Jump to content
MEE

Treenerid vastavad VIII

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Küsimus: olen sunnitud teile taas kirjutama, kuna oma eelnevatele „muredele“ olen head abi saanud. Õigupoolest on mul kaks küsimust. Kas te võiksite anda mulle detailse kirjelduse, kuidas sooritada surumisi rööbaspuudel – rõhuga rohkem rinnalihasele ja rõhuga rohkem triitsepsile. Olen aru saanud, et suurendamaks aktsenti ühele või teisele neist lihastest, on ka soorituses väikesed erinevused? Suured tänud vastuse eest juba ette.

On hea meel, et oleme saanud sulle varemgi abiks olla ja alati tuleb küsida, kui midagi selgusetu. Surumine rööbaspuudel on populaarne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma küll mõtlesin ja fantaseerisin aga pean tunnistma oma rumalust selle koha pealt. Lugesin seda artiklit ja ühte harjutust ma ei suutnud silme ette manada. Milline on surumine kettidega?

Mõni teadjam mees võiks seda paari lausega iseloomustada :D

Post Scriptum! ise kasutan ka AINULT vabu raskusi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm... väga huvitav. Ma mõtlen, et huvitav miks nad just panevad nö rippuvat raskust juurde mitte ei lisa kettaid. kas rõhuasetus on siis tõesti nii erinev v.. või on asi hoopis selles, et ketid lisavad stabiliseerimsie vajadust (kõikumine) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei seal on point selles et see raske kett vedeleb alguses maas eks smõttes, et osad lülid on maas... ja kui sa üles surud, siis on rohkem ketti maast lahti. Seega raskus muutub läbi korduse - all kõige kergem ja üleval kõige raskem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma vaatasin pildi pealt, seal oli nagu ketid nö kogumine, ehk seotult. Siis ma saaks aru jah, et sa tõstad kõrgusega ühe enam ketti ka.. mhmh.. huvitav, peaks proovima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt saaks teha ka nö. astmetega, et algul kui suruma hakkad, tõstad 70 kg raskust, siis kusagil poole peal lisandub üks osa ketipuntrast e. näit. 10 kg ja siis, et päris üles saada, siis vahetult enne lõppu tuleb veel 10 kg juurde vms.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmm... väga huvitav. Ma mõtlen, et huvitav miks nad just panevad nö rippuvat raskust juurde mitte ei lisa kettaid. kas rõhuasetus on siis tõesti nii erinev v.. või on asi hoopis selles, et ketid lisavad stabiliseerimsie vajadust (kõikumine) ?

Asja mõte oli vist selles, et treenida eraldi surumise ülemist faasi. Kui surutakse särgiga, siis särk pidavat aitama kõige rohkem alumises faasis. Kettidega treenitaksegi kätte lukku lükkamist surumisliigutuse ülemises osas, alumises osas toetuvad ketid maha ja mida ülespoole lükkad, seda raskemaks läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui hakkaks tegema kõikki harjutusi,millel on kulminatsioon alguses,kettidega?Saaks kogu liigutuse osas pinget "nautida" :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh neid kasutataksegi mujal ka, nt harjutustel nagu kükk, jõutõmme, ettekallutused kang turjal, koljupurustaja, seistes surumine jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×