Jump to content

Kriss86

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Kriss86

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 04.10.1986
  1. trenn

    Ma täna käisin trennis ja kirjutasin spets ülesse milliste raskustega teen 3 seeriat-8korda Õlad pingil hantlite surumine üles-7kg biitseps käte kõverdamine-6kg triitseps plokiga alla surumine-10kg selg ploki tõmbed kukla taha-20kg rind-6kg külgedele-10kg jalapress-50kg kükk-10kg jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril-30kg säärte sirutused ette trenazööril-35kg reiesiseküljele lähendamine trenazööril-20kg jalgade eemaldamine-15kg kõhulihased raskusega istesse tõus-10kg Kas see on Ok?Kas selliseid raskused kuuluvad "raskemate raskuste alla"?
  2. trenn

    Oky, kas ma siis parem teen raskemate raskustega 8-10 kordust ja trenni lõpus siis asendan tavalist jooksmist HIIT'iga?
  3. trenn

    Tere! Sooviks siis teada täpsemalt kuidas treenida kui eesmärgiks on kaotada kaalu ja saada prink keha. Kuna käin koolis ja tööl, siis on võimalus jõusaalis käia ainult 3korda nädalas(nt: Esmasp,neljap,pühap) ja seda siis hommiku poole(kella 11ks)Trenni päeval ärkan ma kell 09.00 hommikul ja trenni jõuan umbes 11-ks. Trennis olen käinud tühja kõhuga(ühe puuvilja olen ära söönud küll),kuna siis kaotab ju peamiselt rasva arvelt.Treeninud 1,5h ja umbes 1,5 tundi möödudes olen esimest korda siis söönud Jõusaalis olen alustanud soojendusega jooksurajal(10min).Siis olen teinud kogu keha trenni.Ülakeha ja alakeha..3seeriat ja 12-15korda. Ja lõpus siis veel olen püüdnud teha nii et jõuda veel aeroobset natukene ehk siis jooksurada -30min..Olen kuulnud, et kui lisada jõutrenni lõppu aeroobset,siis pidi see põletama keha rasva rohkem kui teha aeroobset enne trenni. Küsimus siis selline et kas äkki on parem teha raskemate raskustega 8-10korda,3 seeriat.Et siis pidavat rohkem põletama. Parandage mind kui ma midagi valesti teen Ette tänades K
  4. jooksmine

    Tere! Tahaksin teada et kui käia jooksmas kaalualandamise eesmärgil, siis millal ja kui palju peaks jooksma?Et ise hakkasin jooksmas käima 2 korda päevas:hommikul(3-4km)kell 06.30 enne söömist ja õhtul peale kooli(5km) kella 18-19 aeg.Ja jooksen siis sörkides mitte kiiresti Ja siis seda ka et kas L-karnitiini tuleks võtta pool tundi enne jooksmist?Et see mõjuks trenni jooksul. Mis te arvate selle kohta, on see norm? Ette tänades kristina:))
  5. HELP:)

    Olen 20as neiu 162cm pikk ja kaalun 55kg.Käin nüüd jõusaalis 5 korda nädalas peale kooli, õhtu poole.Tarbin veel 3 korda päevas C vitamini koos L-karnitiniga.(Pulbri näol)Eesmärgiks siis kaalualandamine, umbes 5kg(Vabaneda n.ö rasvapolstritest,mis on talve jooksul kogunenud)Küsimus siis selline mida täpselt, palju ja mis kella ajal peaksin sööma.Nimelt kui ma peale kooli koju jõuan siis olen valmis terve külmkappi nahka panema,hundi isu tuleb peale Niimoodi on täiskõhuga mõtetu sinna ronida.A ja siis seda peaks ka mainima et koolis ma ei söö kuna seal antakse ainult rasvast toitu(Kasted, praetud asjad jne) Vajan abi selle koha pealt.Oleksin väga tänulik
×