Jump to content

anelka

Kasutajad
 • Content count

  331
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About anelka

 • Rank
  Kasutaja
 1. Bonsuna Team - Kas Ott Kiivikale ja Arnold Tokkole saadeti ka kutsed? Edu portaalile!
 2. Õigesti ennustajale on auhinnaks: [Ott Kiivikas Ultimate] Protein Formula
 3. Äkki-äkki-... Räikonen:"Ma olen spetsialistidelt uurinud, mis asi see turbo on ja kuidas see võis mu vormeli väljalaskesüsteemi sattuda". Loogiline jutt SÜÜTUL? Hea muidugi, et treenerina saab edasi leiba teenida, sest vallandamine oleks liiga karm karistus olnud.
 4. ARGOLE...

  @ KIIVIKASE MAFFIA Eestis on ainult 1 firma, kes teeb leiba. Eestis on ainult 1 firma, kes pakendab mune. Eestis on ainult 1 firma, kes toob toidulisandeid maale. Eestis on ainult 1 TV kanal. Eestis saab olla ainult 1 kulturist.
 5. ARGOLE...

  See on minu arvamus ja minu moto... mitte ainult lihaste kohta, vaid ka raha, auto...
 6. ARGOLE...

  copy-paste: A-proovi tulemuse sai Ader kätte eelmisel nädalal tähitud kirjaga. "Ma olin šokis. Olen seniajani šokis," ei mõista ta siiani A-proovi tulemusi. Valetaja valetab valesid... Nii suureks, nii väikese ajaga. USA "toidulisand" - 20 a staaziga sportlane ei oska isegi kahtlustada NAER! Kõikidele: MIS KASU NENDEST LIHASTEST ON, KUI SU OMA SÕBRADKI NAERAVD SIND SELJATAGA!
 7. Ma olen mõned aastad siit foorumist toitumisalast infot kogunud. Töö kõrvalt leian veidi aega: kükkida, lõuga tõmmata, kangi suruda... et ennast hästi tunda. Isegi mina tean TÄPSELT, mis RAVIM on stanazolol, mida see "teeb" ja kuidas see organismi satub. 20+ aastat treener/kulturist räägib sellist juttu: "Olen käinud Mihkel Mardna juures täpsemalt uurimas, mis ainega tegu ja kuidas see võis organismi sattuda"
 8. Piimaohakas

  Miks Carsil ei sobi?
 9. PALJU ÕNNE ROTTER

  Õnne tähtsal päeval ja parimat edaspidi!
 10. Paleopitsa

  Pähkel on kindlasti rohkem paleo kui kartul . Tomat on tegelikult pastana parem kui värskelt, kuna lükopeen "paljuneb" kuumutamisel. Ma ei viitsi enam midagi tagant järele muuta, sest nüüd teavad kyll kõik, et kiviajal hapukoort poes ei müüdud.
 11. Paleopitsa

  Piisab kui hapukoore ja juustu taha MÕELDA "vabal soovil". Ma kaldun arvama, et kiirel ajal on kodujuust etem kui üleeetatud vaakumliha.
 12. Paleopitsa

  Piimasaadused...
 13. Jack LaLanne 93

  LaLanne on klassika, Mercola on alles kutsikas.. andunud fännina peaksid ju teadma. Mina endale Sõpru wikipedia abiga ei vali.
 14. Jack LaLanne 93

  See on 1 erinevus 2 kooli vahel: ühed elavad rohkem teistele näitamiseks, teised teeved seda iseendale... Ärge minu jalutuskäikude pärast muretsege. Kui ma terve päeva ratast tallaks, poleks minul ka raha, et süüa osta. Kes tahab see teab/saab aru teemast, mida ma TEGELIKULT silmas pidasin!
 15. Jack LaLanne 93

  ..ja kes siin kiitsid ja imetlesid Madonnat siis.. siis mõttes mina näitan keskmist sõrme.
×