Jump to content
P-A-U-L

MP-KOLME MEES.

Recommended Posts

Täna juhtus siis jõusaalis selline lugu, et üks mp3-me mees ajas tõsiselt närvi. Oli selja päev, ning vana oli täpselt seal kogu aeg ees, kuhu mina tahtsin minna. Teha saab ju ka vahetusega kordamööda, mis ongi normaalne, kuid täna see ei õnnestunud:( peale iga seeria lõppu kukkus vana veel trenazööril istudes uut ja paremat lugu otsima! Mingi respekt peaks ka teiste vastu olema, kes saalis viibivad, arvan mina. Ütlesin siis vanale lõpuks, et kui tahad muusikat kuulata, siis mine diskole, ära raiska oma ja minu aega! Eriti ma ei mõista veel seda, et saalis mängib niikuinii hea muusika, ning minu arvates minnakse jõusaali ikka rauda rassima ja pingutama, mitte mp3-ga kuulama. Pobises siis vana midagi ja läks teise pingi juurde, vähemalt mind ei seganud ja näppis oma pleierit pidevalt. Vot selline lugu siis. Mul pole midagi selle vastu, kui keegi jooksurajal või velo peal mussi kuulab, kuulan isegi rullidega või rattaga sõitmas käies, aga mingid juhtmed pea ümber näit. plokki tõmmata(juhtmed pidevalt segavad ja jäävad ette) tundub minu jaoks mitte just eriliselt tõsise trennina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna juhtus siis jõusaalis selline lugu, et üks mp3-me mees ajas tõsiselt närvi. Oli selja päev, ning vana oli täpselt seal kogu aeg ees, kuhu mina tahtsin minna. Teha saab ju ka vahetusega kordamööda, mis ongi normaalne, kuid täna see ei õnnestunud:( peale iga seeria lõppu kukkus vana veel trenazööril istudes uut ja paremat lugu otsima! Mingi respekt peaks ka teiste vastu olema, kes saalis viibivad, arvan mina. Ütlesin siis vanale lõpuks, et kui tahad muusikat kuulata, siis mine diskole, ära raiska oma ja minu aega! Eriti ma ei mõista veel seda, et saalis mängib niikuinii hea muusika, ning minu arvates minnakse jõusaali ikka rauda rassima ja pingutama, mitte mp3-ga kuulama. Pobises siis vana midagi ja läks teise pingi juurde, vähemalt mind ei seganud ja näppis oma pleierit pidevalt. Vot selline lugu siis. Mul pole midagi selle vastu, kui keegi jooksurajal või velo peal mussi kuulab, kuulan isegi rullidega või rattaga sõitmas käies, aga mingid juhtmed pea ümber näit. plokki tõmmata(juhtmed pidevalt segavad ja jäävad ette) tundub minu jaoks mitte just eriliselt tõsise trennina.

Vanal oli õiget rütmi vaja :D las laps teeb mis laps tahab ....................., et ei nuta :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui juhtmed seljatagant panna, siis küll ette ei jää

ja isiklikult, mõnikord tuleb saalis ikka eriti jura muusikat, niiet kohe kuidagi ei saa oma pleierita

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna juhtus siis jõusaalis selline lugu, et üks mp3-me mees ajas tõsiselt närvi. Oli selja päev, ning vana oli täpselt seal kogu aeg ees, kuhu mina tahtsin minna. Teha saab ju ka vahetusega kordamööda, mis ongi normaalne, kuid täna see ei õnnestunud:( peale iga seeria lõppu kukkus vana veel trenazööril istudes uut ja paremat lugu otsima! Mingi respekt peaks ka teiste vastu olema, kes saalis viibivad, arvan mina. Ütlesin siis vanale lõpuks, et kui tahad muusikat kuulata, siis mine diskole, ära raiska oma ja minu aega! Eriti ma ei mõista veel seda, et saalis mängib niikuinii hea muusika, ning minu arvates minnakse jõusaali ikka rauda rassima ja pingutama, mitte mp3-ga kuulama. Pobises siis vana midagi ja läks teise pingi juurde, vähemalt mind ei seganud ja näppis oma pleierit pidevalt. Vot selline lugu siis. Mul pole midagi selle vastu, kui keegi jooksurajal või velo peal mussi kuulab, kuulan isegi rullidega või rattaga sõitmas käies, aga mingid juhtmed pea ümber näit. plokki tõmmata(juhtmed pidevalt segavad ja jäävad ette) tundub minu jaoks mitte just eriliselt tõsise trennina.

Ja mis meie teha saame, kui ongi mingi selline vana ? Poetame paar pisarat ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina küll ei pane trennis tähele, mis jama sealt raadiost kostab. Miski plärab ja las olla. Hullem on, kui päris vaikus ja keset vaikust meeste karjed suurte raskuste all :rolleyes: Kuigi vaevalt, et ka see mind häiriks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pean teemaalgataja sönu öigeks,et vihale ajab küll,aga kuidas inimesele seda viisakalt öelda on teine asi. kui jah aru ei saa, ju siis peab jöusaali peremehega rääkima,et puhatakse mujal. suur probleem on mobiiltelefon. colemani rövedad karjatused saalis on palju meeldivamad kui mingi beibe imal jutt moblasse. asi selles,et kui keegi su treeningu sellise suhtumisega ära rikub ,kas tegemist on jöusaaliga? raske on jöusaali omaniku nahas olla aga teatud isikutel sinna asja ei ole ikka,kui isegi pärast märkuse tegemist häiritakse teisi kodanikke. varsti tullakse mingi kuradi kaasaskantava telekaga ka jöusaali?!mina ju ei tule mingi laste körinatega sinna saali ja seeriate vahel panen vahepalaks möne etenduse. olge viisakad,ärge mängige saalis klouni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu jaoks hea muusika ei pruugi olla teiste jaoks. Paljud kuulavad mingit karjumist või träna tavaliselt, mulle ei meeldi, aga kannatan ära. Eks peaks ka mp3-ga minema, juhtmed küll kuidagi ei sega. Tegelikult oli su probleem ju, et keegi istus trenasööril ees, mitte mp3 mängija polnud süüdi. Seda varemgi juhtunud, et inimene ei viitsi püsti tõusta, kui tal mõni seeria veel teha ja puhkab seal samas. Ütle, et tahad ka teha ja asi korras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu jaoks hea muusika ei pruugi olla teiste jaoks. Paljud kuulavad mingit karjumist või träna tavaliselt, mulle ei meeldi, aga kannatan ära. Eks peaks ka mp3-ga minema, juhtmed küll kuidagi ei sega. Tegelikult oli su probleem ju, et keegi istus trenasööril ees, mitte mp3 mängija polnud süüdi. Seda varemgi juhtunud, et inimene ei viitsi püsti tõusta, kui tal mõni seeria veel teha ja puhkab seal samas. Ütle, et tahad ka teha ja asi korras.

siiski oli minu meelest probleemiks see, et see tegelane peale seeria lõppu ei puhand vaid otsis oma mp3 mängijalt meelepärast lugu seal trenasööril.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise ka istun tihti trenažööril ja puhkan, ei tunne erilist vajadust püsti tõusta(va juhul, kui ma just venitama ei lähe). Kui teine inimene tahab minu puhkepausi ajal harjutust sooritada, siis ma eeldan, et ta küsib- või vähemalt nii see on alati olnud.

Ja kui mul oleks mp3 saalis kaasas, siis ma otsiksin samuti uusi lugusid ning samal ajal puhkan trenažööril.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×