Jump to content

sandman1111

Kasutajad
  • Sisu loend

    71
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik sandman1111 postitused

  1. Ülekaal.

    tegelt on lood nii, et kui sul endal on tahtmist ja jõudu treeneri õpetussõnu järgida, siis on kõvasti abi aga kui sa endas ei leia seda jõudu ei ole mitte midagi aibi.
  2. Taimetoitumine

    Ma tean näiteks seda öelda,et pullid närivad küll heina aga nende soolestikus söövad selle heina ära bakterid ja bakterid on need mida pull siis seedib. Ei oska öelda, mida nad sisaldavad, aga äkki gorilladel sama värk?
  3. iq

    107 siin.
  4. valu rinnas

    normaalne kui lihas valutab? või tahad väita ,et midagi muud?
  5. mis on mis ?

    vaata proteiin on toit, mis siis sisaldab valku ja valku leidub paljudes toiduainetes. Sinujaoks oleks valk plussiks siis kui sul näiteks ema ei taha sulle kana valmis keeta, et sa sealt saaks valgu koguse kätte saaks siis võtad ja jood selle valgu koksi ära. Ja veel ütlen seda, et kui sind ikka huvitab see lihase kasvatamine siis ma ütleks, et hea oleks jõusaali minna, rääkida seal treeneriga, kes sulle harjutusi näitab, teeb sulle toitumis ja treeningkava. Muidugi võid sa ka siin kodulehel endale tellida. Siis saad sa olla kindel, et sa toitud õieti ja siis on sul mõtet seda valku endale osta.(muidugi pead neid juhiseid täpselt järgima. Jutt sai pikk aga äki said targemaks. Ja muide steroidid unusta igaveseks ja kreatiin jäte tulevikku ja valk ei tekita pekki.
  6. mis on mis ?

    Kasuta otsingut. Uuri sealt artiklite ja foorumi alt teemasid ja usu mind varsti hakkad aru saama mis toimub.
  7. 5-Methyl-7- Methoxyisoflavone

    Ütlen sulle niipalju, et ta ei tee palju midagi kui sa ei järgi söömist korralikult. Samuti kõik oleneb ka organismist. Näiteks apteekist ostetavad vitamiinid ei pidavat paljude inimeste organism üldse vastu võtma.
  8. loomavalk tari

    Äkki peaks vahepeal mainima, et tulemused ei ole kiired tulema.
  9. Süsivesikud ja stuff.

    otsing on võlusõna
  10. Valk halvaks l2inud ?

    tee üks koks endale valmis ja vaata mis maitsega on. Ma ei usu eriti et nad pahaks läind onT
  11. Kiai Master versus MMA-mees

    see oli küll väga kahtlane mina oleks igaljuhul seda mma venda rohkem löönud.
  12. 5-Methyl-7-Methoxyisoflavone

    Aga, mis te arvate kuidas ta hammastele mõjub?
  13. 5-Methyl-7-Methoxyisoflavone

    mina ei sa sinna kuidagi rohkem seda ainet sisse panna kui ühe vajutusega võimalik on, läheb siis kuskil kolmveerand täis.
  14. Kas kaal langeb liiga kiiresti?

    Asi läheb ikka väga liiga kiiresti. Ideaalne oleks kuskil 0,5-0,7 nädalas arvan mina.
  15. Soovitage odavat ja head jõusaali Tallinnas

    ise käin trummi jõusaalis pead, ütkeme nii, et peale tööd on seal ikka päris palju rahvast
  16. Tellimine

    üle 2000 peaks olema tasuta
  17. Rasv kõhul

    Eks ta tuleb ikka aint toitumisega
×