Jump to content

Smurfikas

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Smurfikas

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 31.01.1983
  1. Säärelihas

    Arvad jah? Äkki peaks siis võistlustele minema
  2. Säärelihas

    No see tegi nüüd küll päeva kohe hoopis ilusamaks Võib-olla on sul tõesti õigus- äkki on asi tõesti liigselt minu mõtlemises kinni.
  3. Säärelihas

    Nujah...profiili peal saab natukene näha...mõnda aega. Kuidagi imelik oma koibasid eksponeerida
  4. Säärelihas

    Kirgliku kallistuse tagajärg on lämbumine Ja mis pildist on juttu, bugati?
  5. Säärelihas

    Mina küll ei saa aru, kuidas saab see mees nii armastava ja imetleva näoga seda naist vaadata On see siis tõesti ilus?
  6. Säärelihas

    Tea, kas julgengi teada saada
  7. Säärelihas

    Sul on raudselt liiga roosiline fantaasia
  8. Säärelihas

    No kus sa selles nii kindel olla saad, kui sa veel näinudki pole
  9. Säärelihas

    Ei julge...pärast näeb veel keegi MINU pärast õudukaid öösel
  10. Säärelihas

    Oh God!!! Ma näen nüüd küll täna öösel õudusunenägusid!
  11. Säärelihas

    Ma eelistaks lihaseta siredat säärt
  12. Säärelihas

    Huvitav....ja mina arvasin küll, et meestele meeldivad rohkem sellised imepeenikesed jalakesed Aga jah, ega ma muidu NII väga ei põegi....ainult siis kui kontsad all on ja lihased ilusti välja joonistuvad
  13. Mis nendest arvate?

    No mitte ei saa kohe aru, miks naised sellise alaga tegelevad. Minu meelest selline lihas naisterahvast küll ei kaunista...meestega on aga hoopis teine lugu
  14. Säärelihas

    Heheee, no kulturisti mõõtu ma nüüd küll veel välja ei anna...ja pilte vast ka ei hakka oma koibadest tegema. Aga tänud vastamast, eks ma üritan oma kompleksist üle saada, kui teisi võimalusi pole
  15. Säärelihas

    Kõik on huvitatud küll hirmsasti lihaste kasvatamisest, aga mul hoopis vastupidine probleem. Nimelt on minu sääremarjad küll väga lihastes (isa geenid vist löövad välja ), aga naisterahvana ei soovi ma seda teps mitte. Kas on olemas äkki mingeid harjutusi/venitusi, mis seda lihast natukenegi ära kaotaks? Jõusaalis käin nii ~3x nädalas, aga säärelihastele otseselt nagu midagi teinud ei olegi-hirmust, et kasvavad veelgi
×