Jump to content
wokie

Ujumine & rasvapõletus

Recommended Posts

Kuskil teemas lugesin, et ujumine pole rasvapõletuseks effektiivne, vaid teeb pigem tugevamaks ja on liigestele hea. Aga kui enne trenni juua fat-burnerit ning teha HIIT-i basseinis - 50m kiirendus-50 rahulikult, kas ikka rasvapõletamist (eriti) ei toimu?

Muudetud kasutaja wokie poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan et jutt käib sellest külmas vees ujumise teooriast, mis pidavat rasva salvestama?

mina isiklikult arvan, et kõik mis võtab võhmale, põletab ka rasva. olen väga pikka aega ainult ujumist teinud ja ei ütleks et ma sellest rasva läksin, ikka rohkem vormi

tõestagu keegi vastupidist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole ka see külmas vees ujumine midagi nii hullu,kui toitumine paigas on ,egas sellest rasva pole keegi läinud.Külmas vees vajab keha oma temperatuuri hoidmiseks kaloreid,seega võib ta hoopis rasva põletada,mitte juurde tuua.Ise tegelen väga tihti külmas vees ujumisega ja tasub mainida,et hoopis lihased reljeefsemaks,mitte vastupidi.Veest välja tulles on keres väga mõnus tunne ja lihased on peale veest välja tulemist ka suuremad,aga seda ainult korraks :ph34r:;)

Kui ma miskit valesti ütlesin(õigemini kirjutasin),siis parandage.

Siin ka väike tõestus http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2691

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan et jutt käib sellest külmas vees ujumise teooriast, mis pidavat rasva salvestama?

mina isiklikult arvan, et kõik mis võtab võhmale, põletab ka rasva. olen väga pikka aega ainult ujumist teinud ja ei ütleks et ma sellest rasva läksin, ikka rohkem vormi

tõestagu keegi vastupidist

hmmm ...

mu sõber - ta kõva suusataja - raiub nagu rauda,et korralik seks on vä-ä-ga hea rasvapõletaja ...,no nagu 10km metsajooksu ...

Kui siin nüüd kommentaare lugeda,siis paistab ,et tema seisukohal hulgem toetajaid, :ph34r:

Äkki keegi targem töötaks mingi vastava treeningmetoodika välja ; huviliste puudust ilmselt ei ole ..., ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seks ei ole midagi nii hea rasvapõletaja nagu arvad. Jooksmine kiirusel 10km/h kulutab 6 korda rohkem kaloreid kui seks. Aga noh, vähemalt saab sellega kaasa parema enesetunde kui jooksmisega :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seks ei ole midagi nii hea rasvapõletaja nagu arvad. Jooksmine kiirusel 10km/h kulutab 6 korda rohkem kaloreid kui seks. Aga noh, vähemalt saab sellega kaasa parema enesetunde kui jooksmisega ;)

Mina ei arvanud midagi,ma tsiteerisin - kahjuks puuduvad mul selleteemaliseks arvamiseks piisavad teadmised, :ph34r:

Aga oleks ju tore,kui taoline rasvapõletusviis - kui ta ikka eksisteerib - saaks teaduslik-metoodilise aluse, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei arvanud midagi,ma tsiteerisin - kahjuks puuduvad mul selleteemaliseks arvamiseks piisavad teadmised, ;)

Aga oleks ju tore,kui taoline rasvapõletusviis - kui ta ikka eksisteerib - saaks teaduslik-metoodilise aluse, :P

Kui ma noor olin, puudusid mul teadmised, aga oli võhma, :ph34r: nüüd on mul teadmised, aga ei ole võhma. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×