Jump to content

sandman1111

Kasutajad
 • Content count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About sandman1111

 • Rank
  Värske olija
 1. Tere foorumikaaslased Kuna elu on viimastel aastatel minuga mänginud parajat vingerpussi, olen ma jõudnud nii kaugele, et kohe üldse ei ole endaga rahul. Olen pikka aega hoogu võtnud ja lõpuks otsustanud, et tuleb ennast kokku võtta ja igasugu vabandused ära unustada. Plaan on hakata uuesti jõusaali külastama ja toitumiskava tellida. Teie abi, vajan ma, et sõeluda välja just see õige inimene, kes mind aidata võiks. Natuke minust endast: Olen 25a mees, kellel on maakeeli öeldes kopsud haiged. Minu jaoks kiiresti kõndimine on tavalise inimese jaoks sörkimine. Samuti on mul selline tore haigus nagu urtikaaria, mis avaldub, siis kui ma higistan. Muus osas olen täitsa tavaline tudeng, kes kooli kõrvalt käib tööl/praktikal. Pesitsen Tallinnas. Olen mingi 5a tagasi käinud regulaarselt 2a jõusaalis ja toitunud suhteliselt korralikult. Treeningualased teadmised on head, üldiselt toitumisest saan ma ka hästi aru, aga seda viitsimist ei ole, et kaloreid kokku arvutada ja otsida kust, mida osta. Kokkamise peale ei taha ka üldse aega veeta. Mida ma tahan treenerilt? *Aitaks mul u. 10 kg rasva haihtuma panna. *Ma olen mõelnud, et see treener võiks olla selline, kellega ma mingi aeg peaks kokku saama, kuna siis on motivatsioon suurem. Vähemalt alguses võiks sõjaplaani paikka panna ja hiljem vb. mingi ettekanne ,kas või meili teel. Tähtis ongi just, et oleks motivatsiooni. Võiks olla konkreetne ja julge väljaütlemisega (ilmselt kaitseväest külge jäänud). *Lihtsasti valmistatavad toidud. *Mitmekesised toidud (ei suuda samu asju päevast päeva süüa). *Suudaks raskel ajal käima tõmmata mind, kuna ma tean, et tagasilööke tuleb. *Suudaks arvestada minu haigustega. Nüüd ootan ma soovitusi/pakkumisi. Tänud.
 2. Anxu projekt :)

  Saavad küll, aga see tähendab, et need pavad ikka päris suured olema. Ma arvan, et sa pingutad oma lihase jutuga üle, või jah on see lihtsalt pekk.
 3. Anxu projekt :)

  Ma tahaks neid liiga lihases jalgu näha!
 4. Sparta spordiklubi

  Ei sa kirjutasid täitsa täpselt, mul lihtsalt oli suur kathlus, kuna paljud on öelnud, et peab mitu kuud korraga maksma jne. Pigem oli see kahtlus minupoolt nii suur, et ma ei suutnud seda uskuda hästi igatahes suured tänud kiire vastuse eest.
 5. Sparta spordiklubi

  see tähendab ikka, et ma saan 690 maksta iga kuu või pean rohkem korraga maksma?
 6. Sparta spordiklubi

  Küsimus siis järgmine, et kui palju raha ma pean maksma neile, et jõusaalis hakata käima. Igalpool kirjas et püsikliendi kuutasu on 690.-. Samas olen ka kuulnud, et peab maksma terve aasta ära jne. Keegi võiks kirjutada kuidas need asjad tegelikult käivad, et kas ma saan näiteks ühe kuu eest tasuda või kahe?
 7. lockerz

  njaa järgmine, kes oskab minu teksti kopida. SIIT KUTSED Pean ikka kordama, et enamusele .ee lõpuga aadressidele ei saa saata kutset. Enamus saadab ikka hot.ee aadresse, need ei kõlba.
 8. lockerz

  Neid mitte ei sa asjalike postituste eest? Igaljuhul tore teada..
 9. lockerz

  kui sa ütled, et on jama, kas sa siis oskad ka öelda miks? Jah enamus foorumid on seda täis, selles on sul õigus, miks see sind peaks segama? Ma vaatan, et paljud vist teavad minust rohkem, kuna nad kirjutavad väga negatiivselt sellest asjast, vb valgustate mind ka?
 10. lockerz

  Alles oli psp mida ma sain tellida. Ja kui sa punkte kogud, ega sul siis ei ole ju neid niipalju, et sa koguaeg asju saad tellida. Kui korra kvartalis lükkavad lao täis siis ongi paras aeg midagi sealt saada. Kuigi kuna ma uus ja uurind läbi neti(enda kogemus puudub) ei oska ma päris täpselt öelda kui palju, millal, ja mida sinna juurde pannakse. Ma ise vaatan seda sellisest vaatenurgast, et mul pole midagi kaotada ja kui ühel heal päeval mul on piisavalt palju punkte ja tuleb sinna midagi head, mida ma saan välja ''osta'' siis ma olen suht rahul omadega.
 11. lockerz

  ei ma ei ole ise saanud midagi. Alles alustasin. Seal on suhteliselt palju tooteid. Piisava punktikoguse eest võid saada näiteks burtoni lumelaua, paintballi püssi, mälupulgad, välise kõvaketta, apple läpakaid igasuguseid, fotokaid, kaamera, teleka, isegi roller on olemas, psp, erinevad ipodid, ps3, xbox360, wii jne. Listi tuleb ka uusi asju.
 12. lockerz

  No nemad saavad raha müües oma vastuseid.
 13. lockerz

  ai pagan ei viitsind üht lauset lõpuni lugeda sealt ka see eksitus sorry.
 14. lockerz

  Eks ma saan aru su murest. Pea seda meeles, et lehekülg on täitsa uus. Inimesed ei ole jõudnud veel kokku ajada suuri punktikoguseid. Registreerunuid oli mingi 10k+ paar päeva tagasi. Ja paljud sul siis seda videot tegema jooksevad. Ikka väga vähesed. Ega kui sa ei taha proovida keegi ei käsi, aga ma palun kui ei huvita siis ära ürita mu teemat maha teha.
 15. lockerz

  Nii, et sa panid selle väite suvalt siia? No ma mainisin, et võiks vaadata ringi youtubis. vaata siis siia või siia ei viitsi neid siia rohkem panna neid on seal palju.
×