Jump to content
XxMxX

Kätekõverdused....

Recommended Posts

Mõtled ikka, et peale igat seeriat 1 min vahet? Kui peale igat kordust, siis veniks asi natuke pikaks. :)

noh, palju peaks siis vahet jätma?

Kui vähem, siis imetlen ilmselt põrandat väga lähedalt...see minut annaks natuke toibumisaega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on nii, et kätekõverdused treenivad rohkem lihaseid ja kiiremini kui kangi surumine rinnalt? Kui see on tõsi, siis mismoodi oleks kasulik kätekõverdusi teha? Igal juhul rind vastu maad? Teatavasti käed koos ja rind vastu maad on raskem teha, aga kas see on ka kasulikum, kui käed laiali ja rind vastu maad? Kummaga kiiremini lihased kasvavad, kui kätekõverdused kasulikumad on kui kangi tõstmine??

no muidugi. kang on ju tegelt mõttetu asi. kõik õiged, tõsised kulturistid teevad rinnaarendamiseks aind kätekõverdusi keegi ei pumpa kangi ja ka jõutõstjad teevad lamades surumise asemel "kätekaid" mõni yxik loll vaid teeb kangiga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noh, palju peaks siis vahet jätma?

Kui vähem, siis imetlen ilmselt põrandat väga lähedalt...see minut annaks natuke toibumisaega

Ma pidasin silmas seda, et sa ajad kordused ja seeriad segi. :) 1 kordus on antud juhul 1 kätekõverdus. Kui teed näiteks 40 kätekõverdust järjest ära, siis see on seeria. Siis pead kahe seeria vahel minut või ka 2 puhkust ja teed teise seeria (jälle 40 kui nii plaju jõuad).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida treenib sirge käega hantli üles tõstmine? Ehk harjutus näeb siis välja nii et peopead enda poole liigutan hantlit nii 180 kraadi ulatuses üles alla ja siis sirutan üles, mida see viimane treenib ja mis oleks selle analoogharjutus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida treenib sirge käega hantli üles tõstmine? Ehk harjutus näeb siis välja nii et peopead enda poole liigutan hantlit nii 180 kraadi ulatuses üles alla ja siis sirutan üles, mida see viimane treenib ja mis oleks selle analoogharjutus?

kas sa tõesti ei tunne siis ise mida treenib? tee nii palju kui jõuad siis saad teada mis koht õra väsib. õla delta lihast ikka teeb. sirge käsi ette teeb õla -delta esimest osa ja kyljepeale teeb kylgmist delta pead ju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teenin oma aega mereväes ja kuna meil tulid nädalake tagasi noored ja teil siin nii head ideed on siis lihtsalt PEAB RAKENDAMA näiteks nukkidel kätekõverdused plaksuga selja taha :) kui nad megahüpetest tüdinevad, siis hakavad aru saama mis on hea ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võin kangi suruda 105 kg 1x kuid ükspäev proovisin kätekaid teha(lugeses seda postitust) , vaevalt 4 seerja keskmine korduste arv oli 11-väga vaevalt sai tehtud viimast seerjat , 1-2min puhkust. Viimati tegelesin kätekõverustega 2 aastat tagasi, siis tegin aktiivsemalt päevas sai 40-50x 2 seerjat. See näitab, et kang ei asenda kätekõverdusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega see kang ja kätekõverdused otseses seoses küll pole ... surumise max ei tea kui püramiidi tipus tuleb 2-3 110kg ära .... samas kätekõverdusi suudan teha 3X80 5 minutiliste vahedega .... kuid njahh ... see selleks ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kätekõverdused pidid olema sellised harjutused, et kui neid pidevalt teha ei loe mitu kordust sa teed vaid kui kaua suudad neid teha(siit foorumist sai vist loetud). Näiteks Jack Norris pidi tegema 700 kätekõverdust.

P.S Jack norrise pisarad ravivad vähki aga ta ei nuta kunagi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

need on jah nagu must ja valge,

üks on ikkagi väga suur protsent maksimumist ja teine väga väike

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oman ka kogemust kätekõverdust vallas, kunagi sai neid hullupööra tehtud ja kuhu see mind viis :) jõusaali. Näiteks ei suru mina 100kg kangiga aga käsa olen kõvedanud max 116 ja 5*50 oli lihtne. Neid kahte ei saa omavahel võrrelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm,kui keegi rääkis siin raskusega kätekõverdustest,siis teeks ka ise moka lahti,nimelt olen juba tükimat aega teinud kätekõverdusi niimoodi,et olen võtnud täiesti tavalise seljakoti ja selle siis millega iganes täitnud,tavaliselt olen kasutanud toredaid ja raskeid vanu nõukaaegseid ene entsüklopeediaid ja toppinud neid sinna ikka nii palju kui mahub :) ,kogu selle kupatuse kaalu küll ei tea,aga asi tundub seljas suht mugav (oleneb kotist) ja annab võrreldes tavaliste kätekõverdustega päris mõnusa efekti,juba oma 15-20 korraliku korduse tegemine ajab seeria lõpus ikka hambad päris risti,nii,et funkab küll ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas peaks hingmaine olema?

Oled proovinud küll nii et all lastes õhk sisse ja üles välja, aga nii on raske ja rütm läeb välja

Selline ongi õige hingamine. Harjuta tihti ja küll see lõpuks välja tuleb :rolleyes:

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olete ise proovinud kas jõüuate märgatavalt rohkem kätekaid teha kui hingamine on õige, mitte kord hing kinni ja siis lõõtsutamine? On mingi oluline vahe sees?

endal läeb nii lugemine sassi kui hingamist jälgida :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olete ise proovinud kas jõüuate märgatavalt rohkem kätekaid teha kui hingamine on õige, mitte kord hing kinni ja siis lõõtsutamine? On mingi oluline vahe sees?

endal läeb nii lugemine sassi kui hingamist jälgida :rolleyes:

Õige hingamisega ei väsi nii kiirelt ära.Usu mind,kui sa oma hingamise korda saad,siis see tuleb nii loomulikult,et ei pea sellele tähelepanu pöörama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kes teiste juttu korrutab? mina ei ole teiste vastuseid lugendgi

Kui sellise suhtumisega, siis võiks ise juba küsida, et ? Kas on nii, et kätekõverdused treenivad rohkem lihaseid ja kiiremini kui kangi surumine rinnalt? Kui see on tõsi, siis mismoodi oleks kasulik kätekõverdusi teha? Igal juhul rind vastu maad? Teatavasti käed koos ja rind vastu maad on raskem teha, aga kas see on ka kasulikum, kui käed laiali ja rind vastu maad? Kummaga kiiremini lihased kasvavad, kui kätekõverdused kasulikumad on kui kangi tõstmine??

Ei ole ju mul õrna aimugi kas selline asi juba enne õeldud on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×