Jump to content

lahmaator

Kasutajad
  • Sisu loend

    93
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

lahmaator

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 03.08.1989
  1. Millist soovitate?

    Suurimad tänud
  2. Millist soovitate?

    Jagub tervelt 20 päeva aga mõtlesin ise,et ostan 2 tükki ja saab 40 päeva tarbida.Samas on paljudel kreatiinidele peale kirjutatud,et soovitav võtta 30/40päeva oleneb ka muidugi kreatiinist.
  3. Millist soovitate?

    Küsimus siis selline,et millist kreatiini neist 2-est soovitate? http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=568 http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=671
  4. ADIOS AMIGOS!

    Esimest korda kui seda pilti nägin http://www.ejl.ee/img.php?id=534&size=2 polnud mehest kuulnudki aga teadsin,et tahan samasuguseks saada Ja seda ma ka teen,et saaks samasuureks ja tugevaks Elu iidol on ja jääb.
  5. Südameprobleemid

    Algul ei teinud kuskil nii 1 aasta ja siis teine aasta tegi aga tundub,et sellest jäi siiski väheseks.
  6. Südameprobleemid

    Tänan
  7. 15a paks neiu.

    Jõusaali minekuga sa ennast nüüd küll ei alanda. Las klassi ilueedid narrivad kui tahavad. Mul on tuttav kes oli mees mitte naine.Teda mõnitati alati sellega et ta oli liiga kondine ja peenike alati peksti ja kiusati teda. Tema otsustas minna jõusaali,siis ta suutis rinnalt suruda 24kg nüüd on ta aga selline pleyboy jänku ja jõudu üleliia,et need kes teda narrisid ja peksid kõnnivad temast nüüd suure kaarega mööda kuna kardavad teda. Ka sinul on see võimalus teha endast FHM-I Kaane tüdruk;) Mine aga jõusaali las need ilueedid olla omaette seal Ja Toitumiskava tellimine oli tõesti üks suur + EDU TREENIMISEGA
  8. Südameprobleemid

    Tere. Olen tegelenud jõusaaliga juba 2 aastat. Teinud trenni 4-6korda nädalas(Toitusin väga valgurikastest toitudest).Viimasel ajal hakkasin tegema 6 korda nädalas(Ringtreeningut) 3 neist olid lihastreeningud 3 füüsilist treeningut. Lõpus lõid valud südamepiirkonnda läksin,siis arsti juurede(Pereasrti) ja sealt suunati edasi südamearsti juurde,ehk siis Koormustestile ja sain teada täna mõnusa uudise milleks oli see,et pidin treeningud lõpetama kuna arvatavasti on mul südame lihaspõletik. Mure siis selline,et tahaksin teada mida nüüd süüa võiks ja mida teha?Ei taha eriti rasva juurde saada.Kuna seda kogunes niigi natukene liiast kui ootasin arsti järjekordades kuna perearst enne suunamist juba käksis treeningu lõpetada ja tegin seda.Asi vist siiski suht tõsine kuna arst ütles,et kui olen suitsetaja naudin alkohooli uimasteid siis neist pean loobuma.(NB:Ei harrasta neid asju vahest ainult alkohooli millest nüüd pean lõplikult loobuma)Paluks siis abi mida sellises olukorras teha. Olen mõelnud koostööd profi treeneriga.Tahaks lihtsalt asja korda saada,kuna ei taha oma kulturismi karjääri unistusest loobuda.
  9. Treenerit

    Kas keegi oskab öelda kust saab treenerit kellega saaks konsulteerida nöost näkku ja kes teeks kavasid kuidas trenni teha ja kuidas toituda.
  10. Kuidas magate?

  11. Jõutõmme

    Ise teen ikka seljapäeval Kuid küsimus kas peale kangiga kükkamist jõuad veel jõutõmmet teha
  12. kilokalorid

    Abiks oli ikka
  13. Pullid pildid netist

    Aga sinise naise kõrval olev blond tibi sinistes teksades ja hallikas topis on küll päris kena;)
  14. Ei suutnud naeru pidada..

    Täitsa jube ikka See pole normaalne
  15. kilokalorid

    Kas kilokaloritel ja lihtsalt kaloritel on ka mingi vahe? Kui on siis kui palju on näiteks 2000calorit arvutatud kcaloriks. Loodan et saate mõttest aru
×