Jump to content

sandman1111

Kasutajad
  • Sisu loend

    71
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by sandman1111


  1. Ma võtaks pärast trenni shake milles on valku 0,4 x kehakaal plus siis paneks sama palju süsikaid ka, kuigi osad ütlevad, et võiks panna topelt. Sinna saad oma kreatiini u 5g sisse panna ja ennem võid ka oma 5g võtta. Oleneb muidugi, kuidas sa kreatiini võtta tahad. Ja muide su hera80 saab jube ruttu otsa, ma leian et ON 100% why gold standard oleks vähe odavam ost. Ja dextroga on ka nii, et võiks poest osta Trauben Zuckeit, mis on siis 500g ja näiteks Maksimarketis oli 17krooni ja mõni sent.


  2. 1) Larry Scott

    2) 11, Larry Scott, Sergio Oliva, Arnold Schwarzenegger, Franco Columbu, Frank Zane, Chris Dickerson, Samir Bannout, Lee Haney, Dorian Yates, Ronnie Coleman, Jay Cutler

    3)Ronnie Coleman, Sergio Oliva, Ron Love

    4)Porter Cottrell

    5)Chris Dickerson, 43 a.

    6)Arnold Schwarzenegger, 23 a.

    7)Steve & Ellen Davis, Lee Priest & Cathy LeFrancois

    8) 'The Master Blaster'? - Joe Weider

    'The Oak'? - Arnold Schwarzenegger

    'The Lion of Lebanon'? - Samir Bannout

    'The Giant Killer'? - Danny Padilla

    'The Chemist'? - Frank Zane

    'Batman'? - Aaron Baker

    'The Myth'? - Sergio Oliva

    'The Black Prince'? - Robby Robinson

    'The Shadow'? - Dorian Yates

    'The Golden Boy'? - Larry Scott

    'Sardinian Samson'? - Franco Columbu

    'The Real Deal'? - Chris Cormier

    'The First Lady of Iron'? - Abbye Pudgy Stockton

    'The Nordic Knockout'? - Lena Johannesen


  3. Mina ise kunagi tellisin Marek Kalmuselt(Bonsuna) toitumiskava ja treeningkava. Mees on väga asjalik ja abivalmis, vastab kõikidele su küsimustele, ja seletab väga ilusti. Tagasiside oli väga hea, parem kui mõnel(ei hakkama nimesid mainima), saad kiiresti oma vastused. Soovitan kindlasti tellida, ükskõik kelle kasuks sa siis otsustad, kuna siis võid kindel olla, et antud juhised on õiged ja edaspidi saad ise ka juba aru nii mõnestki asjast, millest ennem ei saanud. Ja alati kui tahad midagi muuta võid abi paluda ja nad kirjutavad sulle võimalikudest variantidest jne. Vähemalt Mareki puhul sujus mul küll kõik hästi.


  4. Huvitavad mind No Brand tooted. On see mingi firma või fitnessi poolt kokku pandud mingi kraam? Igaljuhul tahaks ma valgu kohta terviklikku toiteteavet, loodan, et nii seda kutsutakse. Tänud.


  5. Pole neilt lähemalt uurind kuid enamus kurdab halva maitse ja hinna pärast. Kui ma ise seda manustama hakkasin, ei muutnud ma treeningut ega söömist, lihtsalt vahetasin hera80 nitro techi vastu ja tulemused paranesid. Ju mu kehas oli midagi vajaka, mida ma sealt kätte sain.


  6. Ei see ei mängi rolli, kas on kallim või mitte, lihtsalt tõin välja et nitro tech tõesti toimib minupeal hästi, samas tean paljusi, kes ütlevad, et pole suurem asi. Whey gold standardi kohta ei oska tõesti midagi öelda, kuna pole proovinud. Ja sul on õigus tõesti ma otsin esimest korda nitro techi reklaami tõttu, aga pean tunnistama ei pidand kahetsema.


  7. Whey gold standardi kujud võiksid mainida, mida muud nad proovinud ka on. Mina isiklikult pole whey gold standardit proovinud, kahjuks suhtun eelarvamusega, kuna enamus kiidab tema maitset ja odavust, vähesed on midagi muud proovinud ja enamus ei räägi tulemustest.


  8. nitro tech vaarika maitsega on väga jube, aga tulemused on tõesti head.

    Hera 80 maasika oma oli väga hea, tulemuste kohta ei oska midagi öelda, kasutasin seda kohe alguses kui matsu ei jagand.

    Whey+ maasika maitega sama mis hera 80 maitsega, kuna kasutand seda dieedi ajal ei oska tulemuste kohta midagi öelda.

×