Jump to content
markoow

proteiini kõht

Recommended Posts

Kaks kuud whey valgupulbrit tarbinud. Trenni teen 2 x nädalas. Lihas kasvab, toitun nagu varemgi aga koos lihastega kasvab ka kõht ... ja mitte vähe. Normaalne? Mis lahendus oleks, aeroobne trenn?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaks kuud whey valgupulbrit tarbinud. Trenni teen 2 x nädalas. Lihas kasvab, toitun nagu varemgi aga koos lihastega kasvab ka kõht ... ja mitte vähe. Normaalne? Mis lahendus oleks, aeroobne trenn?

toitumine ümber mõelda, aeroobset lisada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõhtu peab tihedamini treenima ;)

Igasugune kõhu ettetuleku teema on seotud ainult ja ainult vale toitumisega ning sellel pole ühegi algaja/harrastaja jaoks midagi pistmist kõhulihaste vähese treeenimise või ületreenimisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igasugune kõhu ettetuleku teema on seotud ainult ja ainult vale toitumisega ning sellel pole ühegi algaja/harrastaja jaoks midagi pistmist kõhulihaste vähese treeenimise või ületreenimisega.

Enemy juba mainis toitumist ja minu arust toitumine sõltub ka treeningust..

Tahtsin lisada,et kõhulihased on vastupidavamad,kui enamik teised lihased ning neid tuleks treenida rohkem ja pikemate seeriatega..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enemy juba mainis toitumist ja minu arust toitumine sõltub ka treeningust..

Tahtsin lisada,et kõhulihased on vastupidavamad,kui enamik teised lihased ning neid tuleks treenida rohkem ja pikemate seeriatega..

vale!

Kõht on nagu iga teinegi lihas, mis vajab puhkust. Aga selles on õigus et tuleks treenida pikemate seeriatega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas sa õlut jood??

kui küsimusele vastasid jaatavalt, siis proteiin ja õlu ei käi kokku. Tekitab organismis keemilise reaktsiooni ja hopsti, kõht tuleb mühisedes..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas sa õlut jood??

kui küsimusele vastasid jaatavalt, siis proteiin ja õlu ei käi kokku. Tekitab organismis keemilise reaktsiooni ja hopsti, kõht tuleb mühisedes..

oeh elu on karm :) aitäh et teatasid sellest, peab õlu sootuks ära unustama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas sa õlut jood??

kui küsimusele vastasid jaatavalt, siis proteiin ja õlu ei käi kokku. Tekitab organismis keemilise reaktsiooni ja hopsti, kõht tuleb mühisedes..

irwwww... ära jama Liinu :) ainuke asi mis sellega juhtub on gaasid, see ka kõik. Muidu pole midagi paha kui kokku segada, süsikad, B vitamiin ja valk.. ära aja noori segadusse! Ise joon ka õlut ja pole mul midagi viga, Kalmusest rääkimata, kes on paadunud õllearmastaja (tuginedes tema postitustele mis puudutab õllejoomist)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A mis arvate sellest kui treenida kõhtu,nagu kõkki teisi lihaseid-teha neile 6-10 kordust,4 seeeriat,3 harjutust ja alati lõpetada suutlikuse piiiri lähedal,st. võtta raskus enda kehale veel juurde?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaat matti, vend vähk kunagi kribas pikalt laialt oma kõhulihaste trennist. teema teeb näiteks iga trenn (kui polnud mitte suisa iga päev) ja minu mäletamist mööda oli ta arvamusel, et üle 150 kontsentreeritud korduse ei ole mõtet teha. Samas kulturistid kribavad, et aitab 2-3 korda näalas.... ise teen ka iga trenn.

Sõltub ennekõike mis eesmärk on- kas lihtsalt 6 pack või vastupidavus. Tee see endale selgeks ja edasi on juba suuna valik :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi on slles,et minul isikulikult pole vaja ,et kõht oleks esteetiliselt ilus vaadata,vadi pigem see,et ta moodutaks mul tugeva kaitsva lihaskorsetti koos seljalihastega,selleks on aga vaja mul treenida kõhulihaste MASSI,et oleks ikka mis selja fikseerib.Pealegi pole mul antud suurt rasvaprotsenti,seega ma väga ei muretse,et kõht rasva läheks,noh,natuke on peal aga see pole midagi hullu,ongi hea,hoiab sooja :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ma ei julgeks väita, et mul massiivne kõhulihas on, pigem ta on "treenitud" :) ST meil MMA-s on vaja, et BJJ-ga tegeledes (lukumaadlus) oleks tugevad ja vastupidavad kõhulihased, et piisavalt oma keha valitseda suudaks teatud võtetel..

no kui muret pole ja massi tahad siis võta ketas 15-25kg ja kuku uhama 6-10 kordust ja 3-4 seeriat :lol: (täiesti individuaalne IMHO) peasi, et tunnetad,et lihas saab koormust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaks kuud whey valgupulbrit tarbinud. Trenni teen 2 x nädalas. Lihas kasvab, toitun nagu varemgi aga koos lihastega kasvab ka kõht ... ja mitte vähe. Normaalne? Mis lahendus oleks, aeroobne trenn?

Kui sa tarbid Whey toodet, siis selle jaoks on ka oma kindel aeroobne trenn, ja seda näed siit:

Teiste toidulisandite puhul tuleb teha teistsugust aeroobset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikud kogemused näitavad, et suurem valgutarbimine paneb mõnel seedimise seisma. Nii et kui ikka paar nädalat soolikad läbi ei käi, siis venib kõht ka korralikult välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isiklikud kogemused näitavad, et suurem valgutarbimine paneb mõnel seedimise seisma. Nii et kui ikka paar nädalat soolikad läbi ei käi, siis venib kõht ka korralikult välja.

Suurema valgutarbimisega tuleb juua ka rohkem vett, et valgud saaksid normaalselt funktsioneerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kui muret pole ja massi tahad siis võta ketas 15-25kg ja kuku uhama 6-10 kordust ja 3-4 seeriat :D (täiesti individuaalne IMHO) peasi, et tunnetad,et lihas saab koormust :)

Kui ta pole enne lisaraskustega üldse teinud ja võtab kohe rinna peale 15...25 kg ketta, siis tal varsti tekib seljaga mure.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kui muret pole ja massi tahad siis võta ketas 15-25kg ja kuku uhama 6-10 kordust ja 3-4 seeriat :D (täiesti individuaalne IMHO) peasi, et tunnetad,et lihas saab koormust :)

Kui ta pole enne lisaraskustega üldse teinud ja võtab kohe rinna peale 15...25 kg ketta, siis tal varsti tekib seljaga mure.

oleneb mis harjutust teha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×