Jump to content

sandman1111

Kasutajad
  • Sisu loend

    71
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik sandman1111 postitused

  1. Tere foorumikaaslased Kuna elu on viimastel aastatel minuga mänginud parajat vingerpussi, olen ma jõudnud nii kaugele, et kohe üldse ei ole endaga rahul. Olen pikka aega hoogu võtnud ja lõpuks otsustanud, et tuleb ennast kokku võtta ja igasugu vabandused ära unustada. Plaan on hakata uuesti jõusaali külastama ja toitumiskava tellida. Teie abi, vajan ma, et sõeluda välja just see õige inimene, kes mind aidata võiks. Natuke minust endast: Olen 25a mees, kellel on maakeeli öeldes kopsud haiged. Minu jaoks kiiresti kõndimine on tavalise inimese jaoks sörkimine. Samuti on mul selline tore haigus nagu urtikaaria, mis avaldub, siis kui ma higistan. Muus osas olen täitsa tavaline tudeng, kes kooli kõrvalt käib tööl/praktikal. Pesitsen Tallinnas. Olen mingi 5a tagasi käinud regulaarselt 2a jõusaalis ja toitunud suhteliselt korralikult. Treeningualased teadmised on head, üldiselt toitumisest saan ma ka hästi aru, aga seda viitsimist ei ole, et kaloreid kokku arvutada ja otsida kust, mida osta. Kokkamise peale ei taha ka üldse aega veeta. Mida ma tahan treenerilt? *Aitaks mul u. 10 kg rasva haihtuma panna. *Ma olen mõelnud, et see treener võiks olla selline, kellega ma mingi aeg peaks kokku saama, kuna siis on motivatsioon suurem. Vähemalt alguses võiks sõjaplaani paikka panna ja hiljem vb. mingi ettekanne ,kas või meili teel. Tähtis ongi just, et oleks motivatsiooni. Võiks olla konkreetne ja julge väljaütlemisega (ilmselt kaitseväest külge jäänud). *Lihtsasti valmistatavad toidud. *Mitmekesised toidud (ei suuda samu asju päevast päeva süüa). *Suudaks raskel ajal käima tõmmata mind, kuna ma tean, et tagasilööke tuleb. *Suudaks arvestada minu haigustega. Nüüd ootan ma soovitusi/pakkumisi. Tänud.
  2. Anxu projekt :)

    Saavad küll, aga see tähendab, et need pavad ikka päris suured olema. Ma arvan, et sa pingutad oma lihase jutuga üle, või jah on see lihtsalt pekk.
  3. Anxu projekt :)

    Ma tahaks neid liiga lihases jalgu näha!
  4. Sparta spordiklubi

    Küsimus siis järgmine, et kui palju raha ma pean maksma neile, et jõusaalis hakata käima. Igalpool kirjas et püsikliendi kuutasu on 690.-. Samas olen ka kuulnud, et peab maksma terve aasta ära jne. Keegi võiks kirjutada kuidas need asjad tegelikult käivad, et kas ma saan näiteks ühe kuu eest tasuda või kahe?
  5. Sparta spordiklubi

    Ei sa kirjutasid täitsa täpselt, mul lihtsalt oli suur kathlus, kuna paljud on öelnud, et peab mitu kuud korraga maksma jne. Pigem oli see kahtlus minupoolt nii suur, et ma ei suutnud seda uskuda hästi igatahes suured tänud kiire vastuse eest.
  6. Sparta spordiklubi

    see tähendab ikka, et ma saan 690 maksta iga kuu või pean rohkem korraga maksma?
  7. lockerz

    Mis on lockerz? Sait, mis jagab tasuta asju, vaid selle eest, et sa logid päevas korra sisse ja vastad küsimusele. Sõprade kutsumine toob boonust! (Kui on kutsutud 20 sõpra, siis teenid topelt PTZ-e) Mis on PTZ? PTZ on lockerzi rahaühik Mida saab osta PTZ eest? Saab osta elektroonikavidinaid, riideid jne. Ka Apple'i tooteid. Kuidas saan mina LOCKERZ kasutajaks? Jah saad läbi kutse on see võimalik. Kirjuta e-mail mulle privasse või e-mailile robertybner@gmail.com või siia. Ja tea, et .ee lõpuga aadressid millegipärast ei võta kutset vastu. Ma ei ole kutset veel saanud, miks? Kutse kättesaamine võtab aega umbes 15 minutit. Kui selle ajajooksul on teada, et keegi saatis ja 15 minutit hiljem pole midagi juhtunud, kirjutage uuesti mulle, et sa pole kutset saanud ja ma üritan selle kuidagi lahendada. See tundub liiga hea, et olla tõsi? Võibolla tõesti, aga seda rahastab üks suurimaid USA meediakompaniisid (Liberty Media). Firma (Lockerz LLC.) üks tegelasi, Kathy Savitt, on endine amazoni veebipoe executive. Ja kui ikka ei taha uskuda siis saab alati internetis ringi tuuseldada ja uurida infot juurde. Üldiselt see korraks päevas sisse logimine ja jah või ei vastuse kirjutamine ei võta tükki küljest.. Väike näide: päevas saad 2 punkti sisse logimise eest ja 2 vastamise eest. apple macbook pro maksab seal hetkel 1500 ptz. Arvutused teed ära siis näed, et 375 päevaga saaksid sa endale macbook pro, mis maksab 23k poes.
  8. lockerz

    njaa järgmine, kes oskab minu teksti kopida. SIIT KUTSED Pean ikka kordama, et enamusele .ee lõpuga aadressidele ei saa saata kutset. Enamus saadab ikka hot.ee aadresse, need ei kõlba.
  9. lockerz

    Neid mitte ei sa asjalike postituste eest? Igaljuhul tore teada..
  10. lockerz

    kui sa ütled, et on jama, kas sa siis oskad ka öelda miks? Jah enamus foorumid on seda täis, selles on sul õigus, miks see sind peaks segama? Ma vaatan, et paljud vist teavad minust rohkem, kuna nad kirjutavad väga negatiivselt sellest asjast, vb valgustate mind ka?
  11. lockerz

    Alles oli psp mida ma sain tellida. Ja kui sa punkte kogud, ega sul siis ei ole ju neid niipalju, et sa koguaeg asju saad tellida. Kui korra kvartalis lükkavad lao täis siis ongi paras aeg midagi sealt saada. Kuigi kuna ma uus ja uurind läbi neti(enda kogemus puudub) ei oska ma päris täpselt öelda kui palju, millal, ja mida sinna juurde pannakse. Ma ise vaatan seda sellisest vaatenurgast, et mul pole midagi kaotada ja kui ühel heal päeval mul on piisavalt palju punkte ja tuleb sinna midagi head, mida ma saan välja ''osta'' siis ma olen suht rahul omadega.
  12. lockerz

    ei ma ei ole ise saanud midagi. Alles alustasin. Seal on suhteliselt palju tooteid. Piisava punktikoguse eest võid saada näiteks burtoni lumelaua, paintballi püssi, mälupulgad, välise kõvaketta, apple läpakaid igasuguseid, fotokaid, kaamera, teleka, isegi roller on olemas, psp, erinevad ipodid, ps3, xbox360, wii jne. Listi tuleb ka uusi asju.
  13. lockerz

    No nemad saavad raha müües oma vastuseid.
  14. lockerz

    ai pagan ei viitsind üht lauset lõpuni lugeda sealt ka see eksitus sorry.
  15. lockerz

    Eks ma saan aru su murest. Pea seda meeles, et lehekülg on täitsa uus. Inimesed ei ole jõudnud veel kokku ajada suuri punktikoguseid. Registreerunuid oli mingi 10k+ paar päeva tagasi. Ja paljud sul siis seda videot tegema jooksevad. Ikka väga vähesed. Ega kui sa ei taha proovida keegi ei käsi, aga ma palun kui ei huvita siis ära ürita mu teemat maha teha.
  16. lockerz

    Nii, et sa panid selle väite suvalt siia? No ma mainisin, et võiks vaadata ringi youtubis. vaata siis siia või siia ei viitsi neid siia rohkem panna neid on seal palju.
  17. lockerz

    Yap? Miks ma ei võiks sinna kirjutada?
  18. lockerz

    Nii ja kuidas sa seda väidet siis kinnitad? Keegi kuskil ütles, kes pole ise midagi tellinud?
  19. lockerz

    teisest teemast ei teadnud sorry. Aga palun ärge olge nii skeptilised. Tahad võid youtubist näha, et inimesed on saanud oma pakid kätte.
  20. SUUR SUUR PROBLEEM SELJAGA

    Loe seda usun, et sellest on paljudele abi.
  21. 30g palju on ?

    ok panin veits metsa kui lugeda näiteks fit massi pealt siis on 2dl 100 gr pulbrit.
  22. 30g palju on ?

    1dl peaks olema nii u 100 gr su pulbit.
  23. Valk

    Kui küsitakse nõu spetsialistilt, siis miks hakkavad kõik seletama? Mina küsiks spetsialistilt siis ma küll ei taha mingeid vennikesi siia vastama. Olen märgand, et jube paljudes küsi spetsialisti teemades hakkavad vastama mingid algajad, kes arvavad, et nad teavad jube palju. Sorry võibolla see ei häiri teisi, aga mind igatahes häirib.
  24. Minu küsimus Otile oleks, et kui palju toitaineid sa päevas tarbid? Valgud, rasvad, süsivesikud. Tänud ja edu.
  25. Proteiini pulbrid

    no arvutamisega on sul küll kehvad lood.
×