Jump to content
shreku

Massitsükkli kütus

Recommended Posts

Tere. Olen 19a., 180cm pikk ja kaalun 78kg. Seljataga nüüdseks siis rasvapõletus ja algamas ülejärgmine nädal massitsükkel. Koostasin endale toitumiskava ja sooviks, et teadjamad selle üle vaataks ja seda viitsimise korral ka kommenteeriks.

Jõusaalis kasuatn 3 spliti ja aeroobset teen 2-3x nädalas. Ühel päeval ka eraldi järjest 60min. 120-160 lööki pulsiga.

Kehakaalu säilitamiseks kulub mul u. 3000kcal, kuid massi ajal otsutasin kasutada u. 3200kcal plaani. Ei taha väga palju üle süüa, sest minu kehatüübile see ei sobi(järgi proovitud). Seda plaani järgiks kõigil nädalapäevadel, kuid kui tuleb selline hetk, et sööks "rämpsu", siis ka seda teen, kuid mitte rohkem 1x nädalas või isegi kuus(suhteliselt erand juhtum üldse minu puhul).

Siin siis toitumiskava:

u. 8:00 1) 100g kaerahelbeid+100g täisteraleiba+50g juustu+15g linaseseemneõli+kohv

Kokku u. 817kcal, valke 13,4g, süsivesikuid 98,2g ja rasvu 35g.

u. 11:00 2) 100g riisi+ 3M suurus muna+15g linaseseemneõli+kroom+Mg+Ca+Zn

Kokku u. 717kcal, valke 21g, süsivesikuid 73g ja rasvu 33g.

u. 13:00 3)enne trenni šheik u. 84kcal, valke 15,3g, süsivesikuid 1,2g ja rasvu 1,2g.

u. 15:00 4)peale trenni šheik u. 235kcal, valke 23g, süsivesikuid 34g ja rasvu 1g.

peale trenni u. 16:00 5) 100g riisi+150g Viru Sinki+1M suurus muna

Kokku u. 566kcal, valke 32g, süsivesikuid 78g ja rasvu 11,9g.

u. 18:00 6) 200g maitsestamata jogurdit+150g Viru Sinki+200g brokolit

Kokku u. 341kcal, valke 32g, süsivesikuid 23g ja rasvu 9,5g

u. 21:00 7)200g lahjat kohupiima+1 tomat+15g linaseseemneõli+C-vitamiin+Ca+Mg+Zn

Kokku u. 328kcal, valke 32g, süsivesikuid 8g ja rasvu 15g.

*Sojakaste riisile ja mujale maitse järgi.

*vett ei ole märgitud

Kõiges kokku u. 3200kcal, valke 168(2,2g/kg), süsivesikuid 315g(4g/kg) ja rasvu 107g(1,4g/kg)

Kui pean vajalikuks, siis söön ka öösel 3 ajal 100g rasvatut kodujuustu, kuid see vist ei anna erilist effekti, sest ei ole elukutseline bodybuilder.

Ootan siis nii pos., kui ka neg. kriitikat. Kui näete midagi, mida saaks oluliselt täiustada, siis andke nõu.

Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvamus on selline, et see lisa 200k/cal-it päevas on küll napp. Peaksid suurendama natuke ka valkuda osa ja oluliselt süsivesikuid, rasvadega on ok. Kuid süsivesikuid ei ole vaja igapäev rohkem saada, nendega võiksid mängida, vastavalt siis enesetundele ja trennis saadud koormusele.

400-450g süsivesikuid päevas ei tohiks sulle liiga küll teha aga jah seda kindlasti mitte igapäev.

Kui valid enamasti aeglaselt imenduvad süsivesikud nagu riis, tatar, vähemal määral teraleib ja sööd lõviosa sellest päeva esimesel poolel ei lähe sa pekki kindlasti mitte. Eeldades muidugi, et sa treenid pealelõunasel ajal. Juhul kui treenid hommikul peaks olema süsivesikute ööpäevane jaotus natuke teine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×