Jump to content

KennyLumiste

Kasutajad
  • Sisu loend

    158
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik KennyLumiste postitused

  1. toiduõli

    Mina kasutan toidu küpsetamisel spray-õli Maksimarketis 40 kr
  2. Algaja: Ülekaaluline noor vajab abi!

    Sa ei pea isegi lugema, vaata ja kuula järgnevaid asju: Link Link Link Link Link Link
  3. ÄRATUS!!!

    Mjh Võrreldes bodybuilding.com ´iga on fitness.ee`l veel palju areneda. Aga miks inimene siia pöördub? Tõenäoliselt soovib ta muuta enda elustiili – ehk siis kas kaalu langetada või just juurde võtta, et saada end mõõdukasse füüsilisse vormi. Kaalulangetajatel ja keelatuid aineid kasutada soovijatel on olemas omad foorumid. Abi otsitakse “spetsialistidelt” aga kes on need “spetsialistid” algaja jaoks? Tõenäoliselt algaja bodybuilderi jaoks on “spetsialist” № 1 Ott Kiivikas, seda kinnitab ka tema poole abi pöördujate postituste arv. Mõned vbolla on kuulnud Marek Kalmusest aga teatavasti Marek on “patustaja”, tema jutt pole ju nii usaldusväärne, seega uus postitus tehakse „Küsi Kiivikaselt“ teemasse (Marek, loodan et Sa ei solvu). Natukene naljakas on juba, et algaja „murele“ vastavad tavakasutajad, mitte Ott isiklikult. Nagu Marek juba mainis, ju ka Ott on väsinud asju koguaeg kordamast. Fitness.ee avalehel on olemas artikleid toitumise, treeningu ja toidulisandite kohta aga miks ikkagi otsitakse abi foorumist? Sellepärast, et artikleid ei viitsita lugeda ja lihtsam on teha uus postitus, kuna iga isiku puhul on ju tegemist „unikaalse“ probleemiga. Kui „algaja“ küsib, mida teha, et kaalu alla/üles saada, siis vastatakse: „toitumine paika, kasuta otsingut, telli personaalne toitumis- ja treeningkava!“ See kõik on 110% õige aga otsingut kasutades enam ei suuda orienteeruda ja leida õigeid vastuseid, mis siis on nt tervislik toitumine. Ja kas tasuta kuidagi ei saaks abi? Kui fitness.ee lehel oleks rohkem hariva sisuga treening- ja toitumisvideoid ning artikleid, siis oleks tõenäoliselt vähem ka lisaküsimusi. Toon väga hea näite: siin räägib personaaltreener Kris Gethin täiesti TASUTA kuidas võiks algaja bodybuilder õigesti trenni teha, toituda ja milliseid toidulisandeid millal ja miks kasutada. Ainukeseks takistuseks on see, et kogu jutt on ämeerika keeles. Miks mitte teha samasugune asi eesti keeles? Kas tõesti personaalsete treening- ja toitumiskavade müümine on marginaalsem kui teha üks korralik õppevideote sari lihtsate vahenditega ja videos näidata mingi toidulisandite tootja tooteid. Võin eksida aga arvan, et tänu sellele videole müüksid tooted end paremini kuna „spetsialist“ ju ka kasutab neid. Mina tänan, K.L.
  4. Juustukook

    digestive küpsiseid 3-4 muna (mina panin 1 terve ja 3 valget) 3 pakki toorjuustu(philadelphia, exquisa, rama) üks nendest on alati soodukas (üldiselt TERE toorjuust tuleb kõige soodsam) suhkrut, vaniljesuhkrut (mina asendasin suhkru suhkruasendajaga, muidu oleks liiga magus tulnud) võid u. 10-15 küpsist purustad hästi peeneks ja segad kokku ca 80g sulatatud võiga. Lisad ka nats suhkrut ja surud selle segu 24 või 28 diameetrise koogivormi põhja ja paned külmkappi seisma kuni teed segu. Mikserdad toorjuustu, u. 50g toasooja või, munad ja maitsejärgi suhkru kokku ja kallad küpsisepõhjale. Seejärel ahju 200kraadi u. 35-40min. Tavaliselt süüakse seda külmalt, aga soojalt ka väga hea. Peale paned toormoosi näiteks. Nii pruun nagu pildil kook olema ei pea Loodan, et andestate kuna see oli minu esimene kord seda kooki küpsetada
  5. Markus Ruhl comeback

    Kui kedagi huvitab, kas Markus trenni ka teeb või ainult süstib, siis vaadaku tema filmi "Rühl - Made in Germany". Kuula tähelepanelikult mis numbritest ta räägib, kui teeb jalapressi
  6. pidevalt sarnased küsimused foorumites

    Pigem tõsta "Algajad" kõige esimeseks ja sinna tuleb lisada erinevad "Kleepekad" alateemadega "Kõhulihased", "Kordused". Kõige loetavamaks teemaks kujuneb tõenäoliselt "Kõhulihased", seega sinna võiks (peaks) esimese sissekande teha nt Imre Vähi või Ott Kiivikas ja selgitama ära kuidas nende kõhulihastega siis lood on. "OTSI" nupu värvus tuleks ka muuta. Uue postituse lisamise päises oleva teksti "Vastan teemale" üles või alla võiks veelkord lisada lause "Enne uue postituse lisamist kasuta otsingut".
  7. naiselikku vormi tagasi

    Suure huviga tahaks neid jalalihaseid juba näha. Vbolla need lihased ei olegi nii suured, kui endale võivad tunduda. Mida kujutab endast "tugev trenn" Sinu mõistes? OK, aga vaatame asja teisest küljest. Näiteks kui Gerbel Mikk ühel hetkel otsustab, et temale aitab sellest kangide sikutamisest ja tahaks ka peenikesi sääri ja väiksemaid lihaseid, samas mitte paksuks minnes. Mida siis spetsialistid soovitaksid? Sorry Gerbel, et Sinu näiteks tõin.
  8. naiselikku vormi tagasi

    Sorry mu iroonia pärast Aga ma söön 5x päevas, iga päev ka lisavalku, trennis sikutan raskuseid + isegi kasutan teisi toidulisandeid aga võta või tina ... nu ei kasva mul need lihased nii, et mühiseb. Vbolla naistel käib see asi tõesti teistmoodi ... Lugesin Su teksti uuest läbi ja ikke veel olen sõnatu.
  9. Mis toiduaineid te koju ostate?

    Kui õnnestub soodsa raha eest banaane soetada, siis järgnev TIP kuidas neid kauem säilitada. Koori banaanid. Aseta banaanid zip-lukustusega külmutuskotti. Kui tahad ühte kotti laduda mitu kihti, siis lao banaanide eri kihid eri suunas, et nad ei kleepuks üksteise külge. Kott aseta sügavkülma. Blenderiga saab hiljem valmistada väga maitsva proteiinisheiki.
  10. Soodsad valgurikkad toiduained

    Rimi Eesti Food ASi kvaliteedijuht Evelin Edro kinnitab, et nii varem Balti Luxi kaubamärgi kui ka praegu Alpenrose kaubamärgi all toodetud piim on valmistatud Eestis Tere tehases, nagu ka paljud muud seda märki kandvad piimatooted. Alpenrose on Rimile kuuluv kaubamärk, seda nime kandvaid tooteid müüakse Säästumarketites ja Rimides, kus nad on sarnastest toodetest soodsama hinnaga. Nende soodsam hind tuleneb sellest, et raha ei kulutata reklaamile ega panustata pakendisse ja kujundusse samaväärselt tavapäraste bränditoodetega. Lisainfo leiab siit.
  11. AC-C + HT-R tarbimine

    Täitsa juhuslikult leidsin siit sellise info: Kasutamine: AC-C:d võetakse enne treeningut 30-40 grammi segatuna 3-4 dl vedelikuga, näiteks mahla või veega. AC-C:d sobib eriti hästi kasutada koos HT-R või MUSCLE+ taastusjookidega: AC-C 60-90 minutit enne treeningut ja HT-R või MUSCLE+ kohe pärast treeningut. OK, see selleks. Olen kasutanud nii ACC`d kui ka HTR`i. Hetkel neid enam ei osta. ACC puhul soovitan kõrvale süüa ühe banaani, siis ei ole laimi maitse nii tugevasti tunda ja kui pole enne trenni söödud, siis abiks seegi. HTR asendasin RECO2`ga, kuna milleks osta kallim taastusjoogipulber, kui saab ka soodsama tootega hakkama ning RECO2`l on süsivesikuid 59 g ja valke 32 g. Paljud siin räägivad, et vot selle või teise tootega on jäädud rahule aga mis on olnud tegelikult see tulemus, millega rahule jäädakse? Omast kogemusest ütlen, et taastusjooki on soovitav kasutada. Miks? Kui ma pole taastusjooki tarbinud peale trenni, siis järgmine päev on lihased valusad, isegi need vähesed, mis mul on. Olen proovinud ka erinevaid pre-workout tooteid, ütlen ausalt, pole veel mina ühtegi toodet leidnud, mis annaks trenniks särtsu sisse nagu nende toodete reklaamides kirjas. Ainukene asi, mis natukenegi on mõjunud, on beeta-alaniin. Trenni alguses lühiajaliselt on tunda mõningast kihelemist kehas.
  12. Madalalaubalisus!

    Kunagi nägin ABC saatejuhi John Quinones varjatud kaamera saadet "Mida sina teeksid?" ja seal oli lõik kus "mustanahalised" mees ja naine vaidlesid omavahel avalikus pargis ja mida siis teised sellest arvasid. Verbal and Physical Abuse in the Park: The set up of this experiment found a couple arguing in the park with the man getting more verbally aggressive and starting to get physical. Many people would stop and stare and even shout out from across the park, but only 1 woman had the courage to stop and do something. Tammy appeared on the show saying she felt it was what she had to do - she decided to stay with the woman until help came, and even told the man that she wasn't afraid of him. Karen, the actress, said after 5 hours it was hard to separate herself from the situation and was moved my Tammy's actions. Karen expressed that the comments from some of the people in the park making calls were to "take it somewhere else" as if it were ok to do not in public or "these people" since the couple was black. John shared that the comments were different depending on the race of the couple in the experiment, as if it were acceptable for a black man to abuse his partner. It shows a lot about Tammy's character that 58 people passed by and she was the only person to do something. Ma arvan, et eestlaste puhul on ka probleemiks ükskõiksus (neutraalsus). Et kui keegi eestlane saab peksa, siis teine kaasmaalane ei astu appi, mõnikord ei viitsita isegi abi kutsuda. Samas olukorras venelane osutaks oma „abistava käe“ peksajale lisaks. Me võime siin silma kinni pigistada aga kahjuks nii need asjad on. Nagu ka eelnevalt mainiti, mõned lihtsalt tõmbavad jamasi ligi. Täiesti päri sellega. SA ju võid arvata, et oled suur ja tugev, kuid Narva, Sillamäe, Jõhvi või Kohtla-Järve öökluppi minnes pole mõtet „Eesti asja“ ajama hakata kui SA oled vähemuses. Kui sa aga oled kellegi kohaliku „autoriteediga“, siis sind ei puutu mitte keegi, samas siin võib tekkida teine probleem – sa ei suuda enam nendega võidu vodkat juua. Konkreetne olukord oli mu Töökaaslastel, kes läksid kliendivisiidile Narva. Õhtul mindi baari ja telliti joogid. Natukene hiljem liitus nendega ka Klient, kelle juurde külla mindi. Klient oli väga üllatunud, et miks nad enda joogi eest ise maksid. Klient läks baari omaniku juurde ja ütles, et tegemist on tema sõppradega Tallinnast ning neile peavad olema joogid tasuta. Selle peale tuli ettekandja Töökaaslaste juurde ja maksis sularahas raha tagasi. Peale neljandat päeva Töökaaslased enam ei jaksanud vodkat juua ja telefonitsi naistele kodus seletada, et nad on ikka veel „kliendivisiidil“ Narvas. Ei saa väita, et Ida-Virumaal oleks ainult pätid, l*tsid ja narkomaanid. Tegelikult on seal väga palju ka toredaid vene rahvusest kodanike. Lihtsalt neile tuleb vähem vodkat anda ja asi ongi kontrolli all. Teatavasti on Eestis peksupealinn üleüldse – Pärnu
  13. Madalalaubalisus!

    Mina olen ka Ida-Virumaalt pärit. Nüüd elan juba pikemat aega Tallinnas ja ei saa väita, et siinsetes baarides või ööklubides purjus inimesed vähem agressiivsemad oleksid kui Idas. Mul on sõbrad (eestlased), kes on käinud Sillamäel ja Narvas ööklubides ning siiamaani elavad. Nende sõnul on ellujäämisreegel väga lihtne: • kui sinu ümber on kõik venelased, siis ära näita välja, et oled eestlane • kui kutsud tüdruku tantsima, siis jälgi, et ta poleks kellegi kohaliku jõulise Gennaadi poolt „hõivatud“ • kui lähed venelaste klubisse, võta venelastest sõbrad kaasa • ära ole tülinorija. Peksa saamine sõltub sinust endast. Kui sa oled pisikene, siis „suured“ mehed kipuvadki tüli norima. Ma ei kujuta ette, et keegi noriks tüli Kalmuse või Kiivikasega. Ja isegi kui tekiks mingi terav olukord neil, siis tõenäoliselt sellised mehed lahkuksid konfliktikohast mitte ei astuks tülli. Minu soovitus Idas ellu jäämiseks (kehtib ka mujal): • kui lähed üksi välja, siis ole pigem kaine • kui tahad välja minna, siis võta igaks juhuks sõbrad kaasa, soovituslikult keegi kohalik ka kampa • kui oled purjus, siis liigu koju taksoga või kutsu keegi kaine autojuht järgi • ära ole ise tüli algataja • kui tekib terav olukord, siis pigem astu minema • tee trenni, kui oled suur ja tugev, ei nori sinuga keegi tüli. Ühed tuttavad Tallinnast käisid Kohtla-Järvel piljardit mängimas ja loomulikult jõid end ohtrasti odavat õlut täis ning kuna ööbimiskoht oli suhteliselt ligidal, siis otsustas seltskond jalgsi koju minna. Teepeal tulid vastu venelased ja neid lihtsalt peksti läbi. Õnneks seltskonnas oli ka tüdruk, kes astus kohe eemale ja kutsus politsei, kuid politsei ei jõua ka alati kohe kohale. Üks tüüp oli kuu aega haiglas. Ca 10 aastat tagasi kui elasin Idas, läksin Idast pärit sõbraga jaanipäeva pidama teise tuttava juurde Aegviitu. „Linnapoisid“ astusid ligi ja uurisid, et kus kohast me siis pärit oleme. Selgitasime, et oleme Ida Virust. Minule on siiamaani arusaamatu, miks mu kaaslane otsustas meie uutele „sõpradele“ tutvustada enda värskelt soetatud mänguasja – 30 cm pussnuga. „Linnapoisid“ millegipärast selle peale, et meiega juttu edasi ajada, astusid kõik eemale. Hiljem julgeti jälle ligi tulla ja meil oli väga meeldiv ning sõbralik jaanipäev. Loo moraal ei ole selles, et Ida-Virumaal käies kandke alati nuga kaasas, vaid kui sa ise oled tugev, siis ei norita ka sinuga tüli. Tegelikult rikub alati asja ära alkohol, seega jooge vähem ja tehke rohkem trenni!
  14. Mikk, kui ma ei eksi, siis Sa käid veel koolis. Kuidas Sa oled ära lahendanud enda toitumise koolipäevadel?
  15. Palju õnne Marek Kalmus!

    Ah mis Sa selle õnnega ikke teed, poest Sa selle eest süüa ei osta. Soovin Sulle PALJU RAHA! KEnny
  16. Soov langetada kaalu

    Mina olen ka 175 cm pikk ja hetkel kaalun 75 kg. Kaalu nr`ga olen rahul. Kui Sinu sihiks on langetada 5-10 kg, siis sust on järgi aint kondid. Alakaal. Ära sihi kaalu langetamist (70 on täitsa OK), vaid tee õigesti trenni. Otsi youtube`st kasutaja scooby1961 treeningvideosi. Tõenäoliselt korraliku toitumisega Sa jännata ei viitsi. Pulbrid Sind ei päästa. Harjuta ennast keedetuid mune, kodujuustu ja kohupiima sööma. Abiks seegi.
  17. 5 nädalat

    Kui Sul on spetsiaalne kõhu-tagumiku tund, siis võid soojenduseks nt spinningu rattaga sõita või siis ühe BP või BB välja jätta ja spinningu trenni selle asemele võtta. SPINNING ehk siserattatreening on spetsiaalsetel siseratastel tehtav väga tõhus aeroobne treening. Tegemist on rühmatreeninguga, mis toimub muusika saatel ja treeneri juhendamisel. Spinning arendab aeroobset vastupidavust ja suurendab südame töövõimet. Paraneb organismi hapniku tarbimise võime ja areneb hingamiselundkond. Sõltuvalt tunnist ja inimesest ning koormusest sobib see treening hästi kaalu alandamiseks. Suurima koormuse saavad tuharad, reied ja sääremarjad, kuid töötama peavad ka kõhu- ja seljalihased, mille abil hoitakse õiget ratturiasendit. Oma toitumise pead ka üle vaatama, muidu Sa aina rapsid ja rapsid aga tulemust pole.
  18. ADIOS AMIGOS!

    Tegelikult pole kõik läbi. Trenni saad ju teha. Seda pole keelatud. Loodan, et Sa siinsest foorumist ei lahku ja edaspidigi nõu trenni ja toitumise kohapealt annaksid.
  19. Paljud teist solaaariumis käivad.

    Räägitakse, et patsiga poiss on nokuga tüdruk. Võta nüüd kinni kumb õigem jutt on... Nii see on ja suvel võiks rannas päevitamas ka käia, siis talvel tervis parem.
  20. Minu toitumine

    Ma pole peaaegu 2 aastat alkoholi tarbinud, kaalu tõusu pole näha. Tundub ULME? Enne seda jõin vähemalt korra nädalas 1-2 õlut. Kalmus joob ka õlut, kas ta on paks? OKK, tegelikult pole alkohol süüdi Sinu kaalu tõusus vaid toitumine ja vähene füüsiline aktiivsus. Vihjeks Sulle veel niipalju, et Su murele on juba väga targad foorumi kasutajad vastanud. Loe nende jutt uuesti läbi ning Sa leiad vastused enda küsimustele. "Ahh ma ei viitsi midagi arvutada ega muuta vaid andke mingi nõu" suhtumisega ei muutu Sul midagi. Jõudu!
  21. mida kasutada?

    Palun kirjuta, mis on Su kehakaal ja mis on Su eesmärk. Lisa pikkus. Hea oleks ka teada Sinu hetkel toitumine.
  22. Kreatiin

    Proovi alguses Dorian Yates Ultimate CREATINE Formula`t, lisama pead aint vett. Lõppmaitse väga hea ja kui raha rohkem, siis võid lisada BETA-ALANINE ka. Natukene kallis lahendus, kuid kreatiin on pakikestes valikus koguses ja mahla peale raha raiskama ei pea.
  23. KOHUPiim

    Rosinatoru (energiat 151 kcal(637kJ) süsivesikuid 20,4g valke 6,2g rasvu 5,0g) olen söönud hommikuti ja pakis rosinatega kohupiima (energiat 114 kcal(485 kJ) süsivesikuid 15,2g valke 13,1g rasvu 0,1g) õhtuti. Nädalavahetusel EKSTRA Kohupiimavorm rosinatega 250g (energiat 998 kJ/237 kcal, valke 11,8 g, süsivesikuid 28,4 g, rasvu 8,5 g). Hommikuti söön kohupiima üle 1-2 päeva, pudrule vahelduseks.
  24. Tattoo

    Lihtsalt mõttelõng... Kasutaja Hannela võiks lisada pildi, et teised kasutajad ka saaksid seda kunstitoest imetleda ...
  25. Kreatiin

    Et teema liiga offtopic`uks ei läheks, siis mainin ära, et Ib Lamp võib olla hea korvpalli ja suusatamise treener, kuid ma ei kujuta teda ette jõusaali treenerina... Õppisin Toila Gümnaasiumis (siis oli Toila KK) 9`nda klassini. Sinu puhul soovitan tellida toitumis- ja treeningkava spetsialistidelt. Pole mõtet kohe raha raisata erinevatele pulbritile!
×