Jump to content
veinikaarija

Ettepanek

Recommended Posts

Antud teema küll ei puuduta otseselt Fitness.ee-d, kuid ma arvan et see on hea paik selle teema ülesvõtmiseks.

Olen pikka aega mõelnud ja endalt küsinud, et miks ei ole välja antud ühte korralikku kaasaegset eestikeelset raamatut kulturismi teemal.

Kas asi võiks olla materjali puudumises? Ma arvan, et kindlasti mitte, sest kui vaadata ringi Amazoni lehel või teistel kulturismiga seotud veebilehtedel. siis peaks olema piisavalt materjali. Oluline peaks olema ka see, et viimastel aastatel on antud spordialaga seonduvaga tehtud palju uusi avastusi ja selgitatud välja paljude ainete vajalikkust( nt. BCAA jne.).

Viimased "oma aja" koht akorralikud raamatud anti välja suhteliselt kaua aega tagasi( nt. "Kulturism kõigile" 1993 jne.), need raamatud on oma aja ära elanud ja vajaksid väärilist asendajat.

Soovikski siin teha ettepaneku Robocopi ja Amazoni personalile, väärt treeneritele ja kogenud sportlastele uue kulturismi ainelise teadmiku koostamiseks.

Sooviks vastukaja oma arvamusele nii juhtide kui ka kaas-foorumlaste poolt.

Muudetud kasutaja veinikaarija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raamatute trükkimine on väga kulukas ja kui tiraaž on väike, siis võib juhtuda, et raamatu müügihind tuleb 500.- krooni. Kui paljud nii kallist raamatut ostaksid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturismi ja Fitnessi raamat tuleb !

Järgmise aasta esimesel veerandil !

Autorid : Indrek Otsus ja Mati Õun (ajalugu)

Jälgi reklaami !

Ja hind?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene trükk tuleb tasuta ja mõeldud levitamiseks tõsistele ala arendajatele.

Kuna tegu on koolitusmaterjalidega, siis eelkõige koolitajatele ja EKFL koolitustel osalejatele.

Esimene tiraaz orienteeruvalt 500 tk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimene trükk tuleb tasuta ja mõeldud levitamiseks tõsistele ala arendajatele.

Kuna tegu on koolitusmaterjalidega, siis eelkõige koolitajatele ja EKFL koolitustel osalejatele.

Esimene tiraaz orienteeruvalt 500 tk

Ma saan siis aru, et tavaharjutajad seda raamatut järgmise aasta esimeses veerandis raamatupoodide lettidel veel ei näe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui tegu saab olema ühe raamatuga kus peaks olema enamvähem enamus tarkust sees siis võib selle 500 ka maksta ... raamatu ostad korra elus kuid pulbreid ostavad paljud iga kuu .... et kes vähega asjaga tegeleb jätab lihtsalt oma pulbri ära ja ostab raamatu .... et igati poolt .... raamatu poolt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×