Jump to content
T

lihaste arengu kiirus?

Recommended Posts

Kui kiiresti peaksid lihased näiteks 18 aastasel 2 aastat asjaga tegelenud tegelasel arenema, et asi oleks nö õige. kas näiteks kuus 0,6 cm biitsepsile lisaks ja 3 kg lihasmassi on vähe või on see normaalne. Kui kiiresti siinne rahvas areneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on super, kui muidugi steroididest puhas poiss oled. Aga võid kindel olla, et selline areng kaua niimoodi ei jätku. Kui jätkuks, siis teexid mõne aasta pärast otile tuule alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei kujuta ettegi, et lihast võiks nii kiiresti juurde tulla ja sa küsid kas on äkki liiga vähe ma tahaks teada, mida sa mees sööd, et nii kiiresti arened ja palju sul õlavarre ümbermõõt on juba. Ise olen ka 18a ja õlavars on enne treeningut 38,5cm peale trenni aga 39,5cm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma nii puhtalt huvi pärast küsin, et kuidas see võimalik on, et pärast kahte aastat ikka veel 3 kilo kuus juurde tuleb? Lihtne aritmeetika annaks siis 36 kilo aastas, ehk 72 kilo nende kahe aasta jooksul.

Kas alguses üldse arengut ei olnud ja alles nüüd hakkas tulema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

steroididest olen puhas. esimesel aastal ei teadnud ma täpselt mis see bodybuilding õieti on. vehkisin niisama hantlitega. õiget trenni olen teinud ligi aasta. õlavars teeb 40 ära. pumpamata muidugi. põhjus miks ma küsin on selles, et ma tahaks võistlema minna. ja ikka tegija olla mitte lolli mängida. kehakaal 85 pikkus 186.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuule ära võistlustele küll mine enne 5 aastat tõsist tööd kui just nalja ei taha teha

ja üldse 186 pikkusena on üsna lootusetu atleedis midagi saavutada võistlustel...vaata kalmust kui kaua ta vehkinud on ja nüüd lõpuks ikka mingi mr.fitnessiks hakanud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Kuidas nii? Scwarz oli ka 186 ja jõudis vist juba 4 aastaga esimese tiitlini. See lihtsalt üks näide sellest, et asi võib ju suht individuaalne olla.

"ja üldse 186 pikkusena on üsna lootusetu atleedis midagi saavutada võistlustel...vaata kalmust kui kaua ta vehkinud on ja nüüd lõpuks ikka mingi mr.fitnessiks hakanud..."

mis mõttes "atleedis" midagi saavutada? Ega kulturism ja fitness nüüd nii erinevad ka pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja siis ma tahtsin veel küsida, et kas siinsest rahvast keegi võistlemas on käinud. oleks vaja konsultatsiooni

****************************

Ott vist paar korda on käinud...

ja kuna sa kuulud ju veel juunioride klassi, siis , miks mitte... kui esikohta ei tulegi, siis kogemusi

saad ikka, mis on ka kulturismis väga tähtsal kohal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on swarza treeningutest enne tema viimast Mr. Olympia võistlusi dokumentaalfilm. Lausa uskumatu, et ta ainult 186 pikk on. teiste päkkapikkude kõrval tundub ta filmis lausa hiiglasena. Ning Loula Ferlingo või midagi sellist oli ju veel pikem.

ma pole küll mingi ütleja aga arvan siiski, et 186 pikkus pole mitte mingil määral takistuseks.

ega pikkus arengu kiirust mõjuta. Kalmuse on ennast ise treeninud ja kogemuste puudumise tõttu päris kaua tühja vehkinud. Õige tee leidmine on tal lihtsalt sitaks kaua aega võtnud.

Kui Kalmus juba jutuks tuli - palju tal biits võiks olla. Otil mingi 47 vist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×