellekõrval! klienti ei huvita mitte su paber vaid enne kui oma teooriat ajad praktika, reaalsus! või siis mine peale keskkooli kehakultuuri õppima.

Muudetud kasutaja Flex250 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui asjast miskit ikka tead-toitumine+trenn ja ka muud spordiasjad siis võid selle paberi teha ära nagu naksti. ja siis võid ka lisa astmeid teha, veel kõvem kui ülikoolis kehakultuuriteaduskonnas õpid.

aga noh iseasi kas sind keegi jõusaalis selle paberi pärast keegi kuulab ja tõsiselt võtab. mind näiteks küll 70 kilose kooliposi jutt ei huvitaks/veenaks(muidugi ma ei tea kui tõsinetõsiselt võetav mees sa oled). usun, et klient vajab jõusaalitreenerit kel vähemalt kümne aastane trennikogemus, siis hea kui on võistlustelt head tulemused ette näidata ja tuntud mees ja siis et kas teda kuulata/uskuda või mitte seda räägib mehe keha ja jõud...mõned vanad tegijad nigu kalmus, murumets jne. neid kuulad onju aga kes kuulab mõnda tundmatut poisikest kel pole miskeid tulemusi näha?!

enne treeni end kapiks! see paberi saamine on tühine asi sellekõrval! klienti ei huvita mitte su paber vaid enne kui oma teooriat ajad praktika, reaalsus! või siis mine peale keskkooli kehakultuuri õppima.

Eks ta kipu nii olema jah :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene samm on eneseharimine läbi olemasoleva kirjanduse. Teine samm on see, et läbida 30 tundi üldaineid (neid korraldab Tartu Ülikool ja nendest oleme jooksvalt andnud ka teada meie lehel). Lisaks tuleb läbida erialast koolitust (seda korralda EKFL sellel sügisel on see jälle tulemas - info pannakse samuti varem üles), peale seda on sul võimalus teha ära treenerite 1 tase, esimene võimalus avaneb selleks selle aasta detsembris. Kõige selle kohta nagu ütlesin, tuleb jooksvalt uudiste rubriigis, nii et jälgige reklaami.

Treeneripaberit on tänapäeval vaja, veel aastake - paar ja ilma selleta läheb keeruliseks tööd saada. Töötasud on erinevad kõikudes 50 - 200 kroonini tund. Tipptreenerid teenivad rohkemgi (pean silmas neid, kes personaaltreeninguid teevad, seal võib tunnihinne olla ka 500.-). Hea treener tänapäeval nälga ei jää, kuid töö kipub rutiiniks minema, see on selle juures miinus (kui on võimalus edasijõudnutega tegeleda, siis on huvitavam).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huvi on mul suur..ja kes ütles et ma olen 70 kilone ja poisike..arendan ennast juba aastaid..ma paneks oma pildid üles kui fotokas oleks..mul haigus jõusaali vastu millest ma enam lahti ei saa..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvi on mul suur..ja kes ütles et ma olen 70 kilone ja poisike..arendan ennast juba aastaid..ma paneks oma pildid üles kui fotokas oleks..mul haigus jõusaali vastu millest ma enam lahti ei saa..

sa kirjutasid ju et gümna? sain aru et koolipoiss oled, päris noor siis alles. 16-17 või 18. suht loogiline oleks, et eriti massiivne nii noor ei saa olla...teine huviline oli veel ka arvatavasti koolipoiss. paras aeg asja õppida jah ja arendada end veel. muidu ega keegi nii noort treenerit tõsiselt võta, vanemad inimesed ei kuula sind kui sa veel eriline põkk just pole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jääb kinnitada ainult Oti sõnu, palk kõigub jah päris palju, olenedes klubist, piirkonnast jms. Ja kui ikka päevast päeva seda teed siis jah rutiin tekib, aga tuleb asju huvitavamaks teha, ka endale :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa kirjutasid ju et gümna? sain aru et koolipoiss oled, päris noor siis alles. 16-17 või 18. suht loogiline oleks, et eriti massiivne nii noor ei saa olla...teine huviline oli veel ka arvatavasti koolipoiss. paras aeg asja õppida jah ja arendada end veel. muidu ega keegi nii noort treenerit tõsiselt võta, vanemad inimesed ei kuula sind kui sa veel eriline põkk just pole

ma olen 19 aastane ja kaalun üle 130kg :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui asjast miskit ikka tead-toitumine+trenn ja ka muud spordiasjad siis võid selle paberi teha ära nagu naksti. ja siis võid ka lisa astmeid teha, veel kõvem kui ülikoolis kehakultuuriteaduskonnas õpid.

aga noh iseasi kas sind keegi jõusaalis selle paberi pärast keegi kuulab ja tõsiselt võtab. mind näiteks küll 70 kilose kooliposi jutt ei huvitaks/veenaks(muidugi ma ei tea kui tõsinetõsiselt võetav mees sa oled). usun, et klient vajab jõusaalitreenerit kel vähemalt kümne aastane trennikogemus, siis hea kui on võistlustelt head tulemused ette näidata ja tuntud mees ja siis et kas teda kuulata/uskuda või mitte seda räägib mehe keha ja jõud...mõned vanad tegijad nigu kalmus, murumets jne. neid kuulad onju aga kes kuulab mõnda tundmatut poisikest kel pole miskeid tulemusi näha?!

enne treeni end kapiks! see paberi saamine on tühine asi sellekõrval! klienti ei huvita mitte su paber vaid enne kui oma teooriat ajad praktika, reaalsus! või siis mine peale keskkooli kehakultuuri õppima.

Neid 10 aastat treeninud "tarkpäid" võib iga päev saalis näha, aga fakt on see, et suurem osa neist ei tea tegelikult midagi. Nad arvavad, et teavad palju, sest neil on pikk treeningstaaž. Kõige kurvem ongi, et pahatihti ei kuula nad enam ka neid, kes tegelikult asjast jagavad, kuid jäävad neile staaži poolest alla.

Kõik algab ennekõike ikkagi enese harimisest. Loe kõike, mis sellest valdkonnast kätte satub ning kui vähegi loogilist mõtlemist on, suudad BS-i korralikust jutust välja selekteerida. Telli võõrkeelset kirjandust lisaks, sest eesti keelede paraku palju head materjali tõlgitud pole. See kõik nõuab aega ja raha, aga kui asjast huvitatud ollakse, siis andke minna.

Otil on õigus. Nn jõusaaliteeneri töö, mis tähendab, et pead kindlatel kellaaegadel saalis passima ja hädalisi aitama, imeb päris kõvasti. Personaaltreeningud on teine asi. Kusagilt peab aga alustama ning kogemuste omandamiseks on selleks esialgu jõusaalitreeneri amet.

Jõudu tööle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×