Jump to content
Hehhee

Supi dieet

Recommended Posts

Natuke rumal küsimus vist, aga mis te arvate, kuidas mõjub organismile, kui teha näiteks 1 nädal supidieeti. Näiteks iga päev einev supp.. et kapsasupp, hernesupp jne. Või milline supp oleks kõige parem/kasulikum? Mis selle dieedi tulemus võiks olla.. mõjub/ei mõju kehakaalule?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasuguste nädalaste dieetide kindel tulemus on see, et need EI MÕJU! Sa võid ju korraks midagi alla võtta, aga pärast sööd endistviisi edasi ja kõik supiga kaotatu tuleb tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõus Heheega, igasugused äärmuslikud dieedid ei mõju. Pärast on sul jube isu kõikse hea ja parema järele ja kaotatud kilod tulevad tagasi.

Ikka tasakaalustaud toitumine ja regulaarne treening aitavad kaalu alandada ja hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi keetsin korterinaabrile suure anumaga kapsasuppi ... lürpis seda maitsetut leent terve päeva ... kuna chillit tuli ka sisse panna, siis vaesekesel suu õhetas ja süda läikis :D Pidas teine paar päeva vastu, siis tuli jube sproti isu peale :D

Minu arust oli täitsa totter vaatepilt ...

(No miks 166cm pikk ja 50kg kaaluv tüdruk dieeti pidas, seda ärge küsige enam minu käest :P )

Kuid kõik supidieedid ei pea äärmusliku olema ... suppi võib teha ju erinevaid :D

Ja kui kellelegi tõesti supp nii kohutavalt maitseb, siis miks mitte.

Ma küll ei tea, mismoodi maitseb kodujuustu-tomati-kurgisupp :) aga kanafilee-riisi-brocoli-sibulasupp on väga hea ja ema poolt keedetud piima-juurviljasuppi võin ma lausa mitu portsu süüa, frikadellisupist rääkimata.

Hommkune kaerahelbepudru võib samuti teha vedela nagu supi ... vanad inimesed kutsuvad seda kördiks.

Hernesupp on kindlasti kõige toitvam siis kui puulusikas selle sees püsti püsib :P

Piima-kiruubisupp oli väiksena üks mu lemmikutest - meeldis see kõige rohkem kui sinna keedumuna sisse tükeldasin ... ühesõnaga: piima-kruubi-munasupp ;)

Ja magustoiduks võib rosinasuppi võtta ... mina nimetan seda küll keerulisema nimega kiselliks, aga vanad Eestlased ....

Polegi ammu suppi söönud :P

Niipalju siis supiteadusest ... mõnusat tasakaalustatud supidieeti kõigile :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi keetsin korterinaabrile suure anumaga kapsasuppi ... lürpis seda maitsetut leent terve päeva ... kuna chillit tuli ka sisse panna, siis vaesekesel suu õhetas ja süda läikis :D Pidas teine paar päeva vastu, siis tuli jube sproti isu peale :D

Minu arust oli täitsa totter vaatepilt ...

(No miks 166cm pikk ja 50kg kaaluv tüdruk dieeti pidas, seda ärge küsige enam minu käest :P )

Kuid kõik supidieedid ei pea äärmusliku olema ... suppi võib teha ju erinevaid :D

Ja kui kellelegi tõesti supp nii kohutavalt maitseb, siis miks mitte.

Ma küll ei tea, mismoodi maitseb kodujuustu-tomati-kurgisupp :) aga kanafilee-riisi-brocoli-sibulasupp on väga hea ja ema poolt keedetud piima-juurviljasuppi võin ma lausa mitu portsu süüa, frikadellisupist rääkimata.

Hommkune kaerahelbepudru võib samuti teha vedela nagu supi ... vanad inimesed kutsuvad seda kördiks.

Hernesupp on kindlasti kõige toitvam siis kui puulusikas selle sees püsti püsib :P

Piima-kiruubisupp oli väiksena üks mu lemmikutest - meeldis see kõige rohkem kui sinna keedumuna sisse tükeldasin ... ühesõnaga: piima-kruubi-munasupp ;)

Ja magustoiduks võib rosinasuppi võtta ... mina nimetan seda küll keerulisema nimega kiselliks, aga vanad Eestlased ....

Polegi ammu suppi söönud :P

Niipalju siis supiteadusest ... mõnusat tasakaalustatud supidieeti kõigile :P

ja lisaks veel lõhesupp rõõsa koorega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×