Jump to content

triinum

Kasutajad
 • Content count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About triinum

 • Rank
  Algaja
 1. Toitumiskava.

  Võta lusikatäis pähklivõid kui nälg peale tuleb!
 2. Kuna fitness.ee foorum on kõige külastatavam spordivõrgustik, on siin tõenäoliselt ka suusasõpru. Kirjutan lugu mäesuusatamisvõimalustest Eestis ja otsin külastajate arvamusi/soovitusi. Mind huvitab täpsemalt, milline mäesuusatamiskeskus seostub Teile suusatamisega oma sobivaima võimaluste, kvaliteedi, hinna või innovaatiliste ideede poolest. Mis on selle koha puudused ja kellele see võiks mitte sobida? Samas on lumi tasuta ja mõni looduslik metsarada hoopis parem? Ehk on mõni proovinud ka jääsurfi, mis on selle head ja vead, ega algajale seda vist ei soovitaks? Suured tänud ette!
 3. Millist trenni soovitate?

  Jõusaalis käib, aga jah.. on vaja kedagi, kes pinget lisaks iga kord. Jiu Jitsu - seda võiks vaadata küll, aga samas võiks olla midagi, kus ei pea näppima ega kaklema kellegagi. On veel ideid kellelgi?
 4. Millist trenni soovitate?

  Bodypumpid.-combatid jms on juba proovitud.
 5. Millist trenni soovitate?

  Elukaaslane tegeleb surfiga ja kuna hooaeg läbi, siis oleks talveks asemele midagi vaja. Mingit trenni, mis tõstaks vastupidavust, ehitaks lihasmassi ja kus oleks kindlasti ka treener, kes pidevalt tagant utsitab. Kõigil, kel kogemused mingi sarnase alaga või kel muidu häid mõtteid, kirjutage! Tänud ette.
 6. Kõhulihased ja toitumine

  hommikul enne s66ki roheline tee ilma suhkruta ja s6rki jooksma, 2 liitrit vett p2evas ja v2ga v2he sysivesikuid aitas mul
 7. Kõhulihased ja toitumine

  Kui sa tahad oma peki alla k6hulihaseid kasvatada, milledega oleks hiljem hea n66ri peal seista, siis sa oled 6igel teel!
 8. Mis meil asendaks sellist toodet...

  Väga aitähh selle viimase eest, gmaster. tundub, et see ongi, mida ma otsisin. Mis puutub sellesse, et inimene on mõeldud s66ma toitu, mitte pulbrit, siis me oleme ka mõeldud olema alasti ja jooksma metsas ringi. Siiski, ma tänan artikli eest ja loen selle põhjalikumalt l2bi. Ma proovin selle dieedi ära, arvatavasti s66n rohkem ja lõpetan varem, sest teen rohkem trenni, kui seal oli ette nähtud. Praegu olen asendanud need tooted millegiga, mis olen parasjagu kätte saanud ja nädalaga kilo läinud, kõhulihased vaikselt näitavad end. Ehk jään ellu
 9. Mis meil asendaks sellist toodet...

  Kuidas ta tervisele hakkab? Heade rasvade hulk on olemas, valgud samuti ja ka sysikad. Seda dieeti on teinud paljud(ma ei v2ida seda ainult selle lehe p6hjal vaid google otsingu) ja see on m6junud. Ainus mure on, et millega need T-nationi purgid asendada
 10. Mis meil asendaks sellist toodet...

  Ma ei saa täpselt aru, mille jaoks see viimane artikkel, (mis kusjuures oli toimetamata st. ilma l6ikudeta ja seega raske lugeda.) Mul ei ole vastupandamatut soovi syya ebatervislikke toite- mulle ei maitse need juba ammu. S66n 5-6x p2evas toitumiskava järgi. Velocity dieedi mõte minu jaoks on saada kiiresti lahti sellest viimasest kõhuvoldist, ilma lihast kaotamata.
 11. Mis meil asendaks sellist toodet...

  Soov oli siis minna Velocity dieedile, mille mõju tõendab see aasia noormees: http://youtube.com/results?search_query=ve...p;search=Search Vaadake, kui sale ta juba 17-ndal p2eval on! Ja tema ytluste järgi ei ole ta kaotanud lihast. No tegelikult on veel mitu toodet mida peaks kasutama, kui kavatsen minna Velocity dieedile: http://www.musclewithattitude.com/readArticle.do?id=1690447 Aga see tundus k6ige tähtsam, sest seda on veel mainitud mitmes kohas, pidi nagu ainevahetuse korras hoidma vms. Pähklivõi, kala6li, linaseemned, proteiin on olemas.
 12. Mis meil Eestis pakutavatest toodetest oleks samaväärne sellega: http://www.t-nation.com/readArticle.do?id=459244 Tegemist on, nagu ma aru saan, taastumist soodustava tootega, mis kiirendab ainevahetust. Mis te yldse arvate sellest? Vähemalt selle foorumi lugejad ilma selleta kunagi trenni ei tee...
 13. trenn

  . T2iesti tyhja k6huga j6utrenni tehes, ma kutsusin endale kiirabi ykskord, v2ga halb hakkas. Kusjuures, ma olen eluaeg trenni teinud.
 14. Abi toitumises

  kas see ei ole v6imalik, et m6nel on lihtsalt selline kehatyyp, et j22bki k6hnaks...
 15. mul on bemmil uued kummid

  no nyyd on see lugu kyll oma eesmärgi täitnud, kui te sellest nii palju räägite...
×